Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1051

Süper Lig 2019-2020 şampiyonu kim olur?
Galatasaray 27.9%  27.9%  [125]
Fenerbahçe 23.2%  23.2%  [104]
Beşiktaş 10.0%  10.0%  [45]
Başakşehir 0.7%  0.7%  [3]
Trabzonspor 7.1%  7.1%  [32]
Malatyaspor 4.9%  4.9%  [22]
Konyaspor 3.8%  3.8%  [17]
Antalyaspor 0.2%  0.2%  [1]
Sivasspor 9.8%  9.8%  [44]
Alanyaspor 0.9%  0.9%  [4]
Kayserispor 1.6%  1.6%  [7]
Rizespor 0.7%  0.7%  [3]
Göztepe 2.7%  2.7%  [12]
Kasımpaşa 0.4%  0.4%  [2]
Ankaragücü 1.3%  1.3%  [6]
Gençlerbirliği 0.7%  0.7%  [3]
Denizlispor 2.9%  2.9%  [13]
Gazişehir Gaziantep 1.1%  1.1%  [5]
Toplam Oy : 448

Karaman Ahmet
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 14:36

Gerçekler senin hoşuna gitmiyor Haldun.

Fener batik
Fener başarısız.
Ali Koç beceriksizligini örtmenin derdinde.

Neden biliyormusun?

Cünkü Fener hak yedi.
Fener Trabzonun şampiyonluğunu çaldı.
Fener yakalandı.
3 yöneticiniz, en başlarında Aziz Yıldırım hapis yattı.
Fener Avrupadan 2 yıl men edildi.
TFF şike var ama sahaya yansımadı dedi.
Erdoğan kişiler cezalandırılsın, kulüpler değil dedi.
Aziz Yıldırım ben şike yaptıysam, Fener için yaptım dedi.

Tüm Türkiyenin önünde Fener şikeci damgası yedi!

Fener hatasının diyetini ödemediği sürece iflah olmayacak, bunu böyle bilesin bay holigan Haldüş.

En son Karaman Ahmet tarafından Sal 14 Oca 2020, 14:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Haldun Turan

1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 14:41

Galatasaray fanatiği Fenerbahçe düşmanı bir adam olarak kıvranıp gideceksin

Bana Halduş diyerek mi kendini tatmin ediyorsun?

Karaman koyunu gibi meeeeelemeye devam edeceksin bu sitede.

Bana Halduş diyen sana böyle cevap vermek boynumun borcudur

Üzerine düşen görev bu çünkü sende görevini paşa paşa yerine getireceksin ve layık olduğun muameleyi yine alacaksın.

Fenerbahçe 9 branşıyla mücadele eden milli takımlara en çok sporcu gönderen bir spor kulübüdür.

Hiçbirşey olmaz Allahın samimiyetsiz adamı

Türkiyenin en büyük sivil toplum kuruluşudur Fenerbahçe

Senin gibilerin pis temennileri ile batacak değildir

Komikkkk

Şimdi sana ayırdığım zaman bitti.

Akşama Euroleague'de basketbol maçımız var ama senin gibi matematik özürlü adamın basketbol kültüründen yoksun olduğunu bile bile bunu niye diyorum ki )

En son Haldun Turan tarafından Sal 14 Oca 2020, 14:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

OkanY
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 14:42

Ali Koç'un başarısızlığını örtme derdinde olduğu konusunda da haklısın Ahmet.

mustafakr
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 14:55

Fenerbahçe gibi 113 yıllık köklü bir kulüple 5 senelik seyircisiz bir belediye takımını karşılaştırmak ? Beşiktaşlıyım ama doğruya doğru, Başakşehir benim gözümde kenar mahallede şahin marka otomobil kiralayan bakkal görünümlü rent a car dükkanıyken Fenerbahçe AVIS'tir , ulusal bir markadır, Türk spor tarihinin lokomotiflerinden birisidir..3-4 kere ligi ilk 4 sırada bitirmekle büyük olunmaz, bak Bursaspor da şampiyon oldu (bu arada Bursaspor herşeyiyle süper ligde olmayı hak eden bir kulüp) ama şimdi nerelerde..

Karaman Ahmet
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 15:06

İbrahim Akinin atına ne oldu Mustafa?

mustafakr
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 15:30

evet karaman ahmet ben de sana sorayım;
şike yapan hangi futbolcu şike yaptığı iddia edilen maçta 1 gol 1 asistle oynar ? şike yapılan hangi maç penaltılarla biter ?
*At verdiği iddia edilen Serdal Adalı'nın bu konuyla ilgili tek bir konuşma kaydı yok..ki ortada alınıp verilen bir at da yok..
*O zaman ben de az sonra Haldun'u arayım "karaman ahmet mesajlarına artı puan vermem için bana para teklif etti" diye sana iftira atayım..bu seni suçlu yapar mı ?
biraz mantık...

Ustura Faysal
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 15:31

Alıntı:
5 Sene sonra Basaksehir diye Takim kalmaz. Zaten sehircisi yok suni bir Takim yok olup gidecek iste.

10 senedir aynı şeyi söylüyoruz ama adamların bir yere gittiği yok. Hatta küme düştüler ama geri geldiklerinden beri üst sıralardan hiç kopmadılar. En son belediye başkanı değişti, belediye desteği kesilir bunlar da çuvallar dedik, yine dediğimiz çıkmadı.

KeNaN KöR
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 16:14

Türk futbolunda yaşanan gelişmeleri sadece sportif açıdan değerlendirmek yanlış olur. Ülkenin en zengin işadamlarının siyasi ve ticari amaçlarına ulaşabilmek için vatandaşın futbol tutkusunu kullanmalarına müsade edilmemelidir. Kendi becereksizliğini, başarısızlığını örtbas etmek ve gizli ajandışına bir adım daha yaklaşabilmek için camiaları karşı karşıya getiren, taraftarları kışkırtan, siyasileri, medya kuruluşlarını hedef gösteren yöneticilere özellikle dikkat edilmelidir. Sosyal medya üzerinden bunlara hizmet eden trol çetesinin provokasyonlarına alet olunmamalıdır.

Belge açıklamadan, bilgi paylaşmadan, değişik imalarda bulunmak, insanları suçlamak, laf sokuşturmak acizlik işaretidir, büyük camia olduklarını iddia edenlere yakışmaz. Devlet ve kurumlarının imkanlarından en fazla yararlananların hala daha ağlıyor olmasını da anlamak mümkün değildir.

Kulübünü şikeci ilan eden birisine takımın formasını hediye ediyor, sonrasında ruh çağırma seansı düzenliyorsan, yanlış yoldasın, kaos peşindesin...

nedimussoy

1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 16:22

İşte 2019-2020 sezonunda Süper Lig'de en çok seyirci gelen 3 maç

Galatasaray - Fenerbahçe seyirci sayısı 51.062

Fenerbahçe - Beşiktaş seyirci sayısı 44.591

Fenerbahçe - Trabzonspor seyirci sayısı 43.597

via (fanatik)

Ustura Faysal
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 18:13

Alıntı:
Para musluğu kesilmiş galiba Başakşehir'de.

Ne oldu İmamoğlu para akıtmıyor mu futbol kültürü asla olamayacak olan takıma?

İktidar partili Göksel Gümüşdağ niye istifa ediyor?

ve Tüm bunlara rağmen o Başakşehir Ali Koç'un Fenerbahçe'sinin üzerinde. Bir de o para musluğu kesilmese, İmamoğlu para akıtsa, İktidar partili Göksel Gümüşdağ istifa etmese Fenerbahçe yine küme düşmemeye oynardı herhalde

sayfa 1051
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET