Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 536
Metehan209
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 02:52

Alıntı:
özgür ben kizinca hakaret etmiyorum kimseyede simdiye kadarda etmedim yalnız kizdıklarım oluyor. Sen biraz ileri gitmiş olabilirsin @musatafaya karsı bilmeni isterim.. sonucta herkes fikrini söylemeli yalnız yanlışta ısrar edilmemeli benim görüşüm bu...

Haklısın çok lüzumsuz ve baya bir dil kullanıyor arkadas, umarım kendini geliştirir, sözüm ona, platform bilgisi kimse ile alay etme hakkı vermez,
İşte malum tavır sayesinde,

Alıntı:
Araçlarımız muhteşem!
Yerli ve Milliliğinden de kimsenin şüphesi yok..
Bu araçlar hayata geçtiğinde de kimse yerli değilmiş diyemeyecek emin olun, Türkiye çok doğru ve akıllı işlere imza attı! Ve bu nedenle de elektirikli otomobil piyasasındaki başarı oranı çok yüksek olacak...

Oyunu Kurallarına göre oynamak, %100 yerli olmasından çok daha önemli ve gereklidir NET!

Türkiye oyunu çok mantıklı şekilde otomobil piyasası kurallarına göre oynuyor...

Bu güzel cümlelerin samimiyetine gölge düşüyor

mehmuztr
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 11:01

TOGG için tasarlanan modelle K350'nin zerre alakası yok. Fotoğrafları yan yana koyunca farklar bariz zaten. Ortak tek bir çizgisi bile yok. Diğer tüm suvlar birbirine ne kadar benziyorsa K350 ile TOGG'un aracı o kadar benziyor. Tasarımcısı aynı firma olduğu için andıran ufak yanlar var o kadar. Bu TOGG'un aracının K350'nın makyajlı bir versiyonu olduğu anlamına gelmiyor. Forumu trolleyen şahsın sunduğu gibi pininfarina'nın otomobil üretimine bir katkısı olmayacak. Seri üretim otomobilin yerlilik payı %51 ile başlayıp zaman içinde artacak deyince kalan %49'un içinde Pininfarina var sanan kişi üretimden endüstriden zerre anlamıyordur. Pininfarina tasarım ve prototipleme yapıyor. Seri üretim yapmıyor. Alt sistem tedarikçisi de değil. Tasarım ve prototipler ile işimiz bitince Pininfarinanın da işi bitecek. Seri üretimde pininfarinanın yeri yok. Kalan %49 araçta kullanılan alt sistem, komponent, malzeme vs'nin yurt içinden tedarik edilmeyenlerin toplam maliyete oranı. Bir iki değil onlarca firmadan alınan irili ufaklı yüzlerce parça, malzeme.

süleymanKS

5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 11:13

Pininfarina lafı ortaya atılmasaydı bu gün bu aracı ona benzetenlerin aklına Pininfarina K350 hiç gelmeyecekti bile. Asla ona benzetipte burada gereksiz ve saçma mesajlar yazamayacaklardı.

Ama Pininfarina bir kez çıktı ya ağızlardan artık değil bir suv araç, bir eşşek heykeli yapıp koysan Pininfarina modeline benzetirler gözünü zü.klerim.

Hazar23
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 11:37

Bu arabanın heykelini yapsalardı çok güzel olurdu heykelsever arkadaşlar bayılırdı.

Leo Cangele
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 11:42

Bugün de yüzde 51 yerli yüzde 49 İtalyan garibaldisi ve Çin Pininfarina sı gururuyla uyanmak nasip oldu şükürler olsun

cCcenk38
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 11:43

Hemserim, seviyom ya seni.. her gun yine gulduruyorsun .

Oezel

5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 13:48

Bu arabayi sevdirmek icin icine bir Atatürk heykelini koymalari lazim di.
Ben otomobilin Elektrikli ve Yerlisini severim diyede bir yazik yazacaklardi o zaman görün.

efe zeybek
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 14:32

Atatürkü karistirmak zorundamisiniz her tartismada Heykel Heykel biktitim artik.

Anadolu517
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 14:33

O zaman biraz da Leo lara mendoza trollerine laf söyle. Yoksa kimse heykel demez.

efe zeybek
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 14:55

Leo ve mendozalar ne demis hepsini okumadim bilmiyorum belki Akp ne yapsa karsi olan insanlar öyle ise bu arkadaslar söylenecek su 1950 den beri öteki Iktidarlar ne yapti. Sayin Erdogan Is adamlarinin karsisinda Babayigit aradi niye yerli Arabamiz yok dedi bu bile benim icimde sunu sorgulatti niye simdiye kadar hicbir Basbakan Cumhurbasbakani cikip da niye yerli Arabamiz yok demedi. o kadar altyapi niye 60 yil önce yapilmadi veya baslamadi ve her yeni Iktidar üstüne koyarak bugünlere gelinmedi.

En son efe zeybek tarafından Sal 14 Oca 2020, 15:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 536
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET