Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana - Sanayi ve Ticaret
« önceki   123 ... 545556 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
sayfa 55
Resul GUL
6 ay önce - Pzr 22 Arl 2019, 17:54
Adana Oto Galericiler Sitesi


Adana nın Oto Alım Satım Ticaretinin yapıldığı Oto Galericiler Sitesi

Pazar Günleri de Site içine Buradaki Esnafın dışında getirilen Araçların Alım satım Pazarı kurulmakta.(Adana Oto Galericiler Sitesi )
cmmyn2601
6 ay önce - Pzr 22 Arl 2019, 18:14

Burası benim gördüğüm en düzenli sitelerden bir,hemde araba almak isteyenlerle,galericileri ortak bir noktada buluşturuyor.Yaptıranın aklına sağlık

önens
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 12:54Ürettikleri paneller ile yangında dumanın ve alevin yayılmasını önlüyorlar


Yangınlarda ortaya çıkan duman, can kayıplarının en önemli nedenlerinden biri olurken Adana'da yalıtımlı paneller üreten bir şirket, uluslararası onay alan panellerinin alevlerin ve dumanın yayılmasına önlemede büyük katkı sağladığını duyurdu.
Endüstriyel tesislerde yangının boyutu küçük de olsa yayılan duman önemli maddi kayıplara yol açabiliyor. Yangın sırasında özellikle temiz oda olarak adlandırılan alanlarda, gıda ve ilaç tesislerinin üretim ve depo alanlarında yer alan ürünler alevden etkilenmiyor olsa bile duman hasarı nedeniyle kullanılamaz hale gelebiliyor.

"YANGININ YAYILMASINI ÖNLEMEDE ETKİLİ"

Adana'da yalıtımlı panel üreten Kingspan, Quadcore çekirdekli sandviç panellerinin, duman hassasiyetine sahip alanlarda yalıtımlı panel sistemlerinin kullanımının uygunluğunu doğrulayan dünyadaki tek test olan 'FM 4882'den başarıyla geçtiğini duyurdu. Sandviç panellerin yangın yayılmasını önlemede etkili ve düşük duman yayılımlı olmalarıyla, Türkiye'de ilk kez uluslararası olarak belgelendiğine vurgu yapıldı. Duman hasarının tesislerde önemli kayıplara yol açtığına dikkat çeken Kingspan Yapı Elemanları Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Suat Kıroğlu: " Duman hasarı özellikle gıda ve ilaç üretim tesislerinde, temiz oda olarak kullanılan alanlarda önemli kayıplara yol açabiliyor. Bu zararların başında stok ve üretimdeki ürünlerin kaybı, hassas cihazlarda hasar, işletme taahhütlerinde kesinti ve tesis ve ürünlerin kontaminasyonu gibi zararları sıralayabiliriz" dedi.

FM ONAYI NEDİR

"Test edilmiş ve sertifikalandırılmış ürünlere verilen "FM Onaylı" ibaresi dünya çapında tanınan bir kalite sembolü. FM 4882 ise duman hassasiyetine sahip alanlarda yalıtımlı panel sistemlerinin kullanımının uygunluğunu doğrulayan dünyadaki tek test rejimi"
https://www.sondakika.com/amp/haber-urettikleri-p ...-12814401/önens
5 ay önce - Çrş 15 Oca 2020, 11:24Barilla yöneticileri yatırım İçin Adana ya gelmiş


01 yakup
5 ay önce - Çrş 15 Oca 2020, 13:45

İnşallah adana ya yatırım yaparlar da adana için moral olur uzun zaman sonra büyük çapta yabancı yatırım da almış oluruz ...sayfa 55
« önceki   123 ... 545556 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA