Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Büyükşehir Belediyesi Projeleri
« önceki   123 ... 555657   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 56

İzmir Büyükşehir Belediyesi' nden memnun musunuz ?
evet , memnunum 50.3%  50.3%  [192]
hayır , memnun değilim 49.7%  49.7%  [190]
Toplam Oy : 382

ccahit

9 ay önce - Prş 26 Arl 2019, 00:27

Belediyeleri bu faydasız partilerden alacaksın kaymakam yönetecek çok ciddi bir kontrol mekanizması ile ancak o zaman yoluna girer ne mimariden ne sehircilikten ne teknikten anlamayan adam başkan oluyor dans ederek hizmet ettiğini sanıyor ...para var vergi geliri var angaradan para hep akıyor olmadı kredisi var ama altyapıya ayıracak bir sistem oluşturacak para hizmet yok eee? O zaman dansa devam

Ustura Faysal
9 ay önce - Prş 26 Arl 2019, 00:42

Belediyeleri Vali ve Kaymakam gibi atanmış kişilerin yönetmesi lazım zaten.

En azından iş yaparlar. Ben nasıl olsa odun olsam beni yine seçerler derdi yok, bizden olmayana hizmet etmem derdi yok, siyasi görüşe göre işçi alma gibi sorunlar yok. Daha ne olsun.

Bunun da okulu olmalı (gerçi yerel yönetimler bölümü olan üniversiteler var ama) Hakim, Savcı, Vali, Kaymakam v.s. gibi sınavlarla atamalar olmalı. Ki o zaman memleket hizmet görsün.

samsa çavuş
8 ay önce - Pzr 05 Oca 2020, 15:37

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel:İzmir'de uyuz vakalarının artmasının sebebi Suriye'lilerdir demiş.

mahmut11
8 ay önce - Pzr 05 Oca 2020, 15:54

1.5 milyon insan 3 gün susuz kaldı. Bunlar halkla kafa buluyor , başka açıklaması yok.

Serkan Berk
8 ay önce - Cmt 11 Oca 2020, 23:11

Metrolar + İzban + Tramvaylar, 2024'te toplam kaç kilometreye ulaşacak?

Cansın17
8 ay önce - Pzr 12 Oca 2020, 02:50

Narlıdere ve Buca metrolarının ve Çiğli Tramvayının bitimiyle toplam 214 km'ye ulaşacak

Bir de Halkapınar Otogar metrosu var onu bakanlık yapacak eğer o da başlanıp bitirilirse 220 km'ye ulaşacak toplam uzunluk

Cemalim7
8 ay önce - Pzr 12 Oca 2020, 03:51

Geçmiş sayfalarda uzun bir tartışma yaşanmış.

Ben de İzmir hakkında görüşümü ifade edeyim, eksik kalmayayım.

İzmir 10 numara bir şehir. Gün geçtikçe sosyal olarak çok daha iyiye gidiyor. Gerçekten hayat kalitesi diğer şehirlere göre daha üstlerde bunun İzmir tabanına yayılması için biraz zamana ihtiyaç var tabi ama bu ancak merkezi hükümet eliyle gerçekleştirilebilecek bir şey.

Belediye konusunda İzmir'in geçmişte nasıl yönetildiği tartışılır. Aziz Kocaoğlu'nun eminim kente faydaları dokunmuştur ama kendisi benim iyi anabileceğim bir insan değil. İzmir çok daha ileride çok daha zamanını iyi değerlendirmiş olabilirdi. Hangi partide olursa olsun uzun dönem siyasetçiler güç sarhoşluğu yaşıyorlar. Özellkle Aziz Kocaoğlu'nun mensup olduğu jenerasyon ülke ortalamasının daha eğitimsiz ve daha bilinçsiz rekabetin çok daha az olduğu dönemlerde ortaya çıkan siyasetçiler daha çok günü kurtarmaya dönük oluyorlar.

Ben Tunç Soyer'i izmire çok yakıştırıyorum. Eksikleri ve oturmayan noktaları elbette vardır ama kentteki mental havayı değiştirdiğini düşünüyorum. Çok güzel katılımcı demokrasi örnekleri sergiliyor. Raylı sistemlere verilen ağırlık, deniz ulaşımını öne çıkarma ve kırsal kalkınma için uğraşmak kent için çok ama çok iyi gelişmeler. Devamını bekliyoruz.

Haldun Turan

6 ay önce - Cum 13 Mar 2020, 01:50

Tacettin Şenel

5 ay önce - Prş 23 Nis 2020, 15:45

İzmir belediyesinden geldiler bütün herkese çay şeker hediye ettiler....

(+)

(+)

mahmut11
3 ay önce - Pzr 07 Hzr 2020, 21:44

Maske Atatürkçüsü bunlar.

sayfa 56
« önceki   123 ... 555657   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet