Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Atlan

7 yıl önce - Pts 16 Tem 2012, 23:41

lazimda arkadaslar bu belediye bi konya kadar
olamiyor.....

bunlar bukadar mi muhtac ona buna, yapsinlar toki gelincede
yok diyorlar, e peki kim yapsin amerikami?????

yaaa biraksinlar bu isi kimseyi´de uyutmasinlar.

konya, bursa, trabzon, bunlarin hepsi yapiyorda koskoca
izmirimi yapamiyor, okadarmi verimsiz benim izmirim???

gitgite alt lige saten düsüyor takimlarimiz bu yüzden...

saygilarimla


GkhanTR
5 yıl önce - Cmt 01 Ksm 2014, 16:32
Stat için “3 koldan” çalışma


İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu’nda bu kez İzmir Limanı’nın geleceği masaya yatırıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yeni kurulacak kruvaziyer limanı için Bayraklı bölgesini adres gösterdi. Toplantıda İzmir Limanı’nın kapasitesinin artırılarak yerinde korunması için de görüş birliği sağlandı. Toplantıda Serbest Bölgeler Şehri İzmir, Spor Tesisleri ve Kulüpleri ile Kent ve Kamu Kurumları İlişkileri adlı 3 yeni komite kurulması kararlaştırıldı.

Nasıl bir çözüm çıkacak önümüzde ki günlerde göreceğiz. Yeni bir stadyum mu yoksa başka türlü bir çözüm olacak bakalım. Ama stadyum sorununun çözüleceği kesin.

Alıntı:
Stat için “3 koldan” çalışma
Toplantının basına kapalı gerçekleştirilen ikinci bölümünün ardından bir açıklama yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, gündeme gelen konular hakkında bilgi verdi. Kentteki on binlerce Suriyeli sığınmacının durumu, onların istihdam alanında yarattığı sorunlar ve ucuz emeğin yerli işçiler açısından yarattığı sıkıntıların da konuşulduğunu Başkan Aziz Kocaoğlu, Gaziemir'deki fuar kompleksi inşaatı çalışmaları hakkındaki bilgileri de paylaştıklarını dile getirdi. Ayrıca kentin stat problemine ilişkin değerlendirmelerin gündeme geldiğini vurgulayan Başkan Kocaoğlu, “Önümüzdeki hafta stat konusunda önemli bir adım atacağımızı umuyorum. Çalışmalar hem İstanbul'da, hem Ankara'da, hem burada devam ediyor. Olumlu bir noktaya geleceğimizden umutluyum” diye konuştu.
cCcenk38
1 ay önce - Cum 10 Oca 2020, 18:42

Izmir’e baya bir stat yapiliyor bu aralar....

Goztepe stadi bitmek uzere. Altay stadi da sene sonunda tamamlanir muhtemelen.

Tire stadi acilali 2 sene oldu.

Doganlar stadini da artik projedeki gibi yapsalar keske.

Geride bir Karsiyaka ve Ataturk statlari kaliyor. Umarim Kaf Kaf’a layik olduklari stat, Ataturk’e de gereken yenilemeler yapilir.sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet