Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Burçak Sağlam

1 yıl önce - Sal 20 Ksm 2018, 10:31

Trabzon'da katlı otopark için tarih verildi
Katlı otopark 2019 yıl sonunda açılacak

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, katlı otopark inşaatının yüzde 30'unun tamamlandığını, 2019 yılı sonunda açılmasını planladıklarını belirtti.

Gümrükçüoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Hacıkasım mevkinde yapılan katlı otoparkın, Karadeniz bölgesinde ilk ve tek olma özelliği taşıdığını ifade ederek, proje alanı için belediye bütçesinden 25 milyon lira kamulaştırma ödemesi yapıldığını anımsattı.

Otoparkın tamamlanmasının ardından şehrin büyük bir ihtiyacını karşılayacağına işaret eden Gümrükçüoğlu, şunları kaydetti:

"Otoparkın yapımında yaklaşık yüzde 30 seviyesine ulaşıldı. İhale sürecinin ardından yapım çalışmalarımıza başladık. Katlı otopark inşaatında yaklaşık yüzde 30 seviyelerine ulaştık. Katlı otoparkta hafriyat, fore kazık ve zemin iyileştirme çalışmaları tamamlandı. Otopark iniş ve çıkış rampaları ve yolun temeli yapıldı. Dış perde duvar imalatı yüzde 80 seviyesindedir. Çalışmalarımız planladığımız şekilde devam ediyor. Şehir merkezimizin otopark ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak olan bu dev eseri kısa sürede şehrimize kazandırmış olacağız."

Gümrükçüoğlu, katlı otoparkın 2019 yılı sonunda açılmasını planladıklarını belirtti.Misafir 2a4

1 yıl önce - Pts 03 Arl 2018, 01:38

Heryeri trapark adı altında otoparka çevirdiler.Buraya verecekleri parayi farklı işlerde degerlendirebilirlerdi gerçi o kafa bizim başkanda ne gezer.Becerip bi raylı sistemi yapamadı trabzona

Ahmet Çolak 61

1 yıl önce - Sal 04 Arl 2018, 23:14

Alıntı:
Heryeri trapark adı altında otoparka çevirdiler.Buraya verecekleri parayi farklı işlerde degerlendirebilirlerdi gerçi o kafa bizim başkanda ne gezer.Becerip bi raylı sistemi yapamadı trabzona


belediye başkanının yaptığı en büyük ve en doğru yatırım burası..

çevredeki irili ufaklı saçma sapan otoparklardan ziyade buraya yapılan katlı otopark hem trafiği olumlu yönde etkileyecek hem de temiz bir görüntü ortaya çıkacak.


keskin61 Ersin
5 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 18:08Alıntıdır


ORTADİREK
3 ay önce - Pts 23 Arl 2019, 13:45
Trabzon'da Katlı Otopark, Nisan'da açılıyor


Alıntı:
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Yavuz Selim Bulvarında (Tanjant) yapımı devam eden Tam Otomatik Katlı Otopark Projesi inşaatında incelemelerde bulundu


61SAAT HABER SERVİSİ - Otopark inşaatında ilgililerden bilgi alan Başkan Murat Zorluoğlu, ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Tam Otomatik Katlı Otopark Projesinde kendilerinin göreve geldiklerinde ödenek problemi olduğunu ve bunu çözdükten sonra işlerin hızla ilerlediğine dikkat çeken Başkan Zorluoğlu, “Buranın ödenek problemi vardı. Ödeneği çözünce yüklenici arkadaşımız hızlandı. Şu an itibariyle yüzde 80’ler seviyesindeyiz. Bu ciddi bir orandır. İnşallah ufak tefek bazı eksiklikler süratle tamamlanacak. Ama biz buraya bitti gözüyle bakabiliriz. Nisan ayı içinde söz verdiğimiz gibi inşallah açılışını gerçekleştireceğiz. Burası 311 araç kapasiteli bir otopark. Önemli bir otopark” dedi.

https://www.61saat.com/m/bolgesel/trabzon-da-katl ...07609.html

En son ORTADİREK tarafından Pts 23 Arl 2019, 18:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


mslazer
3 ay önce - Pts 23 Arl 2019, 14:10İlgili haberden alıntı


fatihKeskin
3 hafta önce - Cmt 14 Mar 2020, 21:11
Alıntısayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET