Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
erdall erdall
6 ay önce - Sal 17 Eyl 2019, 06:38
Makro yol yapı salmankaş tüneli viyadük yapımı tanıtım filmi / sorkunlu2 viyadüğüerdall erdall
4 ay önce - Sal 19 Ksm 2019, 22:54
erkan_gs_mk

4 ay önce - Sal 19 Ksm 2019, 23:21

Tünele varmadan çok önce yol 1+1 şeklinde olacak galiba. Aynı şekilde tünelden çıktıktan bir müddet sonra yol 1+1'e mi inecek? Umarım meramımı anlatabilmişimdir.

Yukarıda ki videoda inşaa edilen yol bana dar gibi geldi, o yüzden yol 1+1 izlenimini uyandırdı bana.

Yanlışım varsa düzeltin lütfen...


erdall erdall
4 ay önce - Sal 19 Ksm 2019, 23:54

1+1 yol konusunda bilgim yok yalnız yol çalisması ile ilgili bir video daha var orda yol geniş gibi duruyor genede bilen bir arkadaş bizi bilgilendirirse iyi olur

erdall erdall
3 ay önce - Pzr 22 Arl 2019, 01:36

Viyadük çalışması tamamlandı! Yol trafiğe açıldı


AK Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Bayburt’u kısa yoldan sahile bağlayan Araklı Tüneli’nin Bayburt kısmında devam eden viyadük çalışmalarının tamamlandığını ve yolun trafiğe açıldığını bildirdi.

Yapılan bağlantı yoluyla birlikte yaklaşık 8.5 kilometre uzunluğunda 7 açıklıklı, 59 metre ayak yüksekliğine sahip Sorkunlu ve 2 açıklıklı, 18 metre ayak yüksekliğinde Sorkunlu 1 viyadükleri tamamlanarak düzenlenen törenle trafiğe açıldı.

Geçtiğimiz ay Bayburt’ta yatırım alanlarını inceleyen ve sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan AK Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal, “Bu sezon sonuna bizim Bayburt kısmına tekabül eden viyadük çalışmaları da bitmiş olacak. Dolayısıyla tünelden çıktıktan sonra bir uçakla süzülüp iner gibi Vanşen köyünün girişine kadar rahat bir şekilde inmiş olacaksınız” diyerek müjdeyi vermişti.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Milletvekili Battal, “Araklı -Bayburt arasındaki tünel sonrası “viyadük” çalışması tamamlanmış ve yol trafiğe açılmıştır. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı

(+)

(+)
sayfa 5
ANA SAYFA -> ULAŞIM