Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 347
46bb
5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 13:07

ben bizzat firmanın kurucusu hacı mehmet gezerden duydum o neoplan lar temsalar yüzüne birde adana 10 mersin 15 tl ye gittiği dönemde 1.500.000tl zarar yazdım üstüne yetmedi 1 travego yedim dedi en büyük darbeyi orda yedim dedi istanbuldan bursadan kazandığım parayı adana mersin yolunda bitirdim dedi

atıfkadir
5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 13:49

Bunun en büyük sebeplerinden biri aksuyla Adana yazahanesinin aynı olması. Geçtiğimiz birkaç aya kadar en büyük rakibiyle aynı yazahaneyi kullanıyodu. Adana yazahanesini de nerden baksanız aksunun 30 yıllık yazahanesidir belkide daha fazla ister istemez sıkıntı olmuştur bu durum lüks Kahramanmaraş için

BRKKLĞL
5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 14:20

Alıntı:
ben bizzat firmanın kurucusu hacı mehmet gezerden duydum o neoplan lar temsalar yüzüne birde adana 10 mersin 15 tl ye gittiği dönemde 1.500.000tl zarar yazdım üstüne yetmedi 1 travego yedim dedi en büyük darbeyi orda yedim dedi istanbuldan bursadan kazandığım parayı adana mersin yolunda bitirdim dedi

O zamanlar sadece mersin değil araç aldılar bildiğim kadarıyla temsalar kiralıktı zararı çok etti ama neoplanlarla güzel reklam yaptılar yıllarca ak turizm ve aksu turizmden şaşmayanlar neoplan için lüks kahramanmaraş turizm e bineni gördüm adana mersin sefeleri değil diğer ankara istanbul antalya bursa seferi düşmüştü iatanbul bursa 50 liraydı sezona yakın 46 BA 486 koltukları ve ekranları değişti bide çelik jant aldılar ayrıca 46 LK 120 aynı şekilde bunlar sabit ankaraya çalışıyorlardı

BRKKLĞL
5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 20:59

Bugü ak aksu turizm in gece ankara seferi iptal edildi öğlen baktığımda seferi vardı ama şimdi yok yolcuları ak turizm e aktardılar ak turizm in o kadar yolcusu yoktu şuan için ede turizm son 5 koltuk boş ak turizm son 8 lüks kahramanmaraş turizm son 10 koltuk boş ede turizm de günden güne yolcu artışı var 2016 travego nun hamlesi diyebiliriz.
Bugün lüks kahramanmaraş turizm zonguldak seferine 2+1 araç gönderiyor acaba başka 2+1 araç mı geldi ?

atıfkadir
4 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 22:50

Ak aksu ve ak turizmde çalışan 22.30 Ankara araçlarının sahibi aynı kişi olduğu için boş olacağı zaman diğerine aktarıyolar genelde ak aksu iptal oluyor ak turizm gidiyor böyle durumlarda

BRKKLĞL
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 01:49

Alıntı:
Ak aksu ve ak turizmde çalışan 22.30 Ankara araçlarının sahibi aynı kişi olduğu için boş olacağı zaman diğerine aktarıyolar genelde ak aksu iptal oluyor ak turizm gidiyor böyle durumlarda

İster istemez firma kendine zarar veriyor gibi görünüyor mesela biletini ak aksu dan örnek veriyorum 3 numaralı koltuga aldınız ak turizm aktarırken bi bakıyosun orta taraflara gidiyorsun yolcu ister istemez küsüyor daha sonra zorda kalmayınca binmiyor mesela ak turizm önceden bursaya 30 yolcusu varken lüks kahramanmaraş turizm in 10 yolcusu oluyordu kışın aç kapat şeklinde seferleri olduğu için o hattı lüks kahramanmaraş turizm e vermiş oldu şuan için lüks kahramanmaraş turizm ile rekabet edemiyor bazen ede turizm bile yeni kurulmasına rağmen fazla yolcu ile geliyor

kartal855
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 16:47

Bazen ak turizm bursa seferini saatini 22.30 a çekiyor Ankara’yı Bursa’ya uzatıyor böylelikle ankara giden otobüsün yerine bursaya giden otobüs gidiyor

Ali Bey 46
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 18:25
Kahramanmaraş

Evet arkadaşlar, siteye daha yeni katıldım. Konuşmaları okudum. Bende bilgi sahibiyim, gerek instagram gerekse otobüslerde hangi araç necidir çoğunu bilirim, konuyu hep beraber tartışalım.

kartal855
3 gün önce - Çrş 04 Arl 2019, 00:31

Aksuda firma arabası var mı

atıfkadir
3 gün önce - Çrş 04 Arl 2019, 02:17

Evet var zaten mecbur özmal araç kaydetmek zorundalar. 46 ak 709 tourismo 17 ve 46 ak 930 tourismo özmal araçlar safirler de vardı onlar ak turizme geçti. Ayrıca ak aksuda ak turizmin araçlarıda çalışıyor

sayfa 347
ANA SAYFA -> ULAŞIM