Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 411
ozer35
5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 16:33

(+)

Teleferikten görünüm ...

Adanalı Hamko
5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 16:43

Stadyum neredeyse bitmek üzere, ben Stadı beğendim.

mahmut11
5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 16:43

İzmir'i çöp içinde bırakıp TOKİ düşmanlığı yapan, otobüse bile TOKİ yazmaktan korkan Aziz Kocaoğlu ve uyuz ekibine bu stad KAPAK OLSUN!

kami suyutmaz
5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 19:46

(hocam belediye bu alanı tamamen Göztepe'ye devir etti. Böyle açıklanmıştı zaten. )
demiş bir forumdaş
Sanırım İBB seçimlerinden önceydi???
Yanılıyormuyum?

mahmut11
5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 20:04

Hayır en baş süreçten bahsediyorum. Devredene kadar kaç kere dava açıldı, iptaller geldi. Biz biliyoruz camia olarak sürecin nasıl işlediğini .En son devretmekten başka şansı yoktu. Yoksa bu stadyumun orada olmasını istemiyordu. Uzundere fuar karşısı veya Tınaztepe diyordu Kocaoğlu.

Adanalı Hamko
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 01:13

Alıntı:
İzmir'i çöp içinde bırakıp TOKİ düşmanlığı yapan, otobüse bile TOKİ yazmaktan korkan Aziz Kocaoğlu ve uyuz ekibine bu stad KAPAK OLSUN!

Oturup kalkıp bu iktidara dua etsinler, Chp’li Belediye’ye kalsaydı sittin sene birşey olmazdı.

Gürsel Aksel
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 02:35

Hamko haddini bil, bu stat vergiler ile yapılıyor kimin parası ile kime artistlik yapıyorsun.

savas uluca
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 12:46

VERGİLERLE YAPILIYOR HAKLISIN KARDEŞİM, DAHA ÖNCE VERGİ TOPLAYIP DA YAPMAYAN Ş.R.FSİZLER UTANSIN O ZAMAN...

Murat FK
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 13:28

Cumhurbaşkanı RTE ve protokol gelmeli açılışa.
Gövde gösterisi yapılmalı laikler için.
İzmir'deki şizofren tayfa kudurur.
Şerefine Tayyip diyen şerefsizleri rahatsız etmek lazım.

ali dostbey
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 13:38

Alıntı:
Hamko haddini bil, bu stat vergiler ile yapılıyor kimin parası ile kime artistlik yapıyorsun. 

Laik, kemalist ve mezhepçi aleviler Ak Parti dönemlerini cumhuriyet döneminin en büyük talan dönemleri olarak görmekteler, eğer bu büyük talan dönemlerinde bunca stadyum ve çok daha fazlası vergiler ile yapılıyorsa, Ak Parti öncesi dönemlerde milletin vergilerine ne yapılmış diye insan sormadan edemiyor?

sayfa 411
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet