Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1771
habibkadir
1 hafta önce - Cmt 30 Ksm 2019, 01:19

Alıntı:
Yaşar Okuyan, Muharrem İnce'yi tehdit etti.

Yaşar Okuyan, Beştepe'ye giden CHP'li yalanlarıyla ilgili açıklama yapan Muharrem İnce'ye çok sert sözlerle yüklendi. Okuyan, "Sus, ihanet ediyorsun. CHP'ye ihanet Türkiye'ye ihanet demektir" diyerek tepki gösterdi.

http://video.haber7.com/video-galeri/149896-yasar ...ehdit-etti

Videodaki görüntüler anlamak isteyene cumhuriyeti kuran, demokrasiyi getiren partinin ibretlik hallerini gözler önüne seriyor.

Çok değil bir sene önce cumhurbaşkanı adayı olan birinin atılan iftira ve partisinin genel başkanının da bu iftirayı sahiplenmesiyle rezillikleri ortaya dökerken bir anda sus pus olması, parmak sallanarak tehdit edilmesi chpnin klasik siyaset geleneğidir.

17 yıldır girdiği her seçimi açık ara kazanan ve üstelik ikinci olursam siyaseti bırakırım diyen Recep Tayyip Erdoğan'a diktatör derken girdiği her seçimi kaybetmesine rağmen istifa etmeyen genel başkanın beceriksizliğinden ve çaresizliğinden dolayı apaçık yalan ve iftiraya sarılıp tutmayıncada çamura yatan utanç verici siyaset anlayışıyla nereye kadar?

chpnin bu hale gelmesindeki en büyük sebep vizyonu olmayan ve ülkeye fayda getirecek politika üretemeyen, girdiği her seçimi kaybetmesine rağmen istifa etmeyen, cumhurbaşkanı adayı olamayacak cesareti dahi olmayan genel başkana tepki göstermeyip seçimlerde dersini vermeyen chp seçmenidir.

Seçim kaybettikçe genel başkan seçiliyor, genel başkan seçildikçe seçim kaybediyor.

Recep Tayyip Erdoğan nefretinin sebep olduğu kısır döngü sorun değil ama chpyi ulusal güvenliği tehdit eder hale getirdi.

Recep Tayyip Erdoğan nefretinden dolayı pkkya teşekkür etmeliyiz diyen kanalla, chpnin zayıf olduğu yerde hdp desteklenmeli diyen gazeteyle sabah akşam haşır neşir olunursa olacak olanda buydu.

Her seferinde üstüne daha da koyarak bulaştıkları rezillikler ve sonrasında hiç bir şey olmamış gibi davranmaları gerçekten ilginç.
Psikiyatri, psikoloji ve sosyoloji bilimleri için ayrı ayrı iyi bir doktora tezi olur.

osman akar
1 hafta önce - Cmt 30 Ksm 2019, 15:01

Cehapenin çok kısa özeti....

nedimussoy

5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 19:40

Ali Babacan ,Abdüllatif Şener ,Mehmet Bekaroğlu ,Hüsamettin Cindoruk ,Meral Akşener ,Yaşar Okuyan Nazif Okumuş ,Sebahattin Önkibar ,Rıfat Serdaroğlu ,Ahmet Davutoğlu ,Temel Karamollaoğlu ,
Abdullah Gül'ü CHP kayığında bir araya toplayan Kemal Kılıçdaroğlu için hiç kimse başarısız diyemez!

osman akar
5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 19:49

Alıntı:
Ali Babacan ,Abdüllatif Şener ,Mehmet Bekaroğlu ,Hüsamettin Cindoruk ,Meral Akşener ,Yaşar Okuyan Nazif Okumuş ,Sebahattin Önkibar ,Rıfat Serdaroğlu ,Ahmet Davutoğlu ,Temel Karamollaoğlu ,
Abdullah Gül'ü CHP kayığında bir araya toplayan Kemal Kılıçdaroğlu için hiç kimse başarısız diyemez!

Nedim Abi ben adamı takdir ediyorum inan...Çünkü Bu kadar adamı kandırmak hele ki şu zamana kadar Bu kadar YALANA rağmen her seçim kemiksiz % 25 oy almak inan ki takdir edilmelidir....

Kenanwow
5 gün önce - Pts 02 Arl 2019, 20:17

Alıntı:
CHP'NİN AJANSI YALAN HABER YAYIYOR

'Şentop'un Cibuti seyahati için uçak kiralandı' iddiasına yalanlama

TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un Cibuti seyahati için özel uçak kiralandığı iddiasının yer aldığı haberin gerçeği yansıtmadığı, bu konuda hukuki yollara başvurulacağı bildirildi.

Haberin Devamı:

http://www.haber7.com/siyaset/haber/2921121-sento ...-yalanlama

Fatihkrblt
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 01:01

Alıntı:
Abdullah Gül'ü CHP kayığında bir araya toplayan Kemal Kılıçdaroğlu için hiç kimse başarısız diyemez

Arkadaşlar bu başarı gayet guzel muhalefeti
Bir çatı altında organize olması başkanlık sisteminin turkiyeye faydaları
Bir birine benzemeyen siyasi fikir paydaşlığı değil
Çıkmaz yol var karşılarında mecburen yol arkadaşlığı

Seçimi chp adayı kazanırsa diğerlerinin hiç birini tanımaz ertesi gun

Adanalı Hamko
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 01:16

Alıntı:

Nedim Abi ben adamı takdir ediyorum inan...Çünkü Bu kadar adamı kandırmak hele ki şu zamana kadar Bu kadar YALANA rağmen her seçim kemiksiz % 25 oy almak inan ki takdir edilmelidir....

Kılıçdaroğlu çıkıp ben mehdiyim derse ona bile inanacak % 25’lik bir kesim var, birde bu kesime okumuş diyorlar, ona şaşırıyorum en çok.

Cemalim7
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 01:21

Alıntı:
Kılıçdaroğlu çıkıp ben mehdiyim derse ona bile inanacak % 25’lik bir kesim var, birde bu kesime okumuş diyorlar, ona şaşırıyorum en çok.

analiz....

naims1
4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 01:26

Alıntı:

Altına imzamı atarım ayrıca bende şunu eklim.

Türkiye tarihinin en başarılı hükümeti en çalışkan hükümetine 17 yıldır liderlik yapan Erdoğan bütün bu muazzam başarılı işlerine rağmen son başkanlık seçimin de hemde ittifakla zar zor 52 alabiliyorsa bu kılıçdaroğlunun kesinlikle başarısıdır.

Erdoğan bugün %70 oy alamıyorsa sebebi kesinlikle Kılıçdaroğlu ve yalanlarının etkisini kimse inkar edemez.

Kılıçdaroğlu o kadar seçim kaybetmesine rağmen hala o koltukta oturmasının sebebi tam da bu.

Görevi seçim kazanmak değil kazandırmamak daha da önemli görevi ise yalanlarıyla ülkeyi zehirlemek ve bu işini de gayet başarılı şekilde yapıyor.

Şu ülkeye böyle muhteşem hizmeti daha önce kim yaptı veya düşündü, Erdoğan olmasa rüyamızda bile göremezdik, bu muazzam işlerin karşılığı %50 kesinlikle olmaz üstelik bu sadece bir tanesi böyle binlerce örnek verebilirim.

Ama Kılıçdaroğlu yalanlarıyla alltaki videoda ki gibi yapılan muazzam işler başarılar bir anda buhar olup uçuyor ya, çıldırıyorum.
Bu ahmak ülkeden hiç bişey olmaz bu kafayla Erdoğan sonra bu ülke eski Türkiye olur anında buna gram şüphem yok.
Buna sebep olan aptallığın Allah belasını versin.
Bu ülkeyi kendi menfaatinin önünde seven insanı yok varsa da sayıları çok ama çok az, asıl sorun orda buna en güzel iki örnek, eytliler ve son olarak ahsen unakıtan.

Kendi adıma da konuşursam ben bu hükümetin bana zarar veren uygulamalarına rağmen hep destekledim çünkü ülkenin menfaatini kendi menfaatimin önünde gördüm hep ama kendimi keriz hissettiğim dönemlerde olmadı değil insanları görünce, bu ülkeye değmez dediğiniz zamanlarda oluyor, Allah Erdoğana sabır ve güç kuvvet versin, işi çok zor çünkü, adam hangi biriyle uğraşsın ki partisinde kendine ihanet edenlerle mi, yıkıcı muhalefetle mi, önce kendisini sonra da ülkesini yıkmaya çalışan yedi düvelle mi yoksa terör örgütleriyle mi veya ekonomiyle ya da yatırımlarla mı, hangi biriyle uğraşacak bu adam, kim yardım ediyor bu adama Allahtan başka,sonuçta o da bizim gibi insan, maneviyatı zayıf olsa bu işlerin altından asla kalkamaz.
Desteklediğini söyleyen bile yeri geldiğinde saydırıyor.
Yok arkadaş bu kesinlikle yapılır bir iş değil, ülke millet sevgisi olmasa.

En son naims1 tarafından Sal 03 Arl 2019, 02:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Ugi Öz

4 gün önce - Sal 03 Arl 2019, 02:01

Bizim bildigimiz kemalist chp zihniyeti..

Alıntı:
Mesele !!!
7 Milyonluk villa değil,
Bunlar için asıl mesele, O villada Temizlikçi, bulaşıkçı, hizmetçi olarak görmeye alıştıkları Başörtulünün o villanın sahibi olması. İşte bunu kaldıramıyorlar. Halk tv'ye batan bu. Bunlar sözde sabahtan akşama ayrıştırılmaktan yakınanlar, eşitlikten özgürlükten, ezilmişlikten nutuk atanlar.
İki yüzlü sahtekarlar...
O villanın sahibi olan kadının eşinin Robotik firması varmış, Yerli simülatör üretip ABD ve ÇİN'e ihracat yapıyormuş. Alnının akıyla kazanıyormuş, aynı zamanda Türk ekonomisine vergi ödüyormuş, Yurt dışından bir çok ödül almışmış, Bunlar önemli değil. Çünkü Tesettürlü demek ya bunların Babasının fabrikasında HİZMETÇİ, Ya analarının villasında BULAŞIKÇI TEMİZLİKÇİ demek. Bunlara göre Müslüman sefil olur. Varoşlarda yaşar. Villada oturmak, Lüks araçlara binmek sadece bunların hakkı. Bütün mesele, 90 yıldır bu ülkenin kaymağını yiyenlerin,
Düne kadar İnsan yerine koymadıkları, üniversitelerden attıkları, Kamuda çalıştırmadıkları, ikinci sınıf insan muamelesi uyguladıkları Başörtülülerin kendileriyle aynı haklara, aynı yaşam şartlarına sahip olması. İŞTE BU ONLARA BATIYOR.
Başörtülü biri zengin olamaz, Lüks araca binemez, Bu sözde okumuş SIĞIRLARA göre kesin çalmıştır, Devletin malını yemiştir. Neden çünkü aynada kendilerini görüyorlar. 90 yıldır Atatürk maskesi altında çaldıkları için herkesi kendileri gibi zannediyorlar...

sayfa 1771
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET