Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
cinümit
14 yıl önce - Çrş 30 Hzr 2004, 01:35

Burç

14 yıl önce - Çrş 30 Hzr 2004, 01:43

cangül
14 yıl önce - Çrş 30 Hzr 2004, 20:13

Ümit.
14 yıl önce - Çrş 30 Hzr 2004, 22:16

Alıntı:
Günde 24 saatimi ayırabilseydim bile, ıvır zıvır mesajlarla uğraşmaktan
yararlı bir iş yapmaya pek vakit kalmıyor

Burç abi, bence forma kat'î kisitlamalar getirmelisiniz; özellikle siyaset ve din konularinda. Birbirimize laf yetistirmekten yararli birseyler yazamaz olduk. Tartisilmamali demiyorum; ama benim kisisel dusuncem, bu haliyle hic guzel degil. Ayrica, fotograflara da 'fotografi begendiniz mi?' turunden bir puanlama sistemi getirilmeli. Nasil mesaj puanlamasinda ozellikle yorum icin ayrintilar varsa (ornegin: "Yazim yanlislari rahatsiz edici", "iceriksiz mesaj"...), fotograflar icinde buna benzer ibareler olmali; cunku begendigimiz bir fotografa, "harika, super..." gibi kisa ve gereksiz (nezaketen de olsa) yorumlar yapiyoruz. Siz daha iyi bilirsiniz gerci ama, belki daha temiz olur. Hâtta ayin en guzel fotografini da belki o sayede seceriz
Ha bu arada, Haziran'in en guzeli ne zaman oylanacak?

Bir onerim daha olacak izninizle: Neden fotograflarin altina yabanci herhangi bir dilden, ki arkadaslarimizin hemen hepsinin bir yabanci dili var, kisa bir aciklama yapmiyoruz. Mesela bir Kus Cenneti fotografinin altina " su kadar cesit kus turu vardir, su kadar sayida kus varidir..." gibi yabancilarin da anlayabilecegi izahlar yapilsa? Kaldi ki sitemizin amaci da ulkemizi (ozellikle de) yabancilara tanitmak degil mi?

hasansemre

14 yıl önce - Prş 01 Tem 2004, 18:50

Alıntı:
Günde 24 saatimi ayırabilseydim bile, ıvır zıvır mesajlarla uğraşmaktan
yararlı bir iş yapmaya pek vakit kalmıyor.

Moderatörlükler ver ki ıvır zıvır mesajlar ile sen değil modlar uğraşsın he kime vericem dersen bence 500 veya 750 mesajdan fazla mesajı olan üyelerden bir kaçını oylayalım birine verilsin veya sen seç birini sırtındaki yükü hafiflet ki daha ağır yükler taşıyabilesin.

Mutlu K
14 yıl önce - Cum 02 Tem 2004, 21:50

CAN
14 yıl önce - Cum 02 Tem 2004, 21:56

Burç

14 yıl önce - Cum 02 Tem 2004, 22:12

Mutlu K
14 yıl önce - Cmt 03 Tem 2004, 06:08

Burç

14 yıl önce - Cmt 03 Tem 2004, 09:16

sayfa 3
cevap yaz