Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
mesut arda
4 hafta önce - Cum 15 Ksm 2019, 16:32

Alıntı:
kum bisiklet yolunun ortasında aylardır duruyor

hakketen bari şunu kaldırsalar

karşıyaka iskeleden önce inşaattan ötürü durum rezil iskele ile anıt arası da yol yok mecbur otobüs yolu ile ortak
meles sonrası içler acısı, işaret yok. köpek dolu

decsan
4 hafta önce - Cmt 16 Ksm 2019, 10:29

Değerli arkadaşlar ben Him üzerindekini sürekli durumu ilgililere bildiriyorum..
Sizden de ricam budur..

decsan
3 hafta önce - Sal 19 Ksm 2019, 22:06

Hemşehrİ iletişim merkezine başvurum sonrası Pazartesi gün yoldaki kum kaldırıldı
Arkadaşlar sizlerden ricam konuyu canlı tutalım sizlerde konuya ilişkin taleplerinizi him üzerinden lütfen yazın,
Bizi dinleyen bir yerel yönetimimiz var bence çok kıymetli...

Cansın17
2 hafta önce - Sal 26 Ksm 2019, 13:20

İzmir, Avrupa Bisiklet Rotası EuroVelo'ya Türkiye'den dahil edilen ilk kent oldu

Tacettin Şenel

2 hafta önce - Sal 26 Ksm 2019, 13:24

İzmirde Spor yapan çok insanlar var bisikletle iş yerlerine gidip gelerek hem sağlığına katkıda bulunuyorlar hem çevreye zarar vermiyorlar Ulaşım paralarıda cebine kalıyor Sağlığım el verse bende bisiklet sürmek isterdim İzmir tam bisiklet şehiri Konyada aynı....

Yurtcan
2 hafta önce - Sal 26 Ksm 2019, 16:09

Dede bisiklet ulaşım İzmire de sadece sahil şeridine yakın olanlara güzel, arka mahallelere bir gel gör bakalım

Tacettin Şenel

2 hafta önce - Sal 26 Ksm 2019, 16:26

O arka mahalelerde genelde Bağnaz insanlar oturuyor Bisikletlilere dikkat etmezler onun için bisiklet yolu yapılması şart....

Yurtcan
2 hafta önce - Sal 26 Ksm 2019, 16:27

Dede bisiklet yolu oralara da yapılsın diyorum zaten

Tacettin Şenel

2 hafta önce - Sal 26 Ksm 2019, 16:32

Yurtcan senin yaşın kaç evladım?....

Yurtcan
2 hafta önce - Sal 26 Ksm 2019, 16:57

Senden gencim dedecim
Konya örneğini vermişsin
Konya zaten ova, ayrıca İzmir gibi sokakları yolları dar değil yapılaşma daha geç ve düzgün yapıldığı için.
Alan çok Konya da düz ova

Ayrıca lahmacun sözünü unuttum sanma Haldun abi ile götüreceksin bizi

sayfa 7
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege