Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Vapur Haberleri ve Yorumlar
« önceki   123 ... 159160161 ... 164165166   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 160
kami suyutmaz
8 ay önce - Sal 19 Ksm 2019, 21:51

Ahmet sever forumdaş;
İroni olsun diye söyledim

Ticari anlamda elinde kullanamadığın veya kullanmadığın donanımı boşta bırakmamak için yapılaacak şeylerden biridir
Kim yapar yapmaz önemli değil.
Komik bir durum olduğunu irdelemek için söyledim ,Turyolun elinde zaten İst için geniş bir filo var ve müthiş yoğun çalışıyorlar
kendinize özel tekne isteseniz bile size zor zaman veriyorlar
saygılarımla

Urazbey
6 ay önce - Çrş 22 Oca 2020, 15:43
Yeni arabalı vapur TUZLA suya indirildi

Urazbey
6 ay önce - Çrş 22 Oca 2020, 17:47

Alıntı:
körfeze mılyarlık kopru yapılacağına bu gemiler dolmuş şeklınde ve ozellikle akşamları sık

Köprü ilerisi için lazım ondan dolayı yapılsın neden karşı çıkıyorsunuz?

35 gökhann
6 ay önce - Çrş 22 Oca 2020, 20:00

kami suyutmaz
6 ay önce - Çrş 22 Oca 2020, 20:59

Konak -Karşıyaka haricinde hiç bir hatta optimum yolcu sayısına maalesef ulaşımıalayan bir kentte (üstelik en az 3-4 gemisi yatan)bir kentte 8 gemi daha alınması çok garip
Eski İBB başkanı bile demiştiki ;İzmir halkını bir türlü deniz ulaşımına alıştıramadık
Yeni başkan ne yaptıda bunu tersine çevirdi acaba?

mahmut11
6 ay önce - Çrş 22 Oca 2020, 21:05

En yoğun gün, en yoğun saatte 10 + gemi olmasına rağmen TURYOL çalıştırırsan olmaz tabi.
Bayraklı İskelesine sefer koyup milleti teşvik etmezsen olmaz tabi.
Mavişehire iskele yapacağım deyip yapmazsan olmaz tabi..

Urazbey
6 ay önce - Çrş 22 Oca 2020, 23:35

Bayraklı ya iskele koymaları lazım dediği gibi yeni iskeleler olmalı ki millet otobüs yerine vapura binsin.
Ayrıca yeni alımları anlam vermek güç yolcu talebi az olmasına rağmen kapasite üstü vapur alınıyor...
Bunların yerine bir köprü yada tüp geçit sorunu kökten çözer. (doğal yaşamı tehdit etmeyen güzergah)

erkinalp
6 ay önce - Çrş 22 Oca 2020, 23:57

Urazbey demiş ki:
doğal yaşamı tehdit etmeyen güzergah

Ama onu da kimse beğenmiyor:
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=5502915#5502915

kami suyutmaz
6 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 19:10

Sayın forumdaşlar;
Taktığım bir konu var;
Bildiğiniz gibi Kemeraltı nın Konak çıkışında sadece vapur saatlerini gösteren büyük bir ekran var..
Daha önce paylaştığım gibi yalan yanlış bilgiler veren bu ekran 1-2 haftadır kapkara ,kaput durumunda
İzdenize soruyorum; İBB ye ait diyor..,İBB ye soruyorum kapı duvar
Size sorayım o zaman;niye kaput??

Urazbey
6 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 20:25
DENİZ TAKSİ VE KÜÇÜK GEMİLER

İZDENİZ yönetimiyle kısa bir toplantı da yapan Soyer, yolcu sayısının az olduğu saatlerde büyük gemi çalıştırmanın maliyetli olduğuna dikkat çekti.
Soyer, “40-50 kişilik mini gemiler alalım. İnsanlar gün ortasında iskelelere geldiğinde zaman kaybetmesin.

Bu araçlarla hızlıca deniz ulaşımını kullanabilsinler” dedi. Bu konuda çalışma yapacaklarını söyleyen İZDENİZ Genel Müdürü İlyas Murtezaoğlu, “deniz taksileri” konusunda da çalıştıklarını belirtti.

sayfa 160
« önceki   123 ... 159160161 ... 164165166   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege