Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 230
onur345

3 hafta önce - Pzr 17 Ksm 2019, 20:23

Alıntı:
Sanos başlığında lahmacun yemek istemeniz beni üzüyor.

Konuyu saptıranları ikaz etmek yerine onlar gibi davrandınız ve ikaz edilince üzücü şeyler yazdınız.

Ben yukarıda onların iddiası ile ilgili ne yazdım ki sen yemek istediniz diyorsun ? Mesajlarımı karıştırıyorsun anlayamadım ki ?

Bmc konusu ile ilgili tek bir cevap yazdım nerelere getirdiniz mevzuyu.

Tamam. Tacettin Şenel ona lahmacun ısmarlasın, sen Bmc'yi göm. Ben uzak duruyorum eyvallah. Kafam kaldırmıyor.

Tacettin Şenel

3 hafta önce - Sal 19 Ksm 2019, 15:15

Onur da gelsin onuru severim ben Kokoreç gibi sağlıksız zararlı şeyler yiyeceğinize lahmacun yiyin şimdiki gençleri tebrik ediyorum lahmacun gibi faydalı doyurucu yiyecekler tüketiyorlar.....

Yurtcan
3 hafta önce - Sal 19 Ksm 2019, 15:45

Sanosun birini pide salonu yapmışlar
Onun içinde yesek daha anlamlı olur dede
Ben 7 tane yerim

mus emrullah
3 hafta önce - Sal 19 Ksm 2019, 15:49

Param olsa eski Sanos otobüs alıp içine döner/lahmacun salonu yapardım. Körüklü alıp arka kısmına küçük bir lahmacun fırını yapardım (ama ısı yalıtımını çok iyi yapardım)
Orijinal koltuklarını karşılıklı yapıp ortasına masa yapardım (4 kişilik). Çok güzel olurdu.

Veya eski Sanos, o302, İkarus gibi yüksek taban (tabanı düz olsun diye) otobüs alıp karavana çevirirdim.

Tacettin Şenel

3 hafta önce - Sal 19 Ksm 2019, 16:15

Alıntı:
Sanosun birini pide salonu yapmışlar
Onun içinde yesek daha anlamlı olur dede
Ben 7 tane yerim

Geçensenede Kokoreç otobüsü yapmışlar demişlerdi bunlara pek fazla itibar etmemek lazım

7 tane değil ister 70 tane ye evladım lahmacundan faydalı yiyecekmi var Halime ninen çok güzel yapardı lahmacunu....

Yurtcan
3 hafta önce - Sal 19 Ksm 2019, 17:36

Yok arkadaşım görmüş yol üzerinde sanos pide salonu Kırçiçeği var dede lahmacunu çok güzel oraya gidip yiyelim sonra bir sanos alıp pideci yapalım

mus emrullah
3 hafta önce - Sal 19 Ksm 2019, 18:00

Hep Karsan(pejo) J9 ları görmektense sanosları lahmacuncu olarak görmek daha iyi.

Toprak Turkan
3 hafta önce - Cum 22 Ksm 2019, 10:57

Sanıyorum ki Sanos devri kapandı. Artık tartışacak bir durum kalmadı gibi gözüküyor. Bence bu başlık kilitlensin ve lüzumsuz mesajlar ile daha fazla kirlenmesin.

Yurtcan
3 hafta önce - Cum 22 Ksm 2019, 12:03

Toprak haklı tenekelerin devri bittiğine göre başlık kitlenebibilir

Yurtcan
3 hafta önce - Cum 22 Ksm 2019, 13:25

AKROSTİŞ

S anki yoksun artık sağda solda sanos
A lımasay'dın hiç yollarda görmeseydik keşke sanos
N e işe yarardın bilinmez teneke sanos
O n numara oldu kurtulduk senden sanos
S anki hiç gelmedin vaktin geldi çöpe attılar seni teneke

sayfa 230