Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir ESHOT'un BMC Procity Otobüsleri
« önceki   123 ... 545556

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 56
İzmirlee
6 ay önce - Çrş 22 May 2019, 11:42

Ama çalışıyor aparatlı.

S20f
6 ay önce - Prş 23 May 2019, 18:16

Alıntı:
Ama çalışıyor aparatlı.

Çok nadir olabiliyor, şoförler araç değişikliği yapabiliyor. Geçen hafta cumartesi günü Bisiklet Taşıma Aparatlı Temsa çalıştı, 435 hattının sabit aracı değil.
Körfez Mahallesi bu konuda mağduriyet yaşıyor. Defalarca dilekçe yazdık, fakat Bisiklet Taşıma Aparatı bulunan otobüs çalıştırmıyorlar.
BMC Procity başlığı altında yazıyoruz hoş olmadı.

Samet_2335
2 ay önce - Pzr 29 Eyl 2019, 13:12

Alıntı:
Ayrıca bir sorum olacak. ESHOT'taki BMC Procity otobüslerinde kapı açılırken "Kapı açık." sesi ve inmek için düğmeye basıldığında "İnecek var." sesi geliyor mu? İstanbul'daki son model BMC Procity otobüslerinde bu sesler var.

@Abdullah34,

2016 model ve üstü Procity araçlarda sesli ikazlar var. Procity TR'lerde var mı bilmiyorum.

Yurtcan
3 hafta önce - Pzr 17 Ksm 2019, 19:20
10 senesi olmadı çöp oldu

Alıntı:
BMC'lerin dökülmesi kullanmayla ve belediyenizin bakım elemanlarıyla alakalı. Biz de kullanıyoruz senelerdir niye dökülmüyor ? Eşşeğe biner gibi arabaya binilirse Bmc değil ya isterse travego olsun dayanmaz...

Bunu ben yazacaktım bak sen hatırlattın
ESHOT ve IETT nin aynı dönemde aldığı procityler arasında dağlar kadar fark var olay bakım değil malzeme kalitesi.
ESHOT'a ilk gelen ilk numuneler aynı iett gibi kalitesi gerisi dökülüyor.
İsteyen gelip baksın hak verir bize.
Iett procity ben bindim kaymak gibi çok beğenmiştim

Alıntı:
İzmir'de kullanılan 2009 model BMC Procity'leri 10 kişiye sorun, en az yedisi kötü olduğunu söyleyecektir. Göğüsümü gere gere iddia ediyorum.

2012 model Procity'lere veya 2003-2008 arası Belde'lere kimse laf etmez. Onlar BMC değil mi? Fakat gelin görün ki 2009 yılının Procity alımı ESHOT'un çok büyük bir hatasıydı.

Birkaç sokak öteden duyulabilen motor gürültüsü mü, iç döşemelerinin ilk geldiğinde gri iken artık sapsarı olması mı, yoksa yokuşlarda bayılıp motorunun durması mı dersiniz?

Bunlar son zamanlarda oluşan problemler değil, ezelden beri olan sorunlardan bazıları. Yerlerine geldikleri Yugoslav Ikarus'ları (çürük Zemun) hiç aratmıyorlar maalesef.

Balta Belde kazığını da hatırlıyoruz.

Altına imzamı atarım

sayfa 56
« önceki   123 ... 545556
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege