Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

Sizce reklam alınması doğru bir karar mı?
Evet 78.6%  78.6%  [44]
Hayır 21.4%  21.4%  [12]
Toplam Oy : 56

Tacettin Şenel

8 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 12:37

Ekran parasının nerden gelceği beni ilgilendirmez onu Eshot düşünsün Reklam uygulamasının önüne geçilmeli tam bir rezzillik kepazelik çok kötü görüntüler ortaya çıkıyor....

Yurtcan
8 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 12:38

Arka kısımda olmasının ne gibi bir görüntü kirliliği olabilir?
Tabi siz 90 lı yıllarda olduğu gibi diyorsanız haklısınız ama öyle olmayacak zaten çoğu otobüs içindeki dijital ekran olacak reklam.
Devir değişti

Tacettin Şenel

8 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 12:40

Haaaaa arka kısımdamı olacak sadece haaa ben eskisi gibi komple aracı kaplacak sandım....

Canerizm
5 ay önce - Pzr 23 Şub 2020, 15:09

5 Şubatta İhaleye Çıkılmıştı,Reklam ihalesini Alan Belli Oldumu ?
internette bulamadım kazanan firmayı

Urazbey
5 ay önce - Pzr 23 Şub 2020, 15:46

Belirsiz hime sordum kayıt açtı haberi yok
Mart ayında işe başlaması lazım alan firmanın görürüz kimin olduğunu

karahan1912
5 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 16:34

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı otobüslerin, durakların ve aktarma merkezlerinin beş yıllığına reklam amacıyla kullanım ihalesini Savronik Elektronik A.Ş. kazandı. Firma ESHOT’a 60 milyon lira ödeyecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü 4 bin 998 otobüs durağı ve 900 otobüsün reklam amaçlı kullanım hakkını beş yıllığına ihaleye çıkardı. Kurumun internet sitesinden canlı yayınlanan ihaleyi Savronik Elektronik A.Ş. kazandı. Firma beş yıl için ESHOT’a 60 milyon lira ödeyecek.

Muhammen bedeli 48 milyon 274 bin 440 TL olarak belirlenen ihale için iki firma şartname aldı. Bu firmalardan Savronik Elektronik A.Ş. teklif verdi. Firma 53 milyon TL’lik ilk teklifini, pazarlık aşamasında 60 milyon 1470 TL’ye yükselterek ihaleyi kazandı.

Şirket otobüs içlerinde, duraklarda ve aktarma merkezlerinde toplam 1820 adet sesli ve görüntülü dijital bilgi platformu ve yolcu bilgilendirme sistemi de kuracak.

Tüm ihaleler canlı yayınlanıyor

ESHOT Genel Müdürlüğü, şeffaflık ilkesi doğrultusunda tüm ihalelerin canlı yayınlanması kararı almıştı. İhaleler ESHOT’un resmi internet sitesinde ilan ediyor. Günü ve saati gelen ihaleler siteden canlı yayınlanıyor. ESHOT yılda ortalama 100 ihale düzenleniyor.

https://www.izmir.bel.tr/tr/Haberler/eshot-un-oto .../41335/156

Savronik Elektronik A.Ş.
http://www.savronik.com.tr/tr/anasayfa/

İhaleyi kazanmıştır

Urazbey
5 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 17:03

Bu firma şuan izban bilgi ekranları onların ürünü, geç yansıyor misal 5 dakika kaldı diyor bir bakıyorsun geliyor tren 1 dakikaya iniyor yada tren giriyor perona o daha yanmıyor.
Tren numaraları bile 0 yazıyor hepsine kısaca berbat sistemi olan bir firma
İhaleye 2 firma teklif vermiş ama diğeri kim belirsiz.
Aynı firmaların ihale alması tesadüf mü acaba

Canerizm
5 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 20:55

Aynen öyle hatta bu firma ankaradaki tren kazasındaki raylardaki güvenlik işini bu firma yapıyormuş öyle rezil bi firma
https://www.izgazete.net/ulasim/kanli-raylarin-so ...30972.html

Urazbey
5 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 21:05

Bunlar trenci ya bu alanda tecrübesi yok ne anlarlar otobüsden duraktan daha tren işini yapamayan bunu nasıl yapacak

Canerizm
5 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 21:15

Ulaşım kısımında otobüs,durak ekranlarını savronik yazılımını karbilin sağlaması gerekiyor yanılmıyorsam diğer illerde de öyle ücret toplama işini kim yapıyorsa genelde yazılım ona ait oluyor

sayfa 2
« önceki   123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege