Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir afa

3 yıl önce - Prş 23 Hzr 2016, 08:51

Adam suriyeden savaştan kaçmış gelmiş esenlerde foseptik çukuruna atlayıp intihar etti o günden sonra intihar olayına bakışım değişti.

efe zeybek
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 12:51

Istanbulda 4 kardeşin Intihar etmesi. Sonra Antalyada iki Çocuk karı koca Intihar haberi artık Toplu Intihar haberleri son günlerde. Siyanür şüphesi varmış yine.Baba ve iki çocuğu elele bulunmuş. böyle bir acı olamaz. Küçük Çocukların ölümü içimi parçaladı Sabah Sabah. Geçim derdi Insanları itihara sürüklüyo. Iki Çocuğu bana verseler ben bakardım.

En son efe zeybek tarafından Cmt 09 Ksm 2019, 13:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ahmet Uluçaylı
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 13:06

bahadır 0302

1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 13:27

yusufyuşa23
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 13:30

4 kişi asgari ücretle çalışsa eve 8400 TL para girer. Kimse algı yapmasın. Kirası 2000 liraya bir evde kalan 4 kişinin intiharını kimse meşru gösteremez

harun82_44
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 13:45

Annesinden kalan kredi borcu biri asker kaçağı çalışmayan iki abisi çalışmayan üç kız kardeş eeee.. Nasıl dönecek bu iş . Üzüldüm gerçekten bundan bile nemalanan CHP şaşırdık mi hayır. Çünkü hiç proje üretemeyen ,çalışmayan sadece başkaları üzerinden algi ile geçinen parti ve bunu hep inanmak isteyip oy veren kitle. Inanmasalar yine oy verirler. 50 yıl ,40 yil ,60 yıl aynı Parti'ye oy vermekte böyledir . Peki hicmi kötü yönetilmedi bu parti . Hep başkası üzerinden geçinen anlayış . Sasirdikmi hayır.

mehmetlu
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 13:52

Alıntı:
Geçim derdi Insanları itibara sürüklüyo. Iki Çocuğu bana verseler ben bakardım.

Eğer samimi iseniz en yakın çocuk esirgeme kurumuna gidiniz. Keza oralarda yüzlerce ana-babası olmayan çocuklar var. İki tanesini evlat edinip, kendinize, vatana ve millete hayırlı birer evlat olarak yetiştirin. Ha bunu hemen şu an yapmayacaksınız, yaptığınız sadece kuru bir hamasettir.

Diğer taraftan intihar eden kişi 36 yaşında rezidansta yaşıyor ve bilgisayar mühendisi olduğu iddia ediliyor. Ev sahibine göre de Antalya Belediyesinde çalışıyor. Bu seviyede birisi kolay kolay geçim derdine düşmez/düşmemeli. Allah rahmet eylesin, içinde bulunduğu ruh halini bilemeyiz ama bu seviyede bir hayatı olup da borçları için intihar ettiyse o çocukların vebaline girmiş.

Ülkücü Teoman
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 16:11

İntihar, sosyal seleksiyonun bir parçasıdır.
Toplumun üzerindeki yükleri masrafsız ve zahmetsiz bir şekilde üstünden atmasını sağlar.

Burç

1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 16:32

Nüfusa oranlarsak en az intihar İstanbul'da..

Birol Ezertaş

1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 17:13

(+)

Sükretmesini bilmeyen, aza kanaat etmeyen,hep baskaşından bekleyen, iş beğenmeyen, Rabbine gerçek manada sığınmayan ziyan olup gidiyor..

Yokluk nedemek gelin Afrikada görün şu an ben senegaldeyim insanların rızık pesinde gece gündüz nasıl çabaladığını görüyorum kadınların sabahın 4 ünde sırtlarında emzikli bebelerle kafalarında leğenle rızık aradığını görüyorum, insanların ayakkabısı dahi yok gülümsediklerini görüyorum, bir lokma ekmek için nasıl dua ettiklerini ibadet yaptıklarını görüyorum. Ülkemiz baştan sona cennet bu cennet vatanda sükürsüz insanlar, Allah korkusu olmayan insanlar kendilerine yazık ediyor, bu dünyasınıda ebedi aleminide bedbaht ediyorlar, çok yazık..

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET