Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 333
harun82_44
2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 14:07

Üslubu bozmamak adına yazmak istemiyorum bu bakış açısı. Nasıl vizyonist gelişimci olsun. Eğitimli olmak yetmez once bu vatanı ülkeyi seveceksin.avrupayi kendi ulkenden üstün tutmayacaksin. Fetodede okumuş eğitimli kitle vardida noldu vatanı milleti ülkeyi sevmedikten sonra ,kafayı kiraya verdikten ,ideoloji için herseyi gormemezlikden geldikten sonra matematik ,kimya bir ülkeyi kurtaramiyor . Önce bu toprağı seveceksin. Milli duyguların yüksek olacak.

osman53
2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 14:30

cumhuriyet değerlerine saygılı olacaksınız arkadaş

Ugi Öz

2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 15:11

Alin size hizmet

osman akar
2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 15:21

habibkadir
2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 16:02

Zamanında liyakat yok diye zırvalayanlar kendileri iş başına gelince söylediklerini çok çabuk unutuyor.
İşin ehli kişilerin nasıl sürgün ediliyor görüyoruz.

chpnin her iftirası itiraftır.

Önemli bir kitaplıkta müdür olarak onca emeği olan adamı mezarlıklar müdürlüğüne bilgisayar işletmeni olarak göndererek kendilerine yakışanı yapmışlar.

Alıntı:
Gazeteci-yazar Murat Bardakçı, İBB bünyesindeki Atatürk Kitaplığı müdürü Ramazan Minder'in görevinden alınarak Avrupa Yakası Mezarlıklar Şube Müdürlüğü’ne gönderilmesini sert bir dille eleştirdi.

http://m.haber7.com/guncel/haber/2914113-ibb-o-is ...i-gosterdi

Alıntı:
Dün görevinden alınıp Mezarlıklar Müdürlüğü’ne bilgisayarcı olarak gönderilen Ramazan Minder, artık emsâli pek kalmamış olan bu halkanın son temsilcilerinden biri ve belki de son örneği idi.

Seçimle işbaşına gelen yeni yönetimlerin stratejik makamlara kendileri ile aynı düşüncedeki yöneticileri tayin etmelerinin ve kendi kadroları ile çalışmak istemelerinin hakları olduğunu inkâr edecek değilim. Ama kadrolarda yapılacak değişikliklerin etik kurallar çerçevesinde olması, ortalığın hallaç pamuğu gibi atılmaması ve daha da önemlisi, “liyakat” kavramının gözönünde tutularak önemli işler yapmış uzmanlara ilişilmemesi şartı ile…

Dün yapılan görev değişikliği İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde artık liyakata bakılmadığını, siyasî önemi olmayan yahut iştah kabartan yüksek bütçelere sahip bulunmayan makamların yöneticilerinin bile “eski yönetimin adamı” olmaları gerekçesi ile her an değiştirilebileceklerini açık şekilde gösteriyor. Bu iş üstelik kanunlara, yönetmeliklere ve teamüllere bile ters şekilde yapılıyor, bir şube müdürü daha alt bir kadroya naklediliyor, yani kadrosu “Kütüphaneler ve Müzeler Şube Müürlüğü’nde Şube Müdürü” olan Ramazan Minder, “Avrupa Yakası Mezarlıklar Şube Müdürlüğü”ne “bilgisayar işletmeni” olarak gönderiliyor.

nedimussoy

2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 16:14

Atık suyu bile arıtıp içme suyu kıvamına getiren membran teknolojisini hayata geçirecek biyolojik arıtma tesisinin projesini iptal ettiği halde kendisine "Çevreciyim ondan yapıyorum" diyen bir belediye başkanı var İstanbul'un.
Çok yazık oldu bu şehre.
Çok yazık.

bahadır 0302

2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 16:38

Cem Yılmaz komedyenim diye geziyosun.Sen hiç seyircine ''Yapraklar bile beni alkışlıyor''dedin mi..Rakibin fena benden söylemesi..

mahmut11
2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 18:33

Kanas Canan ile bu zat birbirine girmiş.
Bu zatın danışmanı yalakalık kitabı yazmış
Canan da bizim başarımız da var falan demiş
O da işte eleştirmiş mi ne.

İstanbul'a hizmet etmek yerine mama kavgası başladı

Burç

2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 18:59
Ekrem şimdi de Almanya'da

Alıntı:

"İSTANBULLULARIN SELAMINI İLETTİM"
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter sayfasından görüşmeyle ilgili de şunları paylaştı: "Berlin Duvarı’nın yıkılışı sebebiyle yapılan etkinlikte Almanya Şansölyesi Angela Merkel ile sohbet ettik. Merkel’in tebriğini demokrasi sınavını başarıyla geçen şehrimiz adına aldım. Kendisine 16 milyon İstanbullunun selamını ilettim ve İstanbul’a davet ettim."

Haberin altına milletin yazdığı yorumlar :

Biz selam falan göndermedik.

Bu zat disisleri bakani olmaliydi görevi sasirmis istanbul haric heryerde hahaha

Tam ana oğul gibi olmuşlar

La boşuna bu reklamlar. İstanbulun çöpünü topla

Duvar yıkılış töreni ile ibb ne alaka?

Yahu sen sadece İstanbulun belediye başkanısın,harbi sinir etmeye başladı bu ya...

16 milyon diyip durma kendi adina konus.istanbula hizmet et devletine muhalif olan kim varsa berabersin.devlet millet unutmaz bunlari

Oyle bı selamımız olmadı olmayacakta

2023 de Türkiye yi size teslim edeceğim efendim. E İmaminoglu

işe yaramaz adam, temel atmama başkanı, benim selamımı iletemezsin. seni men ederim. uza bakayım. haftaya hangi başkenttesin? madrid mi roma mı washington mu?

Yahu adam geldiğinden beri ecnebilerle yatıp kalkıyor bu nasıl birşey anlamadım daha önceki başkanlar böyle miydi adam buldu fırsatı yasliyo belediyeye yakında disneylanda giderse şaşırmayın tabiii oradada belediyeye sirk malzemesi bakmaya gider malum belediyeyi sirke çevirdi

ülkesini fransaya almanyaya şikayet eden ekrem e bırak oy su bile yok bundan böyle..ben ona oy vermiştim hatta çevremdekilere de rica etmiştim.o dönem güvenme bu tatlı sözlerine o bir projedir diyenlere hadi oradan demiştim.ben yanılmışım.ekrem daha 6 ayda neler yaptı neler...bitti o artık.

Başından beri sahte geliyordu bana, artık eminim. Sevenlerine sesleniyorum. Hep tayyip erdoğanla kıyaslandı bu adam. Belediyeden ülke başkanlığına yürürken tayyip canla başla hizmet etti. Ama ekoda hizmet yok görün bunu

Bu adam tam bir ajan ben size soyliyeyim. Gorustugu kisiler , destek gordugu kurum ve kuruluslar cok dikkat cekici. Herseyi gectim Mazbatayi daha almadan iBB ye ait butun verileri kopyaladi. Bu beni bu adamdan sogutan en buyuk hareket

nolur beni baskan yapın emrinizden çıkmam demiştir

Sen ibb başkanısın eko sanane berlin duvarı etkınlığı,ıstıfa et almanyada beledıye baskanı ol

Pkaka lıların selamını iletmiştir nazi domuzuna

İstanbul hariç her yere Koşuyo mübarek. Bir de orada şikayet et Türkiye’yi tam olsun.

sahiplerine hesap veriyor

Bu adam ne zaman ibb başkanlığı yapacak ? İstanbul halkı gördü ebesini !

Merkel: Ekrem bizim projelere ne zaman başlanacak sabırsızlıkla bekliyorum Ekrem: Merak etmeyin efendim sırasıyla emirlerinizi yerine getirecemm

Porejo Eko

Aynı karede bir vekilin bir bakanın, cumhurbaşkanının veya Başbakan’ın olması olağan haberdir. Fakat Türkiye’ye karşı sürekli olumsuz mücadele içerisinde olan her fırsatta Türkiye’de casusluk faaliyetleri gösteren ülkeyi içten yıkmak için her türlü çabayı gösteren bir ülkenin lideri ile Türkiye’nin İstanbul bölgesinin belediye başkanının yan yana olması Elbette haberdir ama halkın vicdanını yaralayan bir haberdir?

kaybedecek zamanım yoooook e neredesin imamın oğlu ekrem..seni belediye başkanı diye seçenler kafasını duvara vursun sen kendini ne sanıyorsun ha ne devlet başkanımı ne işin var oralarda merkeli rüyandamı gördün yoksa piyarmı yapıyorsunuz .sen çoook tehlikeli bir kuklasın Allah sana fırsat vermesin.gittikçe çamura batıyorsun inşallah çıkamazsın.

Laaan sen şimdiden Avrupalı abi ablalarına kuyruk sallamaya başladın... hayırdî ne iş???

Bakın avrupalılar türkleri sevmez sevdikleri hep türk düşmanları dir can dundari baş tacı yaptılar pkk yi evlatlık aldılar fetoculeri kardeş ilan ettiler turkiye yi sevseler bu kadar çok pkk ya destek vermezler avrupalının sevdiği desteklediği adamdan turk e hayir gelmez

bu adam gercekten avrupa ve amerika tarafindan destekleniyor belliki. ibb nin baskaninin ne isi var orda yoksa. proje herif

Bundan belediye başkanı olmaz bunun başka bı derdi başka zamanla görücez milyonluk şehri kime bırakmışlar

Istanbul istanbulu unuttu adam Ne yapiyor bu adam orda

Hangi sifatla gidiyor oralara kimin parasini harciyor bu arada ????

millete bankamatik memuru dedi işten attı en büyük bankamatikci kendisi cikti adamın hic bir hizmeti yok anca tatil anca konser eğlence gezi turları sadece aylığını çekmeye geliyor bu adam oda hat olsun

yaa birazda istanbulda dur ve çalış....allah aşkına...ne çok geziyor bu zat

Erdoğan'in karşısına rakip olması için bu adamı patlatmaya calisiyorlar. Bir belediye başkaninin ne işi var orada? Türkiye'nin temsil edilmesi gerekiyorsa bu görev ona ait değil. Avrupa ve ülkemizdeki muhalefet el birligiyle Erdoğan'a rakip cikartmaya çalışıyor yoksa Almanya başkanının ne işi olur Türkiye'deki bir belediye başkanıyla.

Bu adam proje... Ne isi varmis Almanya da? Almanya si Fransa si bizi kurtaracak:))) millet aklini basina alsin...bu vb adamlar ulke icin gercek tehlikedir...

gerçekten pes istanbul adamın uğrumda değil istanbuldan başka heryerde kendini göstermeye çalışıyo

La bu Adam proje biri Almanlar bile duvarın yıkılmasına lanet ediyor keşke yıkılmasaydı diyor bizim proje Belediye başkanı oraya gidiyor hep ne Alaka Merkel Bir başka ülkenin belediye başkanıyla niye sohbet eder tabiki yeni Talimatları veriyordur Ayak üstü Türkiyeyi daha fazla kötüle diye

Istanbul da yüzlece sorum varken gitmiş berlin duvarına çiçek koymaya!! embesil ekrem.

Bu eko resmen bir turist oldu. Bana ne istanbulun derdi. Hey gidi hey..

Yav arkadaş, 2 yıl devletin sorumluluk isteyen bir kademesinde amirlik yaptım. Yıllık izinlerim hariç, mıntıkamı neredeyse terkedemedim. Sen ne çok geziyorsun, bu nasıl iş anlamıyorum. Bir de olayın mali yönü var tabi, inşallah cebinden geziyorsundur. Ha derdin İstanbula hizmet değil de, İstanbulu bir sıçrama tahtası olarak kullanmaksa, ona da dikkat et, maazallah tahta kırılmasın..

şimdi tamam oraya gittin de ne kaptın ?? bilgi mi aldın, katma değer ne ?? ne öğrendin, ne kazandın?? sonuçta belediye başkanısın ve geçen hafta pyd ve ypg ile toplantı da yaptın. ne oldu ?? millete anlat ekrem!!

Benim selamımı geri alırmısın.

Aklınca liderliğe oynuyor. Arada birde Istanbul uğruyor. Ayrıca yanından eksik etmediği baayende tam bir Cumhuriyet baayeni.

Ekrem belin tutulacak o kadar eğilme.

Bunlara oy verenler sevinsin bol bol

mesai dışı mı gittin, kendi paranla mı gittin, davet edildin mi, İstanbul 'a bi hizmeti olmuş oldu mu bu etkinliğin???????

Hepinizin derdi reisi devirmek ama bizler oldukça bunu başaramayacak sınız

şunun duruşundaki acemiliğe,ezilmişliğe,avrupa hayranlığına bakar mısınız

ahh antirikot ekrem.. fazla heveslenme , yoksa hevesin kursagında kalır. Türkiye , istanbullu benzemez.!!

Bende selam göndermedim senin orda ne işin var ist işin ne cabuk bitti fıransa almanya italya hayırdır nası bi pıroje üretiyonuz bu adam istanbuluların sorunu gidermeden oralarda napıyor kimlere hizmet ediyor berlin duvarını ziyarete gitmiş ümmetin dün dogum günüygü camide niye görünmedin

Resmen sahibinin önünde yuvarlanıyor Bir diz çöküp elini öpmediği kaldı Sizi köle ruhlu hainler

İsrafı eleştiren eko ısrafın kralını yapıyor. Bu şahsa hala inanan varsa yazık resmen beyinleri uyuşmuştur. İstanbulun kaybedecek 1 dakikası bile yok bu şahıs orda burda sürtüyor. İBB başkanının resmi olarak orada ne işi var. Türkiye adına anlaşma falan mı yapacak. Yandaş şarkıcıları belediye kasasından finanse eder. Mütait eko Beylikdüzünün kaymağını yedi doymadı şimdi İstanbulu yiyecek. Doymuyor doymuyor.

arkadas kendısıne oy verdık tamam guzel tepkı ve dıger sebeblerden dolayı degısım ıstedık ama beledıye baskanlıgı dısında her seyı yapıyor hızmet lazım proje lazım ınsanlar ınancını cok hızlı kaybedıyor bu adama karsı

Asıl haber bu adam İstanbul da makamında niye oturmuyor. İstanbul semtleri gezip sıkıntıları not alacağına Almanya Fransa gezip Türkiyeyi şikayet ediyor

Bu karayle birlikte ekremin bir proje adamı olduğu ne kadar da belli oluyor bir başbakan o kadar kalabalığın arasında Ekremi nasıl aramışta bulmuş sen bir belediye başkanı ile durup dururken neden ilgileniyosun demezler mi Merkel

Proje deyince kızarsınız! Hala anlamadınızmı?

Proje adami oldugu nasilda belli oluyor. Secimden önce camilerden cikmazdi, elinden Kuran düsmezdi, simdide istanbuldan haric her yerde !!!!

Sel olur ortada yok deprem olur toplantıya gelmez. Eko nerde eko diyarbakır da Pkk li belediyelere destekte. Eko nerde Fıransa da ülkesini şikayet eder oradan Hakim vurmuş yılmaz güney i ziyarette. Eko nerde almanya da bilmem ne duvarının yıkılışı nin etkinliğinde. BIR TEK ISTANBUL DA DEĞİL

EKREM suya zam,ekmeğe zam,minibüs e zam,taksi ye zam,vapura zam,ispark a zam......istanbulda selden insan ölüyor,eminönünü su basıyor.belediye denetiminde ki halk otobüsü şoförü katliam yapıyor.ooohhh ekrem tatilde yok ekrem almanya da işini yap müteahhit işini.istanbul halkı düne kadar müteahhitleri sevmiyordu ne oldu da bu proje yi sevdiniz 2 günde.minibüse ödediğim %25 fazlalık ekreme haram zıkkım olsun.

bu adam neyin peşinde 16 miliyon birakip bol bol avrupayi geziyor hayret

buda belediye başkanı oldu ya istanbul zokayı yuttu bir projesi yok olan projeleride gerek yok deyip durduruyor

MeteHan!
2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 21:35
Murat Bardakçı yazdı

İstanbul’un en başarılı kütüphane müdürünü görevinden alıp Mezarlıklar Müdürlüğü’ne “bilgisayarcı” yaptılar!

Dün yapılan görev değişikliği İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde artık liyakata bakılmadığını, siyasî önemi olmayan yahut iştah kabartan yüksek bütçelere sahip bulunmayan makamların yöneticilerinin bile “eski yönetimin adamı” olmaları gerekçesi ile her an değiştirilebileceklerini açık şekilde gösteriyor. Bu iş üstelik kanunlara, yönetmeliklere ve teamüllere bile ters şekilde yapılıyor, bir şube müdürü daha alt bir kadroya naklediliyor, yani kadrosu “Kütüphaneler ve Müzeler Şube Müürlüğü’nde Şube Müdürü” olan Ramazan Minder, “Avrupa Yakası Mezarlıklar Şube Müdürlüğü”ne “bilgisayar işletmeni” olarak gönderiliyor.

https://m.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/2 ...i-yaptilar

sayfa 333
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET