Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1729
tugberk5
1 hafta önce - Cum 08 Ksm 2019, 21:01

KONYA MAÇI İÇİN;

çok zor bir maç olacak.aykut hocanın takımları çok koşar fazla açık yakalayamazsın.duran topları tehlikeli olur.ama rıza hoca da çok akıllı,taktik becerisi yüksek bir hoca.ayrıca konyanın yüzde 80nini tanıyor.elbet onun da düşündükleri vardır.

-faruk miya ,ömer ali ve sağbek skubic...bunları durdursak konya bir şey yapamaz.

-yatabare ve traore de eski takım arkadaşlarını eminim iyi çözümlemiştir.özellikle yatabare gerçekten akıllı bir futbolcu.stil olarak lukakunun türkiye versiyonu.skor dışında da büyük katkısı oluyor takıma.maşallah.

-------------------------------------samassa-----------------------------------
marcelo----------------aaron-------------------caner---------------------ziya
---------------------------------hakan-----mert hakan------------------------------
fernando----------------------------traore-----------------------------------emre
---------------------------------------yatabare-----------------------------------

Numankaya
1 hafta önce - Cum 08 Ksm 2019, 23:58

Eveet geçen hafta kaptanımız konuştu destek istedi adam yayında taraftarımızın stada gelmesi için daha ne yapalım dedi dedi ama sonuç ne:

Şuanda;
10500 ( bilet + kombine ) + 2500 ( Minik yiğidolar ) =
13000 yarın da taş çatlasa 15000 kişi maçı takip edecek...

Şimdi soruyorum size bu takım maçı kaybetse bir stadyum dolusu adam burada eleştirmeye geliyorda ( Şehir dışında olan ve belli sebeplerden dolayı gidemeyen taraftarları tenzih ediyorum ) maç esnasında tribünde niye yer almıyor?!!!

Gerçekten yazık ben taa yazın demiştim ki arkadaşlar her şey olur transferde geçer sezon da başlar takım da iyi oynar bu hoca ile ligden düşme tehlikesi yaşamayız ama TARAFTARIN TRİBÜNLERİ DOLDURMASI GEREKİYOR demiştim.

Sonuç olarak hemşehrilerimiz bizi şaşırtmadı sağolsunlar(!)

Bu aşamadan sonra taraftar hiçbir şeyi eleştirme hakkına sahip değildir NOKTA!!!

erenn_yldrm
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 00:21
ŞEHRİ MÜDAFA

Ya arkadaş Sivas’ta Sivasspor maçından daha güzel bir etkinlik mi var?Yarın o stad dolsun, bakın Milli takım da yakında gelecek, şehirde tribün Yok.Az biraz sahiplenin şu güzelim şehri şu güzelim takımı.Yazık!Herkes yarın yanında fazladan adam getirsin.ÖYLE KURU KURU DA GELMEYİN BAŞTAN AŞAĞI KIRMIZI BEYAZ.(ORJİNAL LİSANSLI ÜRÜN ALIN!!)BU HAFTA LİDER OLALIM !

Başka Sivas Yok!

okka58
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 08:21
Şehri mudafaa

Burayi yönetimden veya yönetime yakın isimlerden takip eden var mıdır bilmiyorum. Eğer böyle bir isim varsa yönetime iletmesi için bir önerim var...

Sehri müdafaa adı altında çıkılan bu yolda benim gibi il dışında yasayip maça gelemeyecekler için resmi siteden ya da resmi siteye bağlı bir ek site üzerinden bir kampanya başlayalım. Mesela adı da " Haydi Maça bir Yigido gönder" olsun. İnternet üzerinden maç bileti hediye edelim. Kulüp bunu okullara , özellikle engellilere hizmet eden sivil toplum örgütlerine dagitsin. Hem stadimizda doluluk oranı artsın hem genç cocuklarimiza Sivasspor aşkı asilayalim hemde ufaktan da olsa kulübümüze destek olalım...

tugberk5
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 13:50

rüyamda maç 1 1 bitiyordu.bakalım maç sonu ne olacak

kayi5858
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 15:10

15000 e ulasilirsa gayet iyi rakam

kayi5858
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 15:11

Bir anda 20 bin seviyesine çıkmak zor kademe kademe her hafta artış olur tabi maçlar kazanilirsa

recepsivas
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 15:20

Yukarıda okka58'in önerisini çok faydalı buldum. Özellikle lise ve üniversite öğrencileri bu şekilde maçlara çekilebilir. Öğrenci belgesini getirerek bilet alabilecekleri şekilde bir sistem kurulabilir Valimizde destek verecektir.
Hiç yoktan 1.000-2.000 öğrencinin ücretsiz olması durumunda maçlara geleceğini düşünüyorum.

Karakas Mehmet

1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 16:32

Demir Grup Sivasspor: Mamadou Samassa, Marcelo Goiano, Aaron Appindangoye, Caner Osmanpaşa, Ziya Erdal, Fatih Aksoy, Hakan Arslan, Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç, Fernando Andrade, Mustapha Yatabare

Yedekler: Ali Şaşal Vural, Muammer Yıldırım, Paul Papp, Isaac Cofie, Abdou Razack Traore, Erdoğan Yeşilyurt, Hugo Vieira, Arouna Kone, Volkan Eğri, Armin Derlek

Teknik Sorumlu: Rıza Çalımbay

İttifak Holding Konyaspor: Serkan Kırıntılı, Fallou Diagne, Jens Jonsson, Ömer Ali Şahiner, Marko Jevtovic, Marin Anicic, Amir Hadziahmetovic, Levan Shengelia, Faruku Miya, Ferhat Öztorun, Nejc Skubic

Yedekler: Ertuğrul Taşkıran, Mücahit Atalay, Volkan Fındıklı, Ali Turan, Selim Ay, Mücahit Can Akçay, Riad Bajic, Deni Milosevic, Ali Çamdalı, Erdon Daci

Teknik Sorumlu: Aykut Kocaman

Numankaya
1 hafta önce - Cmt 09 Ksm 2019, 18:23

Takım iyi gidiyor sadece bir gol lazım bize biri atarsak gerisi gelir. Mert Hakan'ın biraz daha sağına soluna bakarak oynaması lazım. Ziya ya bu maç zorunluluktan katlanacağız. Konyaspor 60 65 ten sonra oyundan düşüyor. Sivas'ın o dakikalarda traore ve Erdoğan'ı alarak fişi çekmesi lazım.

Son olarak taraftar uyumaya başladı yine. Maçın başında iyiydi sonra oturdu hepsi. Herkesin ayağa kalkıp desteklemesi lazım.

sayfa 1729
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET