Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 14
Haldun Turan

2 yıl önce - Prş 02 Mar 2017, 10:08

Menajer Didem Akın onu İstanbulda havaalanında karşılamak için takımla pazartesi İzmire gelmemişti.

Salı günü geldi İstanbula.

Ama dün maç günüydü Didem onu da getirmiş İzmire.

Oynamıyor kupada ama takıma alışsın antremana çıksın diyedir.

Candace Parker 1.93 lecce ve kız çocuğu var.

Önemli bir yıldız gerçekten.

Takımın çıkışını beklerken bir baktım Candace Parker )

Welcome superstar dedim teşekkür etti.

Soğuk değil böyle isimler.

lecce
2 yıl önce - Prş 02 Mar 2017, 10:16

Yok ya basketbolcular hiç öyle futbolcular gibi burnu hava da değil. Kendilerine terbiyesizlik yapılmadığı sürece herkesle, hangi takımlı olursa olsun foto, imza vb taleplerini geri çevirmezler. En azından ben şahit olmadım.

Haldun Turan

2 yıl önce - Prş 02 Mar 2017, 10:18

Bir sürü basketbol ve voleybolcu ile çekildim bende şahit olmadım

Haldun Turan

2 yıl önce - Cmt 04 Mar 2017, 00:59

Sandrine Gruda

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımına bu sezon transfer olan Fransızların ünlü oyuncusu Sandrine Gruda ile 1-4 mart tarihleri arası İzmir'de yapılan Türkiye Kupası 8'li final maçlarında karşılaştım ve fotoğraf çektirdim.

Sandrine Gruda'yı 5 yıl önce İstanbul'da yapılan Euroleague 8'li Final maçlarında Rusların ünlü takımı Ekaterinburg forması ile de görmüştüm.

5 yıl aradan sonra yıldız basketbolcuyu bu kez Fenerbahçe forması ile canlı canlı görmek hoş oldu

(+)

2012 yılından son 2 fotom

(+)

(+)

Alıntı:
Sandrine Gruda (d. Cannes, Fransa, 25 Haziran 1987) Türk takımı Fenerbahçe'de forma giyen Fransız profesyonel kadın basketbolcu.

WNBA kariyerini ise Los Angeles Sparks takımında sürdürmektedir. 1.93 boyunda ve 84 kg olan Gruda, Pivot olarak oynamaktadır.

mahmut11
2 yıl önce - Cmt 04 Mar 2017, 01:21
İbrahim MAALOUF

Doğum: 1980

Amin Maalouf'un yeğeni İbrahim Maalouf, Lübnan'ın başkenti Beyrut'da doğmuştur. Şuanda Paris'te yaşamaktadır.

Trompet ustası olarak bilinir, jazz türünde eserler üretmektedir.

En sevdiğim eseri :

Misafir 48f

2 yıl önce - Cmt 04 Mar 2017, 01:23

Diğer fotobiyografi başlıklarında olduğu gibi burada paylaşacağımız fotoğraflar da özgün olmalıdır.

Daha açık bir ifadeyle fotoğrafı kendimiz temin etmiş olmalıyız. Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olmalıdır.

Haldun Turan

2 yıl önce - Pzr 05 Mar 2017, 23:30

Jantel Lavender

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımının WNBA kariyerli Amerikalı oyuncusu Jantel Lavender ile 1-4 mart tarihleri arası İzmir'de yapılan Türkiye Kupası 8'li final maçlarında 2 ayrı gün fotoğraf çektirdim

http://www.wnba.com/player/jantel-lavender/

(+)

(+)

Arda M Öztürk

2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 16:13

Severek takip ettiğim, oyuncuların arasında zirvede olan Angel Di Maria'yı canlı canlı izleme şansı bulduk.Kamerama yansıyanlar bunlar

sayfa 14
« önceki   123 ... 121314
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET