Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 376
Ahmet YükselS
4 gün önce - Prş 07 Ksm 2019, 21:29

Sabah 8-10, akşam 5-7 arası Allah İstanbul trafiğine düşürmesin kimseyi. Ama işiniz varsa başka çare yok tabi.. Onlara da Allah sabır versin. Amin

Burç

4 gün önce - Prş 07 Ksm 2019, 21:33

Bu saatler dışında trafik yok mu sanki? Sadece sabaha karşı 02:00 ile 05:00 arası trafik azalıyor.

Ahmet YükselS
4 gün önce - Prş 07 Ksm 2019, 22:33

Olmaz mı var tabi ama bu saatler felaket oluyor. İşe gidiş geliş ve okul saatleri olduğundan herhalde..

İSMAİL ÇELİK

3 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 18:49

Alıntı:
Forumu bazen cahil ama bunun farkında olmayan iddialı tipler işgal ediyor!..
Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa Gökçeni çok kullanıyor, evet, ama bunlar metroyla mı geliyor Gökçene?

Bu ben oluyorum.

Elma ile armudu karıştırmışsın gene.Kendin ne iddia ettin Sabiha nın yoğunluğu yok.Kaç kişi sana cevap yazdı yanlış biliyorsun var bende bu 4 ilde kullanıyor dedim.

Evet metroyu kullananda olacak nasılmı?

Marmaray Gebze'ye kadar geliyor Pendik'ten aktarma yaparak bu illerden gelenlerde olur.Ha sahi Bostancı'dan İdo'nun dış hat seferleri var birde Pendik-Yalova hızlı feribot bak bunlardanda kullanan olack Çukurovalı.

Bir kerede Adana-Mersin için yaz yok bilmediği yere ahkam kesiyor maaşlı trol veya bir yere kapak atıp masa tutmuş trol.

Ahmet YükselS
3 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 19:24

Arkadaş anlamaya niyetin yok ki dediğimi anlayasın!
Ne dedim ben, Gökçenin metro önceliği olacak kadar yoğunluğu yok dedim, yanlış mı? Öbür tarafta 70 milyon yolcusu olan havalimanı metrosuz gül gibi çalışırken 35 milyonluk gökçen niye metrosuz çalışamasın? Ha yaparsan yaparsın, yapılıyor da zaten, ama asla öncelikli değil.. Kendini yırtsan da değil yırtmasan da.. Yapıldığında göreceğiz, uçak yolcusu büyük ölçüde gene kara yoluyla gelecek, tıpkı kapanan AHL'de olduğu gibi.. Çünkü burası şehir içi metro, yani yavaş metro, 3.havalimanına yapılan gibi hızlı metro değil.. UMarım ikisi arasındaki farkı biliyorsundur!!
Kocaeliden, Sakaryadan, Bursadan gelen yolcu da ağırlıklı yine karayoluyla gelir, direkt havalimanına 40 dakikada girmek dururken adam niye marmaray aktarmalı gökçen metrosuyla 1.5 saat uğraşsın!! Üstelik de marmaray çıkışı Gebzede.., Kocaeli veya Sakarya değil. Gebzenin ötesindeki milyonlarca insan neyle gelecek? Oralardan anca yht ile gelebilirsin. O da aktarmalı ve saati uçağa uyarsa!! Kocaeliden yht'ye bineceksin, sonra Pendikte inip Gökçen metrosuna aktarma yapacaksın!! Breh breh.. Dalga mı geçiyorsun milletle? Çelik çomak oynamaya benzemez bu işler sayın çelik..
Laf olsun diye konuşmamak lazım. ..

Şu çocuksu memleket ayrımcılığını bırak artık, Allah bilir kendin bile Karstan filan göç gelmişsindir istanbula, Esenyurtta yaşayıp istanbulluyum diye hava atanlardan olma, ona buna istanbulluyum edebiyatı satma, herkesin bildiği bir şehir istanbul, hasbelkader ben de 8 sene yaşadım, gerçi içinde yaşayıp da bilmeyenler var, 1.boğaz köprüsünün dibine niye yeni bir boğaz köprüsü yapılmıyor diyen!

Bir de, Adana mersin sayfalarında yaz buyurmuşsun!! Oralarda da yazıyorum zaten. Gözünü aç biraz.. Olmuyor böyle hep ezber hep ezber..

berat918
3 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 22:16

silinsin

İSMAİL ÇELİK

2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 09:27

Alıntı:
u çocuksu memleket ayrımcılığını bırak artık, Allah bilir kendin bile Karstan filan göç gelmişsindir istanbula, Esenyurtta yaşayıp istanbulluyum diye hava atanlardan olma, ona buna istanbulluyum edebiyatı satma, herkesin bildiği bir şehir istanbul, hasbelkader ben de 8 sene yaşadım, gerçi içinde yaşayıp da bilmeyenler var, 1.boğaz köprüsünün dibine niye yeni bir boğaz köprüsü yapılmıyor diyen

Beşiktaş'ta doğdum Beşiktaş'ta yaşıyorum.Sen 8 yıl yaşamışsın ben 42 yıldır buradayım.

Asıl senin anlayışın kıt 1. köprünün dibine değil paraleline ve her şeyi teferruatlı anlatarak metro geçişide olan ve tek yöne düşmesi ile köprülerin yapılacak çalışmaları anlattım teferruatlı nasıl rahatlama yapacağını sen okumadıysan veya anlamadıysan ne yapayım.Herkesin bildiği dediğin turistik yerler 8 sene yaşama ile bu şehir bilinmez.

Benim kimseye birşey sattığım yok trol efendi.İkisi arasındaki farkıda biliyorum merak etme .Sabiha'ya biraz köstek bile oluyorlar sırf İstanbul Havalimanı yolcusu artsın diye.

Sana garip birşey daha diyeceğim bak bilmezsin sen Havaist otobüslerinin olmadığını varsay,ben klasik toplu taşıma ile Sabiha'ya Avrupa Yakasında olmama rağmen daha kolay gidiyorum.Ne enteresan evim ikisinede 40km.

Yani senin daha aklına gelmeyen benim tarafımızdan tecrübe edilmiş merak etme.

İSMAİL ÇELİK

2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 09:41

Ahmet Efendi bu kadar çok kafan çalışıyor madem İstanbul'uda iyi biliyorıum iddiasındasın.Bak havalimanı yeri daha belli olur olmaz zatım sitede geçmiş yazılarımda bulabilirsin inşa halindeki ve 2020 gibi açılacak olan Mahmutbey-Beşiktaş-Kabataş metrosunun Alibeyköy'den geçtiğini ve buradan yapaılacak bir hat ile Alibeyköy CEP Otogarı-Hasdal-Kemerburgaz-GÖktürk-İhsaniye -Havlaimanı yani Hasdal itibarıyla şu an yapılan hatla aynı güzergaha geliyor,bunun en kolay ve kısa yol olduğu ve bahsi geçen M7 metro hattına aktarma imkanı vereceği ve hatta bu hattın Haliç sahilinden Sirkeci'ye ulaştırılması gerektiğini(o zaman tramvay inşaatı yoktu )yazdım defalarca.Şu an tramvay inşaatı olduğu için bu hat Alibeyköy Meydan(Mısır)-Eyüp Hastane-Eyüp-Edirnekapı(T4 aktarma)-Ulubatlı(M1A VE M1B aktarma)-Topkapı(T4 biraz yürüyerek T1 )-sİLİVRİKAPI-kAZLIÇEŞME yapılırsa Marmaray a bağlanır ve asıl havalimanı yolcusunu bu taşır.Çünkü asıl nüfusun olduğu yerden geçiyor ve birçok aktarma imkanı veriyor.

Böyle alternatifler sunuyorum Ahmet Efendi sizde hiç bunu göremedik.

Bu arada Adana sayfasında hakikaten mantıklı yazıların var.Bak itiraz ediyormuyum hayır.Bildiğin yere yaz kardeşim,kusura bakma saçmalıyorsunuz bilmediğiniz yere yazınca trollük uğruna.8 yıl yaşadın evet ama bu çok iyi bildiğin anlamına gelmiyor.Mesela yazılarından belli Asya Yakası ve İstanbul2un kuzeyini hiç bilmiyorsun.Google'de bir yere kadar yardımcı olabilir sana.

Sinan Bilgin
2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 09:51

Kusura bakmayin da bu karsilikli coluk cocuk muhabbetiniz siteye bir deger katmiyor, dusunun oyle yazin, yazdiysaniz dusunun ve silip duzeltin

Sizin ben demistimli kilic kalkan oyununuzu izlemek zorunda birakiliyoruz

Fikir iceriklerinize olumsuz bir yorumum yok ,hatta tesekkur ederim ama baligin yaninda kilcigi da yemek zorunda degiliz

Biri su kadar sene istanbulda yasamis, oteki ona cevap .. bu nedir biraderler yani ?

İSMAİL ÇELİK

2 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 11:16

Sinan Bey haklı,özür diliyorum bütün forumdaşlardan.Lakin bir şey ortaya koymayıpta sadece dalga üstüne kurulu yazı yazınca insanbazen rutin dışına çıkıyor.Tekrar forumdaşlardan şahsi husulara kalan yazılar için özür dilerim.

sayfa 376
ANA SAYFA -> ULAŞIM