Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 743
BULENT MUTLU
3 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 21:00
Halıcıoğlu durak

Arkadaşlar içeri girmesi zaten saçma idi arkadasimin dediği gibi halıcıoğlu e-5 üzerine bir durak koymuşlar benim anlamadığım o durak çok yoğun kaldırabilecek mi bir güzelliği oldu Okmeydanı SSK istikametinden gelen ile Mecidiyeköy e-5 istikameti ayırdı...

BULENT MUTLU
3 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 21:06
500t

Arkadaşa katılıyorum banamı denk geldi bilmiyorum yaklaşık 6 ay evveldi Cevizlibağ dan 500t ye binip Pendik köprüsüne gidecektim İETT denk geldi Cook rahat gitmiştim şans işte

melihaka8

3 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 21:31

Alıntı:
Arkadaşa katılıyorum banamı denk geldi bilmiyorum yaklaşık 6 ay evveldi Cevizlibağ dan 500t ye binip Pendik köprüsüne gidecektim İETT denk geldi Cook rahat gitmiştim şans işte

Nasıl denk geldi biraz açıklar mısınız konuyu?

Bektasi Arif
3 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 07:38

18K hattındaki halk otobüslerinin çoğu hattan çekilmiş, haftaiçi 2 tane çalışan halk otobüsü var. Bu aralar Citaro otobüs görüyordum 18K'da. Demek ki, körüklü otobüs kalmadı garajda.

CANGUN

3 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 14:10

İmkansız değil,resim daha önce bu site de yayınlandı

Toprak Ata
2 gün önce - Pzr 10 Ksm 2019, 12:28
15BK hattında 8 yıl sonra KÖRÜKLÜ!

Evet arkadaşlar 2 hafta önce cumartesi Beykozdan Kadıköy'e giden bir Karsan Avancity S Körüklü 15BK gördüm ama internetim yoktu siteye bilgi aktaramadım. Ozanlar yokuşundan çıktı ben o sırada Hasan Yavuza yürüyordum Kaç kere Rıhtım peronlardan 15BK şoförleri ile konuştum dedikleri aynen şöyle:"Körüklü çubuklu yokuşunu çıkamaz özgür caddesine giderken 270° lik manevrayı yapamaz ." Birde benim gözümden körüklü çubuklu yokuşundan çıkarken 15D hattını solladı mercedes citaro soloyu özgür caddesinin manevrasını dönerken solo otobüslerden daha rahat döndü ama o körüklü aracı 15BK hattında 10 Kasım 2019 tarihinde yazıyorum 2 hafta oldu daha göremedim şoförler uyduruyor bence 15BK da sadece körüklülerin çalışması lazım. Peki siz ne düşünüyorsunuz sizce benim gördüğüm araç denememiydi yoksa iett den habersiz şoför mü kaçırdı aracı sizce 15BK ya körüklü araç yakışmazmı? Bu arada kusuruma bakmayın fotoğraf çekemedim şarjım bitikti

Pendikli Eray
2 gün önce - Pzr 10 Ksm 2019, 17:24

Bugün 133K hattında körüklü çalışıyordu çok mutlu oldum.

UgurBurak Aritas

2 gün önce - Pzr 10 Ksm 2019, 18:08

Alıntı:
Evet arkadaşlar 2 hafta önce cumartesi Beykozdan Kadıköy'e giden bir Karsan Avancity S Körüklü 15BK gördüm ama internetim yoktu siteye bilgi aktaramadım. Ozanlar yokuşundan çıktı ben o sırada Hasan Yavuza yürüyordum Kaç kere Rıhtım peronlardan 15BK şoförleri ile konuştum dedikleri aynen şöyle:"Körüklü çubuklu yokuşunu çıkamaz özgür caddesine giderken 270° lik manevrayı yapamaz ." Birde benim gözümden körüklü çubuklu yokuşundan çıkarken 15D hattını solladı mercedes citaro soloyu özgür caddesinin manevrasını dönerken solo otobüslerden daha rahat döndü ama o körüklü aracı 15BK hattında 10 Kasım 2019 tarihinde yazıyorum 2 hafta oldu daha göremedim şoförler uyduruyor bence 15BK da sadece körüklülerin çalışması lazım. Peki siz ne düşünüyorsunuz sizce benim gördüğüm araç denememiydi yoksa iett den habersiz şoför mü kaçırdı aracı sizce 15BK ya körüklü araç yakışmazmı? Bu arada kusuruma bakmayın fotoğraf çekemedim şarjım bitikti

15BK'de 8 yıldır körüklü çalışmıyor gibi bir durum yok. Yaklaşık 2 yıldır çalışmıyordu ancak 2 yıl önce çok kısa bir süre 9K, 14ES ve 15BK'de körüklü çalışmıştı. Ancak daha sonrasında sadece 14ES'de körüklü kaldı.

Toprak Ata
2 gün önce - Pzr 10 Ksm 2019, 19:12
Ugur Burak Aritas

Kanka sen nerde oturuyorsun? 1.si 2. si ise ben yalan söylemiyorum sadece rast gelmedim evimin yakınından geçmiyor 15BK 15F daha yakın bana birde 2011 yılında yeni şile yolunda ki 15BK körük kopma vakasından sonra bu hatta körüklü daha çalışmadı diye biliyorum. Yanlışım varsa affola.

wowcu cenk
1 gün önce - Pzr 10 Ksm 2019, 20:46

3 sene evvel 15F hattında karsan körüklü çalışırdı,şimdi solo cıtaro.15BK hattında devamlı körüklü çalıştığı zamanlar en az 15 sene öncesi,o da ıkarustu.Şimdi sadece yoğun saatlerde bir sefere veriliyor,o kadar;o da cıtaro oluyor.

sayfa 743
ANA SAYFA -> ULAŞIM