Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 651
Er-Han

6 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 22:15

İnstagramda bir sayfada okudum. Lüks Karadeniz Varanı satın almış sanırım. Doğru bilgi mi acaba

adbspotter
6 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 00:00

Alıntı:
İnstagramda bir sayfada okudum. Lüks Karadeniz Varanı satın almış sanırım. Doğru bilgi mi acaba

az zahmet edip önceki sayfaları okusanız keşke, hemen önceki sayfalarda tartışıldı bu konu, ilk aklımıza geleni hemen yazmasak paylaşmasak okumadan değil mi?

Er-Han

6 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 19:38

Son 3 sayfayı okudum ve tarih olarak geçmişe dönük 7 ay yapıyor. Lüks Karadenizin Varanı satın aldığı/alacağı hususunda bir mesaja denk gelmedim. Kaldı ki, duyum da çok yeni.

Yolcu77

6 ay önce - Sal 12 Ksm 2019, 21:18
Özlüyoruz...

Özlüyoruz... Varan adını taşıyacak eski kaliteyi aratmayacak hizmet verilecekse Varan’ı hayata geçirsinler yoksa güzel anılarımızda yaşasın hiç bulaşmayın

Murat FK
6 ay önce - Sal 12 Ksm 2019, 21:32

Son haftalarda bu konu çok hortladı. Varan için birileri ilgileniyor tekrardan yollara dönmesi için. Lider markası olacaksa şehirlerarası firmaların tekrar faaliyete geçsin. Varan rakipsizdi Ulusoy bile kabul ederdi zirvede olduğunu. Varan lider olcaksa sektöre geri dönsün. Sıradan firma olacaksa hiç gerek yok yeni maceraya.

kami suyutmaz
6 ay önce - Sal 12 Ksm 2019, 21:59

Demek istemezdim ama Varan nın orijinal sahipleri yakın akrabam olup firmayla ilgili düşüncelerini biirazcık biliyorum
Baba sahip vefat edince kısa bir süre işletmeye çalışan mahdumlar önceden gelen nasılsa geliyor sisteminin iş başa gelince olamadığını görünce şirketi marka değeri en iyi durumdayken satıp keyiflerine bakıyorllar..
kurumun hizmetlerinin kalitesi konusunda fikir paylaşan tüm forumdaşlara tamamen katılıyorum

örneğinİ 1992 yıllarda Varan şöförlerinin Alanyada kaldığı tesisin temel müşterisi İskandinav turist gruplarıydı
Oradan çıkan bir kaptanla turizm sektöründe bir sezon beraber olma şansım oldu
Bir Dalaman havalanı-marmaris yolculuğumuzda ;kaptan bu yolculukta Varan sistemiyle sürebilirmisin dediğimde,tamam sorun yok(zaten 2 ay ön eğitim alıyorduk kim olursak olalım ) ama süre en az 10 dk uzar dedi
Eyvallah kaptan sorumlu benim sıkıntı yok dedim.
Zaten 02.30 sularında alana inen insanlar uykuya aç ,kaptan bildiği her kasiste yolcusuna saygılı,,
Marmarise ulaştığımızda hemen herkes sanki uçaktan doğrudan oteline gelmiş gibiydi

Kısacası başta kaptanları olarak bu kurum karayolu ulaşımında emsalsizdi..
Şimdi kim adıyla almak istesede bu var olmuş kaliteyi aynı kıvamda yürütebilecek birilerinin olduğuna inanmak pek kolay olmaz bence..
saygılarımla

Yolcu77

6 ay önce - Cum 15 Ksm 2019, 17:35
40 adet Setra

LKS Turizm’in Varan Turizm altında kullanmak üzere 40 adet Setra aldığı söyleniyor. Bu haber ne derece doğru, nasıl öğrenebiliriz?

Yollarda göremediğimiz Setra S 516 HDH Top Class hiçbir firmada yok. Varan’a yakışmaz mıydı? Kibar janti kaptanlar ve hostlar, kaliteli ikramlar, elit mola yerleri, kültürlü adap bilen yolcuları. Türkiye özledi Varan’ı

ArifMG

6 ay önce - Cum 15 Ksm 2019, 22:24

Eski kalite ve konfor, güleryüzlülük ve hizmet gerek mola yerleri gerekse kabin ekibi bulmak, yazıhanecilik ve servisler bunları bu devirde aynı kaliteye çevirmek çok zor. Sadece Serkan Abi Pamukkaleden Varana geçerse kaptanlardan birini bulmuş oluruz..
Ek olarak: VT plaka olması da lazım.

En son ArifMG tarafından Cmt 16 Ksm 2019, 02:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Yolcu77

6 ay önce - Cum 15 Ksm 2019, 22:37

Serkan Bey de diğer kaptanları ve hostları eğitir

cihad kahya
6 ay önce - Cum 15 Ksm 2019, 22:41

Lks nin 40 Adet Setra aldığı duyumunu ben aldım.

Bursa BB de Otopark Saha Amiriyim, her hafta Lks nin minimum 10 adet arabası otoparkıma gelirler. Şoförlerle ahbab olduk.
Sahibindendeki satılık araçlarının sebebini sordum.

Yeni araç aldık dediler 40 adet Setra Varan için dendi.

Duyum bu şekilde kaptanlar eski kaptan laf söz olsun diye böyle konuşmazlar fakat yinede sadece bir duyum.

sayfa 651
ANA SAYFA -> ULAŞIM