Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 730
igaspotter
5 gün önce - Prş 07 Ksm 2019, 18:48

3. pist ve buna bağlı ilave taksi yolu çalışmalarının en güneyi, bugün otobüs depolama alanından çektiğim görüntü, ek olarak ekip terminaline giden yoldan çektiğim teknik önü görüntüsü:

(+)

(+)

(+)

Yiğitler
3 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 21:00

Büyük taşınmanın belgeselini bekliyoruz hala. Neoldu bilen varmı?

mehmetakif70
3 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 21:07

Ekim ayi yolcu sayisi aciklandi mi

Levend1
3 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 21:15

İstatistikler açıklanmış.

https://www.dhmi.gov.tr/sayfalar/istatistik.aspx

Açıklamalar da haber bültenlerinde var. Aylık karşılaştırma için bir önceki ayın excel'ini alıp hesaplamak gerekiyor.

https://www.dhmi.gov.tr/Sayfalar/Haber/havalimanl ...rildi.aspx

Ben IST için 2018/2019 Ekim karşılaştırma yaptım ama hatalı da olabilir.

Efe Elaldı

3 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 23:45

Atatürk havalimanının ve istanbul havalimanının toplamı yıl sonu tam 70 milyon seviyesinde olacak.80 milyon civarına çıkmak için 3.pistin açılmasını iç hatlarda yolcu sayısının artmasını ve daha çok yabancı havayolununun limana gelmesini bekleyeceğiz.

09.11.2019 U taksi yolu ve deniz tarafındaki hafriyatta ilerlemeler mevcut.

(+)

igaspotter
2 gün önce - Pzr 10 Ksm 2019, 13:23

Mayıs-Ekim arasındaki verileri derleyerek tabloya döktüm. Ay ay ve toplam bazında bunun üzerinden değerlendirmek daha doğru olacaktır. 6 günlük süreçten dolayı Nisan ayını periyotlar arasına dahil etmedim, hem geçen süre hem de taşınma ve akabindeki sefer sınırlandırmaları sebebiyle

Efe Elaldı

1 gün önce - 12:11 (dün)

Alıntı:
Mayıs-Ekim arasındaki verileri derleyerek tabloya döktüm

6 aylık dönemde 37 milyon rakamı bize gelecek yıl için biraz yol gösteriyor aslında ortalama ayda 6 milyonu yakalayacak gibi gelecek yıl liman 12 ayda 72 milyona gelir.İnşallah açılacak hatlarla dahada fazla yolcu kullanmış olur.

lecce
1 gün önce - 12:25 (dün)

10 Kasım Pazar sabahı ilk defa olarak buraya iniş yaptım sabah 4 sularında. Hatta tam 4 te indik. Taksi süresi(uçağın pistten terminale-körüğe yanaşma süreci) en fazla 5 veya 6 dk sürdü. Ama körüğün uçağa monte-montaj yada artık havacılık lugatında tam adını bilemedğim o işlem çok daha uzun sürdü.

Uçaktan indikten sonra pasaport noktasına varış süreci Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı'na kıyasla uzun ama Avrupa da denk geldiğim belli başlı büyük limanlarla hemen hemen aynı hatta belki az biraz daha uzundu. Pasaporttan çıktıktan sonra bagaj teslim yeri ise ilk banttan son banta kadar herhalde mesafe olarak Bostancı-İdealtepe arası kadar vardır Bagajınızı en sondaki banttan aldıysanız biraz yükle fazla yürümeniz gerekbilir.

Çıkışta ise -2.kattaki ulaşım(transportation) katına indik. Beklediğimden çok daha nizami ve düzgündü. Otobüslerin nereden hangi saatte kalkacağı peron peron belirtilmiş, Akbil (İstanbul Kart) makineleri konuşlandırılmış, ister nakit ister kredi kartı ile ödeme ve (Türkçe ve İngilizce )yapılabilecek şekilde bilgilendirme yazıları mevcuttu.

Yeni Sahra -Kadıköy Havaist aracı tam saat 05.00 de kalktı ve 05.45 te de Yeni Sahra da indik. Araçlar konforlu, sürücüler gayet nazik ve sorusu olan yolculara karşı gayet yardımcılardı( bunlar benim gözlemlerim, gördüklerimdir)

Aralık ta ise Paris deplase ye hem gidiş hem geliş buradan olacak nasipse. 6 dan az yersek dönüşte yazarım gidiş katı ve uygulamarı ile de ilgili görüşlerimi.

hasanlive
1 gün önce - 13:35 (dün)

Alıntı:

Yeni Sahra -Kadıköy Havaist aracı tam saat 05.00 de kalktı ve 05.45 te de Yeni Sahra da indik. Araçlar konforlu, sürücüler gayet nazik ve sorusu olan yolculara karşı gayet yardımcılardı( bunlar benim gözlemlerim, gördüklerimdir)

araç ücreti ne kadar

esomel
1 gün önce - 14:22 (dün)

25 TL

sayfa 730
ANA SAYFA -> ULAŞIM