Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 542
ercüment soros 18
6 gün önce - Çrş 06 Ksm 2019, 13:41

%75 diyolladı resmi sunumda.yoksam %8 gerimi sarmışlar
Çok selam

istanbul icin
6 gün önce - Çrş 06 Ksm 2019, 16:44

En geç 2021 başında açılacağını düşünüyorum. Bir sürpriz ile 2020'nin 3. çeyreğine bile yetiştirebilirler. Yeni yönetim metro konusunun önemli olduğunun farkında. Tüm inşaatlar tam gaz devam edecektir. Başkan bugünkü Brand Week Istanbul etkinliğinde de konuştu. 2024 yılı sonuna kadar 600km'yi aşkın metro ağına sahip olacağız sözlerini sarfetti. Umarım düşündüğünü gerçekleştirir. İstanbul'un gelişmiş metro ağına kesinlikle ihtiyacı var.

En son istanbul icin tarafından Çrş 06 Ksm 2019, 23:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Jason24
6 gün önce - Çrş 06 Ksm 2019, 18:09

(+)

oğuz kağan destanı
5 gün önce - Prş 07 Ksm 2019, 00:13

%67si tamamlandı ve 24 saat çalışma devam etmektedir mesajı;1 sene önceki eski yönetimdeki aynı mesajın,kopyala yapıştır hali.Beyaz masanın raylı sistemler dairesine veya müdürlüğüne ilettiğinden bile şüpheliyim.Her mesajları kopyala yapıştır.Kopyala yapıştır insanlık ayıbıdır.Sen her vatandaşı kaile almak zorundasın.

DedeAli
5 gün önce - Prş 07 Ksm 2019, 01:12

Açılışları belirli aralıklarla yapılmasına dair bir resmi olmayan karar var ise gerçekten, yüzdeler, yapılan-yapılmayan işler, çalışan-çalışmayan kişiler vs. pek anlam ifade etmiyor sanırım. Bu hat önem sıralamasında 4. ise ve her hat açılışı arasına en az 6 ay konacaksa, maalesef en yakın açılış 2021 giib duruyor

Cankatc
5 gün önce - Prş 07 Ksm 2019, 18:09
Imes A Kapısı Şaftı

İmes A Kapısı metro şaftında hareketlilik var, resimdeki molozlar ve is makinesi dün yoktu.

(+)

hamdala suphi
4 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 19:43

ercüment soros sen ne değişik bir insansın. selamlar

ARDetc
4 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 19:46

İçerenköy durağı

Sinan namur
3 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 22:50
Şeffaflık

Bizim yönetimlerde (belediye-bakanlıklar vs.) gerçekten bir şeffaflık sorunu var. Bir Ekrem İmamoğlu destekçisi olarak kendisinin belediyenin bu şeffaflık sorununu biraz iyileştirdiğini fakat daha çok yol kat etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu forumda yazan bazı insanlar olmasa bizim vergilerimizle yapılan projelerden haberimiz olmayacak. Kendileri bizi bilgilendirmeyince ortada yalan yanlış haberler de dolanıyor. Hangi projeye ne zaman başlanacak, belediyenin tam olarak yol haritası ne, hangi projelerde ne eksikler var, tahmini bütçeler neler, ne zaman bitecekler, gerçek beklenti ne gibi konularda halkın parasıyla halk için yapılan projelerde halkın kesinlikle bilgilendirilmesi; belediyenin hesap sorulabilir olması gerek.

Jason24
3 gün önce - Cmt 09 Ksm 2019, 13:53

Su Deposu 2 saat önce çektim

sayfa 542
ANA SAYFA -> ULAŞIM