Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 542
Jason24
7 ay önce - Çrş 06 Ksm 2019, 18:09

(+)

oğuz kağan destanı
7 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 00:13

%67si tamamlandı ve 24 saat çalışma devam etmektedir mesajı;1 sene önceki eski yönetimdeki aynı mesajın,kopyala yapıştır hali.Beyaz masanın raylı sistemler dairesine veya müdürlüğüne ilettiğinden bile şüpheliyim.Her mesajları kopyala yapıştır.Kopyala yapıştır insanlık ayıbıdır.Sen her vatandaşı kaile almak zorundasın.

DedeAli
7 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 01:12

Açılışları belirli aralıklarla yapılmasına dair bir resmi olmayan karar var ise gerçekten, yüzdeler, yapılan-yapılmayan işler, çalışan-çalışmayan kişiler vs. pek anlam ifade etmiyor sanırım. Bu hat önem sıralamasında 4. ise ve her hat açılışı arasına en az 6 ay konacaksa, maalesef en yakın açılış 2021 giib duruyor

Cankatc
7 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 18:09
Imes A Kapısı Şaftı

İmes A Kapısı metro şaftında hareketlilik var, resimdeki molozlar ve is makinesi dün yoktu.

(+)

ARDetc
7 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 19:46

İçerenköy durağı

Sinan namur
7 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 22:50
Şeffaflık

Bizim yönetimlerde (belediye-bakanlıklar vs.) gerçekten bir şeffaflık sorunu var. Bir Ekrem İmamoğlu destekçisi olarak kendisinin belediyenin bu şeffaflık sorununu biraz iyileştirdiğini fakat daha çok yol kat etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu forumda yazan bazı insanlar olmasa bizim vergilerimizle yapılan projelerden haberimiz olmayacak. Kendileri bizi bilgilendirmeyince ortada yalan yanlış haberler de dolanıyor. Hangi projeye ne zaman başlanacak, belediyenin tam olarak yol haritası ne, hangi projelerde ne eksikler var, tahmini bütçeler neler, ne zaman bitecekler, gerçek beklenti ne gibi konularda halkın parasıyla halk için yapılan projelerde halkın kesinlikle bilgilendirilmesi; belediyenin hesap sorulabilir olması gerek.

Jason24
6 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 13:53

Su Deposu 2 saat önce çektim

Şükrü Güllüoğlu

6 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 00:04

Alıntı:
Bizim yönetimlerde (belediye-bakanlıklar vs.) gerçekten bir şeffaflık sorunu var. Bir Ekrem İmamoğlu destekçisi olarak kendisinin belediyenin bu şeffaflık sorununu biraz iyileştirdiğini fakat daha çok yol kat etmesi gerektiğini düşünüyorum

Tam "Eskiden metro istanbul metro kuullanım istatistiklerini ve grafiklerini paylaşırdı, yeni dönemde göremiyoruz" diye düşünüyordum ki bu mesaji gördüm. Bu mu şeffaflığın iyileştirilmesi? Yoksa geriye gidiş mi var?

Serdar Takar
6 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 13:10

Bu hat artık %85 e ulaşmıştır diye düşünüyorum.

ARDetc
6 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 13:24

Hat en son %70 lerde idi

sayfa 542
ANA SAYFA -> ULAŞIM