Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 750
Mehmet Kasım İyonya
5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 14:58

Alıntı:
4-5 km'lik bir kısımı ancak 2 yıl sonra açarız diyor ve bunu eleştirmiyorsun.


Orda arkeolojik kazı var. Beşiktaş ve Kabataş istasyonları Anıtlar Kurulu ve Müzeler Müdürlüğü denetiminde ilerliyor. Tarihi kalıntılar çıktı.

https://www.ibb.istanbul/News/Detail/36046

Alıntı:
Hattın 2 bölümden oluştuğunu belirten İmamoğlu, “Kabataş-Beşiktaş-Mecidiyeköy hattımız var. Bir de Mecidiyeköy-Mahmutbey hattımız var. Bu hattımız saatte, tek yönde 70 bin kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip. Toplu taşımada büyük fayda sağlayacak bu hattımız. Ancak Kabataş-Beşiktaş-Mecidiyeköy hattında ne yazık ki biraz daha zaman ihtiyaç var. Mecidiyeköy-Mahmutbey hattımız ise inşallah önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde hizmete açacağımız bir hat. Ancak ikinci kısım olarak gösterebileceğimiz Kabataş – Beşiktaş – Mecidiyeköy hattı ise özellikle buradaki kazı çalışmalarında karşılaşılan tarihsel bulgulardan dolayı biraz daha fazla zamanımızı alıyor” diye konuştu.


naims1
5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 15:48

Bunu ekremi hiç eleştiremeyen ve ikinci Atatürk geldi deyip şimdiden adama tapınmaya başlayanlar mı söylüyor ilginç.

Adam terörist seviciliği yaptı, ülkesini yabancılara şikayet etti gıkınızı çıkaramadınız.

En azından bizimkilerin kanı bozuk değildi varsın olsun işler geciksin ama benim kentimin belediye başkanı teröre ve teröriste asla telorans ve hoşgörü göstermesin.

Hizmet anlayışından sayenizde temel atmama törenlerinin yapıldığı günlere evrildi İstanbul.

Görünen o ki yaşanan bu rezilliklerden bir pişmanlığı yok hala bazılarının.En son naims1 tarafından Cum 08 Ksm 2019, 16:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi


Mehmet Kasım İyonya
5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 16:00

Alıntı:
ki oturup metro konuşmaya devam edelim.


Bu metro ile ilgili 4 temel konum var. Daha önce de yazmıştım. Tekrar güncellemek gerekirse, bugün ve gelecekte bu 4 konuyu revize etmelerini öneririm.

1-Kabataş'tan sonra Şişhane uzatması var. Sirkeci'ye uzatılmalı. Böylece Marmaray ile aktarma imkanı verir.

2-Mahmutbey-Esenyurt uzatma hattı revize edilip, Tema Park'tan sonrası Halkalı Gar'a çevrilmelidir. Böylece Hızlı Tren ile aktarma imkanı olur.

3-Esenyurt bölümü ise, Olimpiyatköy Metrosu'ndan doğru uzatılmalıdır. Böylece Ataköy-İkitelli Metrosu Ataköy-Esenyurt Metrosu'na dönüşmüş olur.

4-M1A Otogar ile M7 arasında bir entegrasyon planlanmalıdır ama nasıl? Kocatepe-Atışalanı Metro etüdü var, Yaprakşehir'den Karadeniz'e gidiyor görünüyor.


Jason24
5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 16:00

Daha 1 sene bile olmadan ekrem başkanı yerden yere vurmaya başladılar bile,sel olduğunda sanki o yapmış gibi yazan çizen oldu ne diyeyeim allah akıl fikir versin bu kadarda kötü olunmazki!

sel mel topbaşın suçu 10 seneden fazla ibb,yi yönetti misal kurbağalı dereyi senelerce yapmadı bitiremedi bitirmek istemedi muhalefet partinin elinde diye,oranın halkı o lağım kokularını içine çekti millet hasta oldu kimileri dayanamadı taşındı göçtü gitti.

İmamoğlu Hemen hemen hergün bir yerlere gidiyor açılış yapmasa bile program ve Etkinliklere katılıyor ibb ve ekrem imamamoğlu,nun resmi youtube hesabını takip edin.

1 sene sonra vad ettiği hiç bir metroyu falan açamazsa o zaman hesap sorun başkandan.
-gerçi kendisi daha başlamayadı metro yapmaya çünkü önceki yönetim paraları saçma sapan işlere kişi ve kurumlara verdi onlardan geri kalanları toparlamaya çalışıyor ve bu uzun süre devam edecek durdurulan metrolarda cabası.


esomel
5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 16:06

Alıntı:
Orda arkeolojik kazı var. Beşiktaş ve Kabataş istasyonları Anıtlar Kurulu ve Müzeler Müdürlüğü denetiminde ilerliyor. Tarihi kalıntılar çıktı.

https://www.ibb.istanbul/News/Detail/3604


Arkeolojik kazı sadece Beşiktaş istasyonunda var ki zaten beşiktaşı pas geçerek açılmasından bahsediliyor uzun zamandır(tıpkı ayrılıkçeşmesi gibi) o yüzden açılmaya engel değil o durum.. her neyse konuyu dağıttık, rahatsızlık verdiysek affola...En son esomel tarafından Cum 08 Ksm 2019, 16:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


Mehmet Kasım İyonya
5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 16:13

Kabataş videosu vardı başlıkta. Orda da kazı çıktı demişlerdi. Tünel kazıldı ama istasyon katlarını engelliyordu sanırım.

Ustura Faysal
5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 16:40

Alıntı:
Orda arkeolojik kazı var. Beşiktaş ve Kabataş istasyonları Anıtlar Kurulu ve Müzeler Müdürlüğü denetiminde ilerliyor. Tarihi kalıntılar çıktı.


Fazla değil, şunun şurasında sadece bir dakika araştırma yapsam, senin eski üyeliğin ile şu cümleyi kurduğun en azından 10 tane mesaj bulurum.

''700metrelik Aksaray-Yenikapı arasını kaç senedir bitiremediler.'' Orada kazı yok muydu da eleştiriyordun peki


Mehmet Kasım İyonya
5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 16:43

Elma ile armut. Aksaray 700 m için 10 yıl beklendi, belki daha fazla.

Ustura Faysal
5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 17:03

Alıntı:
Elma ile armut. Aksaray 700 m için 10 yıl beklendi, belki daha fazla.


Önemli olan Elma ve ya Armut değil. Niye bekledi, niçin bekledi, kimler bekletti.?

Bekleme sebebi ve bekletenler aynı ise iş öyle elma armut v.s. ile geçiştirilmez.
Burası yapılırken de Reis çıktı 2-3 tane çanak çömlek için inşaatı durdurmayın dedi de işi hızlandırdı. Yoksa burası da beklerdi 10 sene

Yenikapı'daki tarihi eser tarihi eserdi de Beşiktaş'taki eser bostan korkuluğumuydu 2 senede bitirdiler.


erkan_gs_mk

5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 18:10

Toplumun azgın bir kesimi başlarında ki liderinde gazıyla halen "diktatör" yaftalaması yaparken, şu sindirme işini deşmeyelim isterseniz çünkü borçlu çıkabilirsiniz.

Metro konuşulur, konuşuluyor da ama metrodan çok daha önemli olan bir konu var ki o da ülkemizde gözü olanların iştahını kabartan bu zat içinde şu metro başlığından azçık çıkıp ta, 800 bin oy fark atmış Belediye Başkanına kendi başlığında eleştirisel bir kaç kelam yazabilseniz keşke.

Ülkemizin "dağılmasın"dan haz duyacak soykırımcı ülkelere kendi ülkesini şikayet edenler evvela kendi görevlerinin bilincinde olmalı.sayfa 750
ANA SAYFA -> ULAŞIM