Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Bozyazı
« önceki   123 ... 343536

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 36
Sertac66
6 gün önce - Prş 07 Ksm 2019, 19:51

Ben yazdığımda 23 saat önce hikayede paylaşıp bazı eski köy evlerini eleştirmişler. Gören görmüş storyden de 24 saat geçince kalkmıştır. Yani bunlar izmire falan gitse o çarpık kentleşmeyi merkezinden tutun Alaçatı köyüne kadar; hele beton dolu Bodrum'u çarpık Kuşadasını Alanyayı vs gözleri görmez dilleri tutmaz, Mersin - Bozyazı'ya gelince 3-5 bina görünce mi akıllarına gelir mimari? Anlamıyorum. İş Mersine gelince duyar kasarlar sanki bir Mersinde varmış gibi algı yaparlar.

Emir ERTEN
5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 08:44

Şimdi birkaç seyyah kılıklı adam bazı yapıları eleştirdi diye Bozyazı'nın imajı yerle bir olacak değil. Her gezi sayfası açanı, şurası şöyle güzeldir veya değildir diyene kulak asmamak lazım. Herkesin kişisel beğenisi var. Renkler ve zevkler tartışılmaz.

Sertac66
5 gün önce - Cum 08 Ksm 2019, 18:09

Ben de zaten Marmaris Alanya Kuşadası Bodrum İzmir İstanbul a gittiğimde en berbat yerleri çekip insanlarda algı yaratıyorum. Öyle güllük gülistanlık değil yani hiçbir yer. O konuda hemfikiriz. Çok leş yerleri var özellikle İstanbul ve İzmir in.

Mersin Bozyazı yine mis gibi bakir kalmış tertemiz deniziyle gelecekte nasıl değerlenecek bakın görün...

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 36
« önceki   123 ... 343536
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler