Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Minibüs Hatları
« önceki   123 ... 6465666768   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 65
ozantrkgl 98
1 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 12:38

ankara caddesine yürü üst geçtin oradaki duraktan 800e bin sonra çiğlide balatçık kahveler durağında in 596ya bin katip çelebi in önünde inersin

smil
1 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 20:41

Çok teşekkür ederim çiğli egekent dolmuşları ile gitme imkanı olur mu

erkinalp
1 hafta önce - Çrş 04 Arl 2019, 18:52

Torbalı şehiriçi minibüs kooperatifine bir şeyler olmuş olmalı ki taşra arabalarını şehir içine sokmuşlar:
https://www.izmir.bel.tr/tr/UkomeKararlari/KararD ...19!670!pdf

mahmut11
1 hafta önce - Çrş 04 Arl 2019, 19:17

Dolmuş ücretlerine gene zam geldi. Bunlar ne rahat zam yapabiliyor böyle. Kısa mesafe 3,50, uzun mesafe 4,75 TL olmuş. Bu belediye yüz verdikçe halkı kazıklamaya ve trafikte terör estirmeye devam edecekler anlaşılan.

Sadece belediye otobüslerinde değil, dolmuşlarda da Türkiye'nin en pahalı Ulaşımı İzmirde..

Aşkla İzmir..

erkinalp
1 hafta önce - Çrş 04 Arl 2019, 23:35

Bunun kısa mesafelerde geçerli olduğunu daha önce de belirtmiştik. İzmir'de uzun mesafe görece ucuz (bir tek İstanbul Anadolu yakası daha ucuz).

Yurtcan
1 hafta önce - Prş 05 Arl 2019, 00:04

Mahmut sen taksicisin diye biliyorum neden hiç İzmir'de taksiler neden pahalı diye yazmadın?

mahmut11
1 hafta önce - Prş 05 Arl 2019, 00:08

Taksici değilim Nereden uyduruyorsun böyle şeyleri. Hahaha Süper bir kafadan senaryo yazmak

Ben taksi neredeyse hiç kullanmam ki.

Konumuz taksiler değil zaten. Toplu ulaşım başlığındayız. Bu pahalılığı unutturmak için konuyu saptırma çabaları çok ucuz

Alıntı:
Bunun kısa mesafelerde geçerli olduğunu daha önce de belirtmiştik. İzmir'de uzun mesafe görece ucuz (bir tek İstanbul Anadolu yakası daha ucuz).

Bu şekilde göreceli tanımlar saçma.
Pahalı mı? Pahalı. 3,56 TL.
Dolmuşlar da 4,75 TL.
İZBAN zaten kazık.

erkinalp
1 hafta önce - Prş 05 Arl 2019, 00:18

Taksiler de bir toplu ulaşım aracıdır. Yalnızca diğerlerinden biraz farklı çalışırlar.

Yurtcan
1 hafta önce - Prş 05 Arl 2019, 00:20

Pahalılık unutturma?
Aksine en çok ses çıkaran kişiyim sadece İzmir özeli değil her şey için.
Taksiye çıktım müşteri aldım otogardan gibi bir mesajını okumuştum zamanında ondan öyle kalmış aklımda

Konuya dönecek olursak dolmuş, taksi, belediye otobüsü her şey pahalı ulaşım konusunda üstelik alınan paralara göre gelişim koca bir sıfır.
Belediye para topluyor o kadar daha bir otobüs durak bilgi ekranı lcd, otobüslere ekran alamadı.

Taksiler için İstanbul gibi bitaksi gibi bir oluşum yapmadı

Dolmuşçuları dize getiremedi

Hep belediyenin suçu mu diyeceksin bu dolmuş olayı hayır kanunlarda bir daha sert etkili ve uygulama olmalı belediye de cevval olmalı bu konuda

En son Yurtcan tarafından Prş 05 Arl 2019, 00:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mahmut11
1 hafta önce - Prş 05 Arl 2019, 00:23

Alıntı:
Taksiye çıktım müşteri aldım otogardan gibi bir mesajını okumuştum zamanında ondan öyle kalmış aklımda

Taksiye çıktım demedim orada.
Kendi arabamla yolcu aldım demek istedim.
Yolcudan kastım da bir tanıdıktı. Detay vermemek için böyle dedim.

Attığım mesajı biliyorum yani.
Sokak ağzı ile yazdığım için öyle anlaşılmıştır

Ha, taksicliği hakir görmem.
İkisi farklı şeyler.

Alıntı:
Hep belediyenin suçu mu diyeceksin bu dolmuş olayı hayır kanunlarda bir daha sert etkili ve uygulama olmalı belediye de cevval olmalı bu konuda

Yahu adamlar İZUM'u arayıp trafik ışığını iptal ettirecek kadar güçlüler.
Kaldı ki güçlerini biliyoruz, uzak ilçelerin aktarma haklarını bile kocaoğlu iptal ettirdi.
Torbalı İZBAN açıldıktan sonradan bahsediyorum.
Bunu belediye yaptı!

Belediyenin suçu değil de ne? Buca Heykel, Yeşilyurt Lambalar, Bornova Meydan yolu gibi kritik yerlerde yeterince polis var ama zabıta yok!

sayfa 65
« önceki   123 ... 6465666768   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege