Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Mehmet BLC
1 ay önce - Prş 24 Ekm 2019, 20:30

10 - 15 bine hazır karavan yapılmış Peugeot J9 araçlar var sahibinden sitesinde. Yalnız onlarda da 150.000 liralık araç performansı beklememek lazım, performans demişken sadece motor performansı değil karavan kullanışlılığı performansı açısından da. Araba yolda gider evet, içinde yatarsın, yemeğini pişirirsin işte hepsi o kadar. Banyo - wc bazısında var, bazısında yok, ekmeğin içine biraz daha köfte için cüzdanı biraz daha açmak lazım. Ama sonuçta o da ruhsatta M1 karavan olarak geçiyor

Ustura Faysal
1 ay önce - Prş 24 Ekm 2019, 20:38

Orası öyle tabi ama o tarz karavanlar çok sıkıntılı oluyor. Ben İzmir'den öyle bir şey almıştım. Ama adam bildiğin sanki oturma odasını minibüse monte etmiş gibiydi.

Ama uzun seyahatlerde pek kullanışlı olmuyor.

Araç performansı da cabası tabi. Bu Peugeot denen meret taksisinden minibüsüne kadar hep hantal araç üretiyor. Wolksvagen T2 ile uçup gidiyorlardı yanımdan.

Sırf bir yerden bir yere gideyim, içinde de yatayım olsun bitsin dersek Hyundai H100, Mitsubishi L300 de yapılır. En azından bastın mi gider araba 😂

Son dönemlerde yurtdışından gelen karavanların neredeyse %80'i Fiat Ducato. Adamların vardır bir bildikleri deyip kapalı kasa kamyonet olarak alıp çevirmek lazım.

Ben yıllardır geziyorum karavanla, ama eli yüzü düzgün ve sorunsuz bir şey yapmak maalesef masraflı.

Zaafer
1 ay önce - Pts 04 Ksm 2019, 21:09
Guzel olmus

Acaba halan satilik mi. 05455317872 almak isterim

sayfa 6
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege