Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
bahadır 0302

7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 18:16

Kıbrıs ta kaç şehit verdik ? kimimizin babası,kimimizin dedesi burada şehit yada gazi oldu..
Belediyeler , çöp toplar,kaldırım,yol ,köprü,park ,altyapıyapar;lakin hadleri olmayan konularda konuşamaz! heleki kan ile sulanan topraklar hakkında hiç konuşamaz.!'Bu arada babam kıbrıs gazisidir


35CEM35

7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 18:27

Ulan önce yolları yap dingil!nedimussoy

7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 19:31

Onlar için hava hoş.
Kıbrıs'ı Rum'a
Suriye yi YPG ve sahiplerine
İzmir'i AB ye
verelim gitsin.


osman akar
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 22:15

Alıntı:
Ayrıca Atatürk Kürdistan diye bir ifadesi yok


Birinci Meclisteki Milletvekillerine bir bakın...Hatta biraz TARİH okuyun
Orada LAZİSTAN-KÜRDİSTAN milletvekilleri var
Örneğin ALİ ŞÜKRÜ BEY LAZİSTAN MEBUSU diye geçiyor....


harun82_44
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 22:33

Onery ne hikmetse bu tip basliklarada sen ve senin gibi düşünen aynı kişiler yazmıyor . Yav adam açıkça bu ülkede milyonların öleceği ama oradan bir karış toprak verilmeyecek yere bir hainin bile zor kullanacağı bir aciklama yapıyor . Bir gruh var bu ülkede fosil lanet ideolojisini vatan toprağından da bu bayraktan da üstün tutuyor. İmkanı olsa neler dayatacak . Yıllardır muhafazakarlar başta ne dayatma gördünüz. Hayatında iktidar görmemişler ama ordu ve yargı gücünü elinde tuttuğu için ne işkenceler dayatmalar yapanlar vardı ve bu fosil kafalar hala var bu ülkede . Mecburiyetten bir arada yaşayan imkanı olsa neler neler yapacak olan sapkın gruh. Size rağmen birlik bütünlük olabilmeye çalışıyoruz. Bu ülke herkesten ve herşeyden önemlidir. Bu tipler İngiliz askeri topraklarımıza girince 100 yıl önce alkışlayan kafa .. Buda bu ülkenin sınavı. Allah devlet ve milletimizi korusun.En son harun82_44 tarafından Pts 21 Ekm 2019, 22:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi


Cemoli D18
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 22:35

ABD: Türkiye Kıbrıs'tan çekilsin

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=44864& ...6100187047

2007 yılında bu konu hk açılan farklı bir başlık, başka ülke bizim için neler demiş ve istemiş.

Abd ve tunç soyer neredeyse aynı düşüncede...


seymen61
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 22:47

bu adam her halde delirmiş. ruhi rahatsızlık geçiriyor. hepsini geç, Kıbrıs çıkarmasındaki 838 şehit ve 2200 gazimize ne diyeceksin? yunanın tarafından bizim tarafa bakınca böyle mi görülüyor? böyle mi konuşulması gerekiyor? rahmetli şehit Cengiz Topele ahirette karşılaşınca ne cevap vereceksin? şehitlerimiz İbrahim Karaoğlanoğluna, Caner Gönyeliye, Hamdi Karahasana, İlker Kartere, Mustafa Aydoğduya, Necati Gürkayaya, Temel Şimşire, Aydın Gülere, Metin Sülüşe, Sami Akbuluta ne cevap vereceksin? şehit gazetecimiz Adem Yavuza ne diyeceksin?
3 çocuğu ve karısı banyoda kahpe rumlarca şehit edilen tabip binbaşı Nihat İlhana ne diyeceksin? küvette şehit edilen oğulları Kutsi, Murat, Hakana ve karısı Mürüvvete ne diyeceksin?
bu uğurda Kıbrıs için bu kadar kan verdik, oluk oluk kan döktük, şehit verdik, çok ağır ekonomik bedel ödedik. ne için? yıllar sonra birileri çıksın da Kıbrıs harekatının önemini düşürsün diye değil. herkes bundan sonra söylediği sözü bilecek, iyi tartıp öyle konuşacak. geçmişi bilmeden bugün için kimse laga luga etmesin. yerini bilsin. ortada oyun oynanmıyor. Kıbrıs toprakları Türkündür. bunu herkes öyle bilsin. o toprakların bir avucu bile ruma-yunana asla asla asla geri verilmeyecek.


mahmut11
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 22:49

Milliyetçi biri olarak utanıyorum böyle bir belediye reisine sahip olmaktan dolayı.
Yazık.
Bari içinde tut değil mi?


orhan akıncı
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 22:49

chpnin bizlere hediye ettiği bldye başkanları
imam+tunçsoyer
Birisi heykel diker
diğeri kıbrısı verir
öbürü selo der
berisi pkklı belediyeler niye kapanıyor diye ağlar
başları ypg terör örgütü değil der
hepsi nasıl beraber salladık der. Der oğlu der.
Sonrada Atatürkçüyüz diye geçinirler.
Ulan bu yukarıda ki çürümüş zihniyete hiç kızmıyorum. Daha önceleri bunların ne olduğunu yazdık çizdik zaten kendileri de bunları teyit ediyorlar.
Asıl sorun bunlara inananlarda
hani burnundan kıl aldırmayan kibirli ve ukala zihniyet varya ha işte sorun bunlarda.
Şimdi bunların oyları ile bizim oylar bir mi sayılacak.
möööö


seymen61
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 23:17

Alıntı:
Kıbrıs'ın jeopolitik önemini falan bir kenara koyup, adayı Kıbrıslılara bırakmak lazım. Kaderlerini kendileri belirlemeli. Ben iki halkın barış içinde yaşamalarından, birlikte karar üretmesinden yanayım. Herkes çok fazla müdahil oluyor, sadece Türkiye değil. Filler tepişir, çimenler ezilir. Onlar tepişiyor, olan Kıbrıslılara oluyor."

demiş. ingilterenin güney Kıbrısta sahilde agrotori ve dikelyada iki büyük üssü olduğunu, kıbrısın ortasında yine rum kesimindeki dağın zirvesinde israile ait dünyanın en gelişmiş telefon dinleme ve kaydetme tesisinin olduğunu herhalde bilmiyor. yada bilmez takılıyor. biz Türkler Kıbrısı hemen bırakıp çıkalım, ruma, ingilize, yunana, yahudiye teslim edelim. sonra bunlar kuzey kıbrısta Türkiye sahiline bakan 2 yeni üs daha kursunlar. Kıbrısın kuzey sahillerine kıta sahanlığı uygulasınlar. sınırın ucu da Mersin-Antalyaya kadar gelip değsin. burada kağıttan gemi ile yüzdüremeyelim. sonra tekrar kıbrıslı Türkler soykırıma uğrasın, sonra yine bizi adaya çağırsınlar. aynı şeyleri yeniden yaşayalım. harekat yapalım. şehitler verelim, bütün Türkiye Kıbrıs için ekonomik ambargo yesin.
Kıbrıs bu dönemde Türkiye için o kadar çok önemli ki, bizim doğu Akdenizdeki sabit uçak gemimiz. bunu bu ülkede bunu bile göremeyen anlayamayan insanlar var.
bu belediye başkanı Türk aklıyla dalga mı geçiyor? barış içinde yaşammış da, birlikte rumlarla karar üretmekmiş de, filler zıplayınca çimenler ezilirmiş de. geçti bunlar geçti. çiçek çocukları hippilerin bu aptal ve içi boş sloganları 70lerde kaldı. uyuma. artık 2019dayız. Kıbrısın bir karış toprağı bile bizim için çok değerli. ne Kıbrıstan çekilmesinden bahsediyorsun? biz belki yakında Kıbrısın tamamını fethetmeyi düşünürken bunlar çıkmış, aldığımız yerleri de verelim diyor. verelim de rum çeteleri anında sahiplensin.
tabi hemen verelim de Türk düşmanı, rezil yaratık, kara çıyan, katillerin reisi baş piskopos makariosun ahirette ruhu şad !!! olsun. pis sakallı şerefsiz makarios belki cehennemdeki penceresinden bu durumu görür de biraz sevinir. zaten bir ara istanbulda bunun heykelini de biyere dikmişlerdi. onun için bu gelişme cehennemde ona belki çifte sevinç olur.sayfa 6
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET