Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir'de Projeler ve İnşaatlar
« önceki   123 ... 146147148149150151   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 147
bülentD

1 yıl önce - Prş 21 Mar 2019, 16:26

Osmangazi üniversitesi karşısında bulunan 75 hektarlık Kizilyer mevkisinde imar işlemleri tamamlandı.200 haksahibinin arsa tapuları dağıtılmaya başlanmış.Bu bölge yakın gelecekte planlı-modern konutları ve altyapısıyla şehrin en güzel mahallesi olmaya aday
http://www.esgundem26.com/m/guncel/kazim-kurt-tap ...21053.html

eses_65
1 yıl önce - Cum 12 Tem 2019, 23:14

ethem özer
11 ay önce - Cum 26 Tem 2019, 18:17

Bu proje açıklandı ve meclisten geçti ama ortada sadece bir video var. Başka hiç bir bilgi açıklanmamış. İş Bankasının oradan başlayarak Vatan Caddesi'ne kadar bir düzenleme öngörülmüş. Projede çok fazla bina gözüküyor. Bu binalar ne binası? Sıcak Sular tarafında termal tesisler olacak mı? Açıkçası yeşil bant bana az gözüktü. Eğer bina sahiplerine yapılacak binalar varsa; daha geniş bir alanın istimlak edilerek çok daha geniş bir yeşil bant yapılarak gerekirse arka tarafta daha uzun binalar yapılarak bir çözüm yaratılmalıydı. Sonra bu proje aslında daha geniş bir alnı kaplıyordu. Acaba bu projeye entegre edilebilir durumda olacak mı? Bu konuda neden bilgilendirici açıklamalar yapılmıyor? Belediyenin bilgilendirme konusunda şaşılacak bir eksikliği var.

uygar2580

11 ay önce - Pts 29 Tem 2019, 15:03

Kendileri biliyor o yeterli Trafik master planı projesi de var, ana yollara park yasağı ve yeni bisiklet yolları gibi, onları ne zaman yapacaklar ben de merak ediyorum.

hasana23
9 ay önce - Prş 17 Ekm 2019, 16:30

ERTAŞ CAD
Türker Sk- Ateşböceği Sk ( yenidoğan )
YILDIRIM CAD.
ALİ RIZA EFENDİ CAD.
Ve
HİCRİ SEZEN CADDESİ

CUMHURİYET CADDESİNE Ve
VATAN CADDESİNE BAĞLANIYOR.

Bu bağlantı ile muhtemelen otobüs güzergahlarında değişiklik olcacaktır.
Adliye karşısındaki :
Maide BOLEL Huzurevi Caddesi kavşağındaki yük azalacaktır.
bakalım trafik çözümü için olumlu olcakmı ?

(+)

(+)

Murat cyln
8 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 13:46

Çevre yolu üzerinde Emniyet Müdürlüğü karşısında bulunan Eski otobüs bakım ve onarım merkezi olan binada tadilat var. buraya ne yapılacağı konusunda bilgi sahibi olanlar paylaşırsa bilgilenmiş oluruz. tramvay depo ve bakım merkezi olacağı konusunda bir söylenti vardı ama şu ne yapılacak bilmiyorum. birde AVM ye kiraya verildiği söyleniyor.

hasana23
8 ay önce - Sal 22 Ekm 2019, 22:30

Alıntı:
tramvay depo ve bakım merkezi olacağı konusunda bir söylenti vardı ama şu ne yapılacak bilmiyorum. birde AVM ye kiraya verildiği söyleniyor.

Bahsedilen büyükşehir belediyesi
Eski otobüs bakım onarim merkezi büyük ihtimalle tramvay bakım onarım ayrica
Geceleme ve hararet merkezi olacaktır.

Zaten mevcut depoya ilave yapilsada yetersiz kalabilir. İlerleyen zamanda yeni setler alınacağından yeni depoya ihtiyaç var.

simge2019
8 ay önce - Prş 24 Ekm 2019, 17:02

29 ekimde candan Erçetin konser verecekmiş

ekal
8 ay önce - Cum 25 Ekm 2019, 17:17

Orası bildiğiniz gibi 2 kısım, tramvay dönüş alan kısmını hangar depo bakım alanı olarak anlıyorum da doğu kısmındaki bölüm kemerli bir yapı olacak gibi, farklı bir hizmete açılabilir.

ahmet2626
8 ay önce - Pzr 27 Ekm 2019, 15:34

Odunpazarın da seyitgazi caddesi başında bir inşaat var içeriği nedir?

sayfa 147
« önceki   123 ... 146147148149150151   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET