Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4806
Pendikli Eray
7 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 22:39

Yani Tuzla ile Birlikte Birde Pendikle Karşılaştırsanıza
1 Milyon Yapıyor İkisi Birlikte

Tren Gebze'ye Gitmesin Diyenler Trenin Gebze Duraklarının Dibinde Üniversite,Sanayi Bulunuyor Avrupa Yakasındaki Bircok İlçeden Nüfusu Fazla
Gebze Nüfusu İnternetten Araştırmama Göre 750 Bin Bir Esenyurt Kadar.

İşaretlediğin Yer Tuzla Merkez Değil Aydınli Mahallesi Tuzlanın

Zaten Aşagı Merkezinden D100 Den 37 Km 30 Dakika Sürer O Kadar neyse Sonuç olarak benim Çıkardığım

Marmarayın Tuzla'ya Gitmesi Pahalılastırmıyor Metroda Tuzlaya Yapıliyor Ve Tuzla Kadıköy Arası İETT Hatları Dahi Tek Biletli

Bence Sizin Kızdığınız Durum Gebzeye Gitmesi.

En son Pendikli Eray tarafından Çrş 09 Ekm 2019, 22:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi

eren sahin38
7 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 22:41

Büyüklerim küçüklerim, bence şu anlık Halkalı - Gebze ideal birbirimizi kırmaya gerek yok şu geçici dünya için

KHanbilge

7 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 22:57

Yahu ne saçma bir tartışma biri zaten varolan banliyö hattı içinde, diğeri bölgesel hattı demiryolu olan bir yer. İllaki Gebze'den Tuzla'dan iptal edip Ispartakule ye vermeye gerek yok ister uzatsınlar ister batı İstanbul'u Halkalıya entegre edecek banliyö koysunlar.

kami suyutmaz
7 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 23:07

Sn.pendikli forumdaş..
Bölgenişzdeki nüfus ve trafik yoğunluğu Şehrin gelşişimiyle orantılı olarak her daim olarak )çocukluğum vede gençliğim oralarda geçti)
Şu anda tam tersi bir bölgedeki nüfus yoğunlaşmasından bahsediyoruz
Vaktiniz olursa bir gidip görün ;Tuzla ve civarı köy gibi kalır bence.

Pendikli Eray
7 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 23:07

Zamanında Bu Hattı Yaptıran TCDD'ye Söyliyecektiniz Bana Değil .Gebze'yi İptal Edip Hadımköye Yapılmasını.

Anadolu Yakamız Tuzla'dan başlıyor Marmarayı Tuzladan İptal Edemezsiniz Bir Kere.

Benim Anladığım Tuzla'dan Başlayıp Hadımköyde Bitsin İstiyorsunuz.

Yada Bana Şunu Deyin Eray Kardeşim İstanbula Bağlı Olmayan Gebzeye Neden Marmaray Gidiyorda Avrupa Yakasındaki Nüfusu Fazla Olan İlçelere gitmiyor.

Bunu Cevaplarım Sadece Sorun

En son Pendikli Eray tarafından Çrş 09 Ekm 2019, 23:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

kami suyutmaz
7 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 23:16

gebze hattı benim çocukluğumdan beri vardı,şimdide olmasını kınamıyorumki ..
Ancak yeni şehir oluşumda pek güncel göremediğiniz bir diğer taraf varki..inanılmaz ..bence bir görün derim..
zaten bunu sorup duruyoruz sürekli ,yerleşim yoğunluğu aartılan yerlerde niçin bu ulaşım sorunu öngörülmez?? o zamanlar da halkalı ve ötesi zaten yoktu;TCDD nin çağdaş olamamsını zaten burdan çıkıyor,..günümüzle alakası olmayan garip bir kurum zaten
saygılarımla

En son kami suyutmaz tarafından Çrş 09 Ekm 2019, 23:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ustura Faysal
7 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 23:19

Alıntı:
Yada Bana Şunu Deyin Eray Kardeşim İstanbula Bağlı Olmayan Gebzeye Neden Marmaray Gidiyorda Avrupa Yakasındaki Nüfusu Fazla Olan İlçelere gitmiyor.

Bunu Cevaplarım Sadece Sorun

Bunu soruyoruz zaten. Kimsenin Gebzeyle bir alıp veremediği yok ki. 😂

Ama Gebze'ye bile gidiyor ise Hadimköy'e de gitmelidir diyoruz. Ama sen çıkmışsın yok orası İstanbul değil, yok oraya uzarsa Marmaray pahalı olur v.s. 😂

Sana ne zararı var Hadimköy'e uzamasının da bu kadar karşı çıkıyorsun.

Pendikli Eray
7 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 23:21

"Ben Hadımköy ve Sonrası İstanbul Değil" Diye Cümle Kullanmadım dikkatli Okursanız Bazı Arkadaşlar İstanbula Komşu İllerede Gitsin Demiş Onlara Dedim.

kami suyutmaz
7 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 23:48

Kimse şu anki hatta kızmıyor ki..
Gidebildiği kadar gitsin ne şekilde olursa olsun yeterki daha çok kişiye hitap etsin
gebzeye zaten osmanlı zamanından beri gidiyor..
Şu an da kent farklı yönde büyüyor ama bunun ulaşımla aynı paralelde gelişmediğini anlatmaya çalışıyoruz sadece

ONLYUSEFUL
7 ay önce - Prş 10 Ekm 2019, 11:21
??

(+)

İlgili tabela Üsküdar istasyonunda aylardır asılı duruyor.Şehrimize gelen yerli yabancı tüm konukları yanıltıyor.Bu kadar basit mevzularda yanlış yapmak bizlere mahsus olsa gerek.

sayfa 4806
ANA SAYFA -> ULAŞIM