Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4807
ONLYUSEFUL
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 11:21
??

(+)

İlgili tabela Üsküdar istasyonunda aylardır asılı duruyor.Şehrimize gelen yerli yabancı tüm konukları yanıltıyor.Bu kadar basit mevzularda yanlış yapmak bizlere mahsus olsa gerek.

yusuf708
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 11:54

Bu durumu TCDD Taşımacılık Whatsapp hattına bildirin isterseniz, veya Marmaray'ı arayabilirsiniz.

onderta2cl

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 12:13
Ayrılıkçeşmesi Haydarpaşa bağlantısı

Selamlar,

Bölgede foraj makineleri ve donati malzemeleri mevcut ancak faaliyet veya çalışan gözlemlemedim.

(+)

ercüment soros 18
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 16:07

Avcılardan sonrası tekirdağa bağlanmalı,halkalı malkalı bunlar hikaye.yerleşmeseydiniz kardeşim.bu trenin bir nostaljisi var.Binersin söğütlüde inersin pendikte süreyya plajında binersin sirkeciden inersin bakırköyde.thats all!Beğenmeyen uzunköprü trenine binsin.

eren sahin38
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 16:12

Yav arkadaş yerleşmeseydiniz ne demek. Üstte o kadar şey yazdım hala diyor ki Halkalı hikaye. He abicim belediyeyi de tuzlaya taşıyalım tam olsun

Pendikli Eray
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 16:14

Ercümente Bakmayın O Dalgasına Yapıyor.Tren Guzergahı İdealdir Dahada Değişecegini Zannetmiyorum.

LEVENT93

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 16:17

Feneryolu

(+)

enders
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 16:48

Alıntı:
İlgili tabela Üsküdar istasyonunda aylardır asılı duruyor.Şehrimize gelen yerli yabancı tüm konukları yanıltıyor.Bu kadar basit mevzularda yanlış yapmak bizlere mahsus olsa gerek

Haftada 2 kez istasyona gidiyorum fakat bu tabelayı hiç görmedim.İstasyonda hep yeni tabelalar var.Tam nerede bu tabela?

Pendikli Eray
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 16:56
Darıca Marmaray İstasyonunda Fotoğraflayamadığım Bazı Bölümler

(+)

İade Cihazlarını Net Çekemedim Metrobusteki İade Kiosklarından.

(+)

Diğer Giriş Çıkış Bölümü

(+)

Belediye Tarafından İstasyon İçine Dışına Oturaklar Konulmuş.

(+)

Bir Giriş Turnikesinde Sanırım Bir Sıkıntı Vardı Ne Olduğunu Bilmiyorum.İBB Yetkilileri Tarafından Tamir Ediliyordu.

Dikkatimi Çeken İstasyonun Atlı Hep Bisikteler İle Doluydu.Belediye Tarafından Bisiklet Yerleri Eklenebilir.

Bir Sonraki İstasyon Tanıtımım Kaynarca Olacaktır.

emrenmert

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 17:33

Kocaeli il sınırındaki istasyonlara Kent Kart ile binileniliyor mu? Yoksa istanbul kart mı alıyorlar istasyondan?

sayfa 4807
ANA SAYFA -> ULAŞIM