Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5201
KIRKYILLIK YOLCU
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 23:58

Sistemin sırtı ( KİT tarzı ) devlete dayalı değilse, ya da ( taksi- minibüs tarzı ) TEKEL değilseniz, hele tam rekabetin olduğu bir piyasada kendi kendinizi günün şartlarına uydurmak zorundasınız. Flixbus gelmeseydi bile, belki bir süre sonra, bazı değişikliklerin yaşanması kaçınılmazdı.

cihat bilirr

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 00:01

Alıntı:
Pamukkale hiç güneydogu/dogu anadolu taraflarina sefer duzenledi mi acaba adana osmaniye taraflarina bile belki hic sefer duzenlememistir.
.

Bende bu konuda Pamukkale'yi eleştiriyorum. Doğu bölgesi olmasada Çukurova ve Karadeniz bölgesini ihmal ediyorlar bence. Kurumsal ve bilinen bir firma. Ben Hataylıyım hep merak ediyordum. Askerliğimi Keşan'da yaparken hep Pamukkale'yi tercih ettim hepde memnun kaldım. Adana ve Hatay bölgesinde de görmek isterim.

Oğuz Çolban

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 04:21

Metro Turizm İstanbuldan Gümüşhaneye Daf marka 1999 model otobüs ve İstanbuldan Antalyaya 2003 model Man Fortuna ile sefer atmışlar,yolcular için eziyet gibi bir yolculuk olmuş olmalı ondan ziyade arıza yapmamaları çok büyük şans..

Mustafa 822
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 09:15

99 model ve 22 plakalı o DAF aylardır Edirne'de yatıyordu. Revize mi edildi araç?

metecan 1990
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 10:33

Daflar iki adet alınmıştı. Hala iki adet olup biri Edirne otogarda çürümeye terk edilmiş vaziyette.
Daflar ilk geldiği yıl Edirne otogarda tanıtımı yapılmıştı. İkisi de lacivert renkteydi. Pembe halka desenleri vardı. O zamana göre man s2000 den daha rahat bir araçtı. Genelde yazın Edirne-İzmir hattında çalışırdı feribota binişleri çok sıkıntılıydı altları çok sürtmüştür.

ZaferKerem
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 11:01

Alıntı:
Metro Turizm İstanbuldan Gümüşhaneye Daf marka 1999 model otobüs ve İstanbuldan Antalyaya 2003 model Man Fortuna ile sefer atmışlar,yolcular için eziyet gibi bir yolculuk olmuş olmalı ondan ziyade arıza yapmamaları çok büyük şans..

Oğuz şu 2003 Man hakkında yanlışın olabilir mi , Antalya çalışan araç 2005 model 2+1 mavi renk Fortuna sanırım.

Efe3434
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 12:02

Pamukkale çok zeki bi hamle yapmış ,sonuçta bu ülkede her kesimden insan var ,tebrikler hayırlı işler.

Sarhoba
1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 12:14

O DAF'a geçenlerde bindim edirne istanbul hattımda resmen eziyet cekmiştim tüm otobüs gıcırdıyordu koltuk sallanıyordu midem bulanmıştı

Oğuz Çolban

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 15:55

Man modelini yanlış belirtmiş olabilirim fakat o daf sezondan beri çalışıyor muhtemelen motor yaptırdılar.

Istanbul Seyahat renklenmeye devam ediyor.

ertugrul bey

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 17:46

Isparta petrole 1 Adet Yeni Tourismo 16 Yollara Hayırlı Olsun
RH Turizm'e şahıs 1 Adet Yeni Tourismo Hayırlı Olsun

sayfa 5201
ANA SAYFA -> ULAŞIM