Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Esenyurt - İstanbul'un en kalabalık ilçesi
« önceki   123 ... 656667

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 67
Ustura Faysal
6 gün önce - Prş 10 Ekm 2019, 10:16

Alıntı:
İşte o büyük gaf oldu. Bugüne kadar sadece %1'i tamamlanmış bir hat, 2020'de nasıl hizmete girecek?

Gaf değil bu. Tamamen yönettiği şehirin durumunu bilmemek. Adam İstanbul'a talip olmuş, İstanbul'u yönetecek ama orada inşaat olmadığını bile bilmiyor. Hadi bilmiyorsun, bari bilene sor da böyle sözler verme.

Ama asıl mesele de şu, şimdi bu Ekrem bilmiyor, işin ilginci Ekrem'e oy veren beyaz yakalılar da oraları bilmiyor ve Ekrem çıkıp 2.ci yılımda Esenyurt'taki vatandaşım metroya binecek dediğinde Şişli'deki, Beşiktaş'taki beyaz yakalı kesim ooooo büyüksün başkan deyip alkış tutuyor. Çünkü onlar da bilmiyor oradaki metronun inşaatının daha %1'de olduğunu.

Ben sürekli bu Esenyurt metrosuna atıfta bulunuyorum ama Ekremin o demecinde sarfettiği ve 5.cı yılımda açacağım dediği metrolarin neredeyse yarısı %1 bile başlamadı, ortada projesi bile yok.

emrenmert

5 gün önce - Cum 11 Ekm 2019, 07:39

Devamında da inşaat 2017'de durduruldu dedim, o kısmı niye es geçtiniz? Neyse, dileğim bir an evvel kaynak yaratılarak 2024'te hattın hizmete girmesi

sayfa 67
« önceki   123 ... 656667
ANA SAYFA -> İSTANBUL