Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
AhmetDemir

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 07:09

Muhtesem bir sanat eseri olmuş. Bu simit kavsaklar Malatyanin prestijine prestij katiyor. Yapanlarin dusunenlerin alkislayanlarin eline saglik. Hizmetin iyisi kotusu olmaz ne yapalim eldeki imkanlar simdilik bu . Ya hic bir sey yapilmasa ne dersik ulan bir asfalt bile dokmuyorlar bir simit kavsak bile yapmiyorlar der miydik? Ne yalan soyleyim derdim. Picasso baskanimizi bu kiymetli mega eserleri bize kazandirdigi icin sonsuz tesekkurler

Bu hizmetleri TAŞTEPE , MELEKBABA VE KİLTEPE gibi semtlerde yapiyorlar mi acep .Sirf reklam icin varsa yoksa F.Kayahan

En son AhmetDemir tarafından Prş 10 Ekm 2019, 10:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

(FıRaT)_44

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 08:19

Ahmet kardeşim sıra oralara,da gelecek. Batı yakasını bitirsinler.

AhmetDemir

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 23:32

İyi de abi sıra hic bu mahallelere gelmiyor ki. Adamlar vip minibusle geliyor buralara 20 kisiyle tur atip gidiyor. Mega projeleri Taştepede de gormek icin ne olmasi gerek? Alt tarafi iki park bi simit kavsak bir de dumenden biraz asfalt Tokecekler. Vay arkadas ne talihsizmiş eski mahallem

(FıRaT)_44

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 23:37

Biliyorsun aşağı oba Altta kalır tabiri caizse yokarı oba sosyete takılıyor. Şunuda diyem aklımdayken bizde mahalleye oba deriz. Ondan oba diyorum ağız alışkanlığı..

AhmetDemir

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 23:42

Eskiden yukarı oba bağ bahce camur idi simdi etiler bebek oldu hele bir de ortasından kanal geciyi ki of of melmekette beyle proje daha gorulmemistir. Cay demleyip bu kanalı izleyeceksin akşama kadEr

İstanbulda bilem yoğdur bilisin. Malatya'yı da İstanbulla kıyaslamış oliyik biraz ya da böyle düşünen beyinsizler var ne diyek bu şuursuzlarla bu vatan topraklarinda yasamak zorundayık

Hele sen ne diyisin Battal agabey Fahri KAYAHANdaki bu ganalı gordun mu begendin mi

(FıRaT)_44

1 hafta önce - Prş 10 Ekm 2019, 23:49

Olsun be Ahmet kardeşim yinede onlarla hemşehriyiz bir gün olur iki laf ederiz. Bir gün olursa Hüseyin,le iki laf ederiz diye düşünüyorum. Yinede her şey kısmet.

AhmetDemir

1 hafta önce - Cum 11 Ekm 2019, 07:26

Benim asıl üzüldüğüm şey insanların bu kadar tepkisiz suskun bir de ustune el pence durması . Ya zaten karsimizdaki insan da aramizdan biri . Aramizdan derken insan yani sonucta yahudi ırkından gelmiyor. Aramizda degil aslinda.

Mehmet Yaşar ÇERÇİ yi hatirlayin adam baskanliktan sonra sade hayatina dondu. Ben bir tek o adami gordum tek yururken.Siz Cemal AKIN'ı Çakır beyi millete tepeden baktigini dusundugum itici ses tonlu Munir ERKAL'ı tek yururken gordunuz mu?Ha pardon yalan konusmak tabiatimda yok Allah esirgesin. Çakır secildikten sonra 2009 ortalarıydi galiba Cemal AKIN'ı aşti otogarda tek gordum tokalastik. Biraz sitem ettim başkanlik makami muhtarlığa dondu dedim.Aday gosterilmeyişini cok da kafaya takmamış. Gayet mulayim kafayi salladi telkinlerde bulund ugurlar olsun deyiştik herkes kendi yoluna...

Bir gun Esenyurt bld. Baskanı Necmi KADIOĞLU iftar yemeginde mahallemize geldi. Gittim yanina elimi uzattim tokaladim. Baskanim sizden ricam var dedim. Bu gibi durumlara hazirlikli tabiki beni frenlemek icin dur dur kardesim sakin ol dedi oysaki orada cok durmayacagini bildigim icin biraz mevzuyu hizli anlattim. Guzelyurt metrobus duragi icin yuruyen merdiven talep ettim. O da nihayetinde cevap vermek durumundaydi. Kameralar korumalar polisler etrafimizda . Guzel bir sekilde anlatti bu merdiven buyuksehirin işi dedi ama arastiracagim dedi yapmaya calisacagim dedi. Dedigiyle kaldi hazin bir sonla aramizdan ayrildi biz hala yurumeyen merdivenle yukari cikiyoruz

Ne yazik ki Malatya bu konuda falcılar tarotcularla doldugu icin biz ancak simit kavsak ve gostermelik asfalt isleri goruruz

sayfa 9
ANA SAYFA -> ULAŞIM