Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Şehirlerarası Otobüs Firmaları Güncel Haberler-Sohbet
« önceki   123 ... 808182   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 81

Seyahatlerinizde Tercihiniz Nedir?
Lider Adana Turizm 26.3%  26.3%  [49]
Yeni Adana Turizm 14.5%  14.5%  [27]
Diğer (Bölgesel ve Ulusal Firmalar) 46.8%  46.8%  [87]
Lüks Adana 2.2%  2.2%  [4]
Özlem Adana Seyahat 4.3%  4.3%  [8]
As Adana Turizm 5.9%  5.9%  [11]
Toplam Oy : 186

MÜCAHİT KÖSE
2 hafta önce - Çrş 02 Ekm 2019, 21:39

as adanayı otogara gittiğimde bende gözlemliyorum yolcu potansiyeli iyi fakat bir adanalı olarak insanlar has seç ben astor gibi firmalara biniyor. demekki birşeyler eksik. ama ben bu konudaki düşüncem araçların diğer firmalarda yüksek modelli olması. sizler ne düşünüyorsunuz?

Koray C.
2 hafta önce - Çrş 02 Ekm 2019, 21:59

Mücahit bey bende o taraflara gittiğim de Astor, Seç yada Has turizm gibi firmaları kullanıyorum. AS ADANA ile Geçen hafta ailemi gönderdim çok memnun kaldılar.

mustafaata
2 hafta önce - Prş 03 Ekm 2019, 14:49

Yaklaşık 20 yıldır yurtdışında çalışıyorum. Eskiden Yeni Adana, Lüks Adana ve Lider Adana vardı. Şimdi ne oldu, bu firmalar iflas mı etti? Özellikle Yeni Adana Türkiye standartlarının üstünde bir hizmet veriyordu.

Anıl berk123
2 hafta önce - Cmt 05 Ekm 2019, 23:29

Lüks adana nın eski araçları satılık [/img]

ertugrul bey

2 hafta önce - Cmt 05 Ekm 2019, 23:38

Hala Lüks Adananın Bu Başlık Altında Paylaşılması 😊
Lüks Adana Firmasının Hatay Firması Olduğunu Öğrendiğim Zaman Hayal Kırıklığına Uğramıştım

adanaliyik
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 23:56

Geçen gün İzmir'den Adana'ya AS ADANA turizm ile geldim. Genel manada memnun kaldım. Yolculuk 12 saat sürdü. Kula - Str, Akşehir - Özkan ve Pozantı - Sevilpark'ta molalar verdik. 3 defa ikram yapıldı. İkram çeşitliliği ve kalitesi güzeldi. Tek eleştireceğim konu koltuk arkasındaki ekranlar oldu. Yolculuk boyu tv kanalları hiç çalışmadı. İlerleyen saatlerde de (gece 02.00'den sonra) ekranlar tamamen kapatıldı. Ben tv izleyen biri değilim ama geç saatte yanımızdan geçen başka otobüslerde tv izleyen yolcular varken, bizim otobüste bu hakkın yolcunun elinden alınması bana saçma geldi. Bir de kalorifer sabah biraz geç kapatıldı. Bunların haricinde keyifli bir yolculuk oldu.

Mola verdiğimiz bir yerde Özlem Adana'nın kırmızı Mercedes aracını gördüm. AS Adana'nınki Man markaydı. Hangisi daha iyi bilmiyorum. Ben iki firma arasında kalıp daha eski bir firma olduğu için AS Adana'yı seçmiştim.

kaan0703
3 gün önce - Prş 17 Ekm 2019, 07:45

Dun gece ankara yolculugu oncesi ozlem adana ile 67 ay 047 ve 01 ju 021 beraber 021 ile. Ankaraya rahat bir yolculuk oldu

(+)

EmirG71
3 gün önce - Prş 17 Ekm 2019, 07:49

Alıntı:
Hala Lüks Adananın Bu Başlık Altında Paylaşılması 😊 
Lüks Adana Firmasının Hatay Firması Olduğunu Öğrendiğim Zaman Hayal Kırıklığına Uğramıştım.

Firma boşuna Adana adını taşıyor artık. Lüks Hatay demek daha mantıklı.

kaan0703
2 gün önce - Prş 17 Ekm 2019, 18:30

Metronun 01 lc 061 durumu bitkin motor ssagida istanbulda..

(+)

buracom
2 gün önce - Prş 17 Ekm 2019, 20:54

Alıntı:
Geçen gün İzmir'den Adana'ya AS ADANA turizm ile geldim. Genel manada memnun kaldım. Yolculuk 12 saat sürdü. Kula - Str, Akşehir - Özkan ve Pozantı - Sevilpark'ta molalar verdik. 3 defa ikram yapıldı. İkram çeşitliliği ve kalitesi güzeldi. Tek eleştireceğim konu koltuk arkasındaki ekranlar oldu. Yolculuk boyu tv kanalları hiç çalışmadı. İlerleyen saatlerde de (gece 02.00'den sonra) ekranlar tamamen kapatıldı. Ben tv izleyen biri değilim ama geç saatte yanımızdan geçen başka otobüslerde tv izleyen yolcular varken, bizim otobüste bu hakkın yolcunun elinden alınması bana saçma geldi. Bir de kalorifer sabah biraz geç kapatıldı. Bunların haricinde keyifli bir yolculuk oldu.

Mola verdiğimiz bir yerde Özlem Adana'nın kırmızı Mercedes aracını gördüm. AS Adana'nınki Man markaydı. Hangisi daha iyi bilmiyorum. Ben iki firma arasında kalıp daha eski bir firma olduğu için AS Adana'yı seçmiştim.

İzmir yolunda ikisi de iddalı diyebiliriz Özlem Adana'nın 01 JU 021 plakalı aracını görmüşsünüz araç model olarak düşük olsa da güzeldir.
AS Adana İzmir yolunda şimdilik tamamen Man'a döndü. Karşılıklı olarak 2 Adet Man çalışıyor.

Alıntı:
Ben iki firma arasında kalıp daha eski bir firma olduğu için AS Adana'yı seçmiştim.

Özlem Adana birkaç ay ile daha eski bir firmadır. Lider Adana marka yatırım holdinge geçtikten sonra alacaklar gibi bazı anlaşmazlıklar yüzünden ayrılan bireyselciler ÖZLEM Adana'yı kurdu. Mayıs 2018'de. Hatta ramazan ayına denk geliyordu iftar yemeği vermişlerdi otogarda. Daha sonra Lider Adana haziclenince kalanlar da Adana'nın güçlü şirketini de (DAS Group) arkasına alıp AS Adana'yı faaliyete geçirdiler.

sayfa 81
« önceki   123 ... 808182   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM