Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5200
The jackal
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 17:22

Degişim kaçınılmaz oldu. Flixbus farklı bir bir yönde rüzgar estirdi. Bakalım kaç firma daha bu rüzgara kapılacak.

Burak KAYNAŞ
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 17:53

“ Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.” Demiş Heraklitos..

Bunu gerek hizmet gerek ticaret gerek sanayi gerekse diğer bütün sektörlerde işletmelerin vazgeçilmez bir ilke olarak benimsemesi gerekiyor. Sektördeki mevcudiyetini korumak istiyorsa tabi..

Otobüsçülük sektörü de aynı şekilde, firmalar pastada ki payını yitirmek istemiyorsa, günümüzün ekonomik ve teknolojik etmenlerini dikkate alarak, kendilerini güncellemek durumundalar.

Sacitk
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 18:21

'Ekobüs' seferlerimizde ikramlar sınırlı olup, araçta kabin memuru bulunmamaktadır.Ekonomik fiyat tarifesine sahip 'Ekobüs' araçlarımız ile daha az ödeyin.

Anadolu ile hostsuz ikramsız molasız ve 2+2 araçlarla Ekobüs
Pamukkale Anadoluyu da sahaya başka konseptle sürmüş. Fiyat da 85 TL

ZaferKerem
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 18:23

Pamukkale 1-0 öne gecti diyebiliriz hemde Anadolu nun araçları KamilKoç a göre daha yeni ve daha bakımlı. Hemde marka bazında Anadolu daha klas görünüyor. O yüzden benim tercihim de Anadolu ve Pamukkale den yana olucak.

üstat38
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 18:45

Cidden Pamukkale yerinde ve çok sıkı hamleler yapıyor, yönetimi tebrik etmek gerek

çetin81
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 19:09

Pamukkale bilet fiyatlarını dusurmesi lazım ornegin kamil koc ta eskisehir 50 TL iken pamukkale de 69 TL

Ustura Faysal
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 19:26

Pamukkale de dahil hepsi bu sisteme geçecek demiştik.

Pamukkale şimdilik Anadolu'yu sahaya sürdü ama vakti zamanı geldiğinde kendisi de bir kaç noktaya özel seferler hariç kendi araçlarıyla da bu sisteme dönecek.

Fazla sürmez önümüzdeki sezon piyasadaki 2+1 araç sayısı yarıya düşer. Kalanlar da fazla fiyat farkını ödemeyi göze alan müşterilere kalır.

Hiç kimse 2 liralık çay ve kek için 30-40 lira fazla ödemez demiştik, insanlar 30-40 lira için valizini de kendisi taşır sorun etmez.

Goşto21
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 19:51

Pamukkale hiç güneydogu/dogu anadolu taraflarina sefer duzenledi mi acaba adana osmaniye taraflarina bile belki hic sefer duzenlememistir.

Faufau
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 21:54

Eşim Mersin'li olduğu için birçok kez Mersin firmalarını kullandım.Aslında bu firmaların Mersin'li olmamalarının nedeni Mersin'in demografik yapısıyla alakalı bir durum. Mersin merkezde çok az Mersin'i ile karşılaşırsınız. Villa'nın sahipleri Mardin'li, Lüks Mersin'in sahipleri Diyarbakır'lı, Dk Köksallar ve Mersin Vif aynı kişinin sahipleri Elazığ'lı.Bir tek Mersin Nur' un sahipleri Mersin'in ilçesi Gülnar'lı.Villa mı aman benden uzak olsun 1 kere bindim inene kadar ızdırap çektim.

Goşto21
1 hafta önce - Çrş 09 Ekm 2019, 23:25

Evet villanın sahipleri mardin midyatlılar.Lüks mersin firmasinin diyarbakirlilara ait oldugunu bilmiyodum çok şöför ve muavin vardi diyarbakirli ama heralde diyarbakirdaki firma fazlaligindan dolayi bireysel olarak calisiyolar diye dusunuyodum.

sayfa 5200
ANA SAYFA -> ULAŞIM