Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1523
sertano
4 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 14:31
hım

Olumsuzluk yayan arkadaşları umursamamak lazım. Hatta onları muhattap bile almak hata. Seviyeleri belli. Yok; 20 yıl 30 yıl ev sahibi olmak için beklermişmiş, yok; BİMER'den yazmış da sadece hataları düzeltmek 5 yıl sürermiş, bundan şikayetçiymiş, yazık değil miymiş bu millete. Bak bak. Komedi dükkanı.

Bana da; "25 : bin TL vereyim, satamayacaksın zaten" vs. diyen oldu. Sanırım aynı ekip olabilir. Umarım bunlara inanıp da taliplerim kaçmaz.

İlanıma gerçekten ilgi fazla. Bir arkadaşa hayırlısı ile devredeceğim. Ben 17.500'e almıştım, 28.500; benim için Allah bereket versinlik bir satıştır. Umarım alan hayrını görür, umarım imar biran önce çıkar diyerek devredeceğim.

Polemiğe ortak olduğum için özür diler, bir daha kesinlikle cevap yazmayacağımı belirtirim. Saygılarımla. kolay gelsin

Mukim
4 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 19:50

Kaç m2 ki bu fiyat a veriyorsunuz ?
28.500 tl ! ? gerçekten anlamadım

sezait
4 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 20:47

Sertano'nun olumsuzluk yayan dediği kişi kendisi oluyor. Bir daha yazmayacakmış, zaten bir sürü adla yazdığı için gerek duymayacaktır.

KasımTalha
4 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 21:54
Sertano

Ne bu böyle dalga mı geçiyorsun.

yyatnuk
4 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 09:08
meclıs kararı

T.C.
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BELEDİYE MECLİSİ

Karar No:1199 13.09.2019

K A R A R

Yenimahalle İlçe sınırlarında bulunan “Susuz Belören Arsa Üretim Alanı İmar Planlarına” ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu 29.08.2019 gün ve 206 sayılı raporu Büyükşehir Belediye Meclisimizin 13.09.2019 tarihli toplantısında okundu.

Konu üzerinde yapılan görüşmelerden sonra; Yenimahalle İlçesi sınırları içerisinde bulunan "Susuz Belören Arsa Üretim Alanı imar planları" Büyükşehir Belediye Meclisinin 13.10.2017 tarih ve 2070-2071-2072 sayılı kararları ile Kentsel Dönüşüm ve Gelişme Alanı ilan edildiğinden imar uygulaması, çap, yol kotu, proje onayı, ruhsat ve iskan işlemleri Ankara Büyükşehir Belediyesince yürütülmektedir.

Ancak sayılan idari işlemlerle bir bütün olarak değerlendirilmesi gereken diğer idari işlemlerin İlçe sınırları içerisinde farklı idareler eliyle yürütülmesi, uygulamada aksaklıklar yaşanmasına ve kamu hizmetinin etkin bir şekilde sağlanamamasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle söz konusu alanda işlemlerin tek elden hızlı ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi ve herhangi bir aksaklığa sebebiyet verilmemesi amacıyla Yenimahalle Belediye Encümen’ince karara bağlanacak parselasyon planlarının Büyükşehir Belediye Encümen’ince onaylanması kaydıyla "Susuz Belören Arsa Üretim Alanı imar planlarına" ilişkin imar uygulaması, çap, yol kotu, proje onayı, ruhsat ve iskan işlemlerinin, Yenimahalle Belediyesince yürütülmesine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu oylanarak oybirliği ile kabul edildi.

Mansur YAVAŞ
Meclis Başkanı Cafer Tayyar ALTUĞ
Divan Katibi Tuğba AYDOS
Divan Katibi

Hissedar
4 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 09:17

İnşallah bu karar, işlemlerin hızlanması için bir adım olur ve Yenimahalle Belediyesi hızlı bir şekilde parselasyon çalışmasına başlayabilir. Umarım Yenimahalle Belediyesi Parselasyon Uygulamasını kendisi yapar, zira artık bölgeden alacağı yapı ruhsatı, iskan , harç vb. gelir kalemleri edinmiş oldu.

hanyavuz
4 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 09:45
İmar

Hayırlı ve uğurlu olsun. [/b]

Mutlu Nihayet
4 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 09:55

Yenimahalle Belediyesi maddi olarak sıkıntıda olduğu için alınmış bir karar. Bence çok iyi oldu. Ayrıca hızlanacaktır da,

Aybüke ikra
4 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 09:56

Sevgili Belören sakinleri artık zaman geldi, lütfen bu saatten sonra 1 dakika bile durmayın!!! yenimahalle Belediye Başkanı fethi Beye ve Yenimahalle Belediyesine uygulama planının bir an önce Yenimahalle belediyesi tarafindan , işin herhangi bir plancıya değilde özellikle belediyenin kendisi tarafından bir an önce yapılması için (Bu konu yeni mağduriyetlerin oluşmaması için son derece önemli ) hem fethi yaşar beyin kendi sayfasına hemde yenimahalle belediyesinin resmi sayfasından şikayet ve talepte bulunalım, arkadaşlar sizden ricam halis niyetlerle bu sayfayı takip eden herkesin hem belediyeye hemde fethi Beye en az bir mesaj gondermesidir. Saygılarımla

yyatnuk
4 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 10:26

ben gecen hafta gonderdım , yanıt beklıyorum , gelen yanıtı ayrıca burada paylasacagım.Tum arkadasların da gondermesını rıca ederım.Sız bır format paylasmısdınız , tekrar yayımlar mısınız ? kolaylık olur , kopyalayıp ufak deıgısıklıkler yaparak herkes ıletır.

sayfa 1523
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet