Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 507
Edivard
4 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 16:20

Gençliğim vadinin yapılmasını beklemekten talan oldu bak ömrüm yalan oldu

Yeni hayat
4 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 18:28

İlginç olan Karamsarlık fışkıranlar her gün ne oldu var mı gelişme diyor😂olmayacağına inanmışsan ne işin var her gün buralarda.

edmund honda
4 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 20:35

Vadide belediyenin peyzajdan başka sorumluluğu var mı ? Evleri zaten özel şirket yapacaktı belediye evlerin yapılmasını beklemeden peyzajı yapabilir yok kâğıtçılar geri gelecek falan hikaye okumayın Gökçek yaranamadı Tuna yaranamadı Mansur gelsin dediniz adam koltuğa oturalı 5 ay oldu yandık bittik buralar yapılmaz bu kadar da kötülemeyin herşeyi

Asnsnr
4 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 23:07

Haklısınız kesinlikle sizlere katılıyorum. Bu kadar karamsarlaşmayalım 12 13 yıl beklendi bi o kadar daha beklenir. Neyin kafasını yaşıyorsun gerçekten merak ediyorum .

edmund honda
4 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 08:34

Sen bekleme varsa arsan sat kurtul

Vadi7890
4 hafta önce - Pts 23 Eyl 2019, 10:47

Yapılmayacağına inanıyorsan uyanır uyanmaz burda ne işin var heralde düşmanının arsası var, ev olmasın, para kazanmasın diye dua ediyorsun

adanabtu01
3 hafta önce - Sal 24 Eyl 2019, 12:41

Ilkerden dereye inen yol asfaltlandi biliyorsunuz. Ilkerden dereye inmeden solda konteynerlerin oldugu tepedeki araziye geçen haftalarda bir kamyon ve is makinesi koymuslardi. 2-3 gundur o tepedeki arazide is makinesi calismakta ve saniyorum temel icin zemin calismasi yapiyor. Kamyon sayisi da dun aksam itibari ile 4-5 adete çıkmıştı. Ne arsam var ne bir sey. Burada merak eden arkadaslar icin yazdim. Ha ne icin kaziyorlar çalışıyorlar bilemem. Gidip bakabilirsiniz.

Vadi7890
3 hafta önce - Sal 24 Eyl 2019, 14:49

Allah razı olsun trollere ders olsun

adanabtu01
3 hafta önce - Sal 24 Eyl 2019, 17:45

Rica ederim ustat insanlik namina. Az once oradan gectim. Bu yer onceki mesajimda dedigim gibi ilker caddenin tam dereye yani dikmen köye inen virajin ora. Orayi bilenler konteynerleri bilir tam orasi. Fotografta karsida gorunen yuksek bina simpas ege vadisi. Eski ipek simdiki muzik ve guzel sanatlar universitesi karsi oran tarafi. Bir iki fotograf gunesten dolayi biraz karanlik ama ayarlamaya calistim. O konteynerlarda 2 amca vardi. Onlara çalışmayı sordum. Bina yapacaklarini ozel muteahhit oldugunu soylediler. Tam vadi ile ne kadar alakali bilemem.

(+)

(+)

(+)

(+)

Edivard
3 hafta önce - Sal 24 Eyl 2019, 20:16

Şimdi bu inşaat özel bir mütahit şirketi tarafından yapılıyorsa vadiyli ilgisi yok kesinlikle

sayfa 507
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet