Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 29
ramoz58
6 ay önce - Cum 29 Mar 2019, 21:14

Vay be görevinin bitmesine 2 gün kala, 5 yıl önce vaat etmiş olduğu proje için pozitif bir gelişme ama o para aceba buraya harcanırmı?

turan58

6 ay önce - Cum 29 Mar 2019, 22:34

Istasyon caddesi ve kent meydanindaki binalara dış cephe ve isiklandirma olacaktı ihalesi yapildiydi hemde en çok güvendiğimiz valimiz davut gül söz vermisti malesef oda unutulanlar kervanina katildi

talha58
6 ay önce - Cum 29 Mar 2019, 23:36

Turan bey o konuyla ilgili başlık yok muydu acaba? Sivas başlıklarında maalesef başlık-mesaj uyumsuzluğu had safhaya çıktı bu sıralar.

Kubat Mavitekin
1 ay önce - Pzr 25 Ağu 2019, 14:06

SEN UYU SİVAS, SEN UYU!
Komşumuz TOKAT, şehir merkezinden geçen Yeşilırmak´ın turizme kazandırıp KAYIK yüzdürürken, bizim KIZILIRMAK için bir proje düşüncesi ortada yok!

Komşularımız MALATYA, KAYSERİ, TOKAT ve GİRESUN alıp başını giderken SİVAS´ta yaprak dahi kımıldamıyor.

Kanal İstanbul´a kardeş proje olarak gösterilen 10 milyon 540 bin liralık Kanal Tokat Projesi kapsamında Yeşilırmak´ta rubber dam (şişme boru) sistemi ile su tutularak, Yeşilırmak yatağında Osmanlı kayıkları yüzmeye başladı. Ayrıca ´Kanal Tokat´ projesi kapsamında hayata geçirilen Yeşilırmak´ta ´Suların ışık ve müzikle dansı´ gösterisi halkın yoğun ilgisini çekti.
Kanal Tokat´ta yaklaşık 1.5 kilometrelik alanda su seviyesi 2 buçuk metreye yükseltildi. Yaklaşık 7 milyon liralık çevre düzenlemeleri ve peyzaj çalışmaların kapsamında ırmağın içerisinde 2 ayrı noktaya müzikli su gösterileri alanı oluşturuldu.

TOKAT Yeşilırmakı ıslah ederken,SİVAS´ın KIZILIRMAK´ı ise boş boş akıp duruyor.

http://www.sivaspostasi.com.tr/haber/sen-uyu-siva ...-6512.html

turan58

1 ay önce - Pzr 25 Ağu 2019, 16:21

Kısa ve net ben her zaman diyorum vede aynen diyecegim sivas tarihinde bu son 20 yildir sadece caklar ile cuklar ile kandiriliyor ALLAH aşkına 20 yilda sivasa yapilanlarla sivastan gidenleri ve kapatilanlari bir karşılaştırın hiç artisi yok hep eksi hep geriye gitmiş ama bizim halkimiz laf soyletmoyor benim gibi düşünen bir iki kisiyide vatan haini ilan edenler var yalanmi yanlismi diyorum yeni sehirden c unuversitesine 3 km olan rte bulvarini bile acamiyorlar hadi tamamini birak 500 m olan yeni sehir cevre yolu kismini bile acamadilar 10 haneli bir köy bile bu kadar yei 6 ayda acardi iki sene oldu hala acilmadi gerisini siz düşünün secim zamani sivasa bakan yagiyordu soruyorum size ne oldu .!!

suvaslı
1 ay önce - Pts 26 Ağu 2019, 10:21

Sivas milletvekilinin biri taa 20 sene evvel dediki Ankaradan bakınca Sivas görünmüyor, son 17 sene içindede zaten Ankarayı yönetenler övey evlat muamelesi yapıyorlar, güneydoğu altın çağını yaşarken orta anadolunun kuzey doğusu orta karadeniz kan ağlıyor ama hesap soran yokki padişahım sen çok yaşa, bu böyle devam ederse Sivas yatırım alamaz, devletin birşey yapmasına gerek yok, sadece teşvik versin lojistik olarak güçlü bir konumda olan Sivas adeta uçuşa geçecek,

Özel sektör yatırımları kendi eliyle gelecek yani özel liseler kolejler özel universiteler ve özel hastaneler kendi ayakları ile gelecek,

Sanayi yatırımın dışında müthiş yatırım alacak, ama gelgelelim çağımızın ekonomisine Türkiye iflas etmiş, kefen parası yeniliyor, imf ye gitmesi an meselesi 2020 dünya kirizi ile Tüm Türkiyede herşey heder olacak, ve korkarım ki daha farklı bir Türkiye karşımıza çıkabilir, ama her ne olursa olsun Sivas yine yerini koruyacak, yine yenide olsa Türk toprağında kalacak ve bu konum itibari bile olsa yatırım yapılması şarttır, anadolunun tam ortası atsan atamazsın satsan satamazsın, ee daha niye bu inat anlamış değiliz,

ramoz58
4 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 08:39

Maşallah Kızılırmak sahil projemiz nede güzel yapılıyor yav...

sussan
4 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 11:39

Ramoz58 nazar değdireceksin deme öyle

turan58

4 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 14:52

Daha coookkkk maşallahlar çekersiniz ben her yorumumda yaziyorum inanmayin sivas kandiriliyor diye ama malesef herkez bana tepki gösteriyor yuzlerce sordum simdi yine soruyorum sizlere
1 kizilirmak projesi ne oldu
2 eski sanayi kentsel donusumu ne oldu
3 esentepe kentsrl dönüşümü ne oldu.
4 kuzey cevre yolu ne oldu.
5 lojistik köy merkezi ne oldu.
6 ikinci organize sanayi ne oldu.
7 hava alani pisti ne oldu.
8 sivas belediye binasi ne oldu.
9 hastane kavşağı batti cikti ne oldu.
10 hararlar bölgesi ne oldu.
11 sivas kenevir tesviki ne oldu.
12 sivas tesvikte 6 bolgeye alinacakti ne oldu.
13 yeni üniversite hastanesi ne oldu.
14 3 km lik rte bulvari 2 yildir neden acilmiyor.
15 sivas yeni yht gar binasi neden baslamiyor.
16 sıcak cermik neden turizim listesinden cikarildi.
Kisaca aklıma gelenler biraz dusunerek yazssam bunu ikiye katlarim şimdi soruyorum benim bu yazdiklarim yalismi yalanmi iftirami yoksa bunlarin hiç biri söz flan verilmedi ben kafamdanmi uyduruyorum yorumu size kaliyor.

kürşad58
4 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 14:58

Turan abi kusura bakma ama herkes hak ettiğini yaşıyor..bu Sivas'ın kaderi demekle olmuyor..kaderimizi biz kendimiz ciziyoruz..demokratik tepkimizi koyamadığımız ve yalakaliğa devam ettigimiz surece bu böyle olacak..

sayfa 29
« önceki   123 ... 282930   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET