Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 515
buracom
3 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 13:26

Ekspres sefer demek "Molasız" sefer demek değil aslında. Bir mola verebilir 20 dk kadar. WC ve diğer ihtiyaçlar için. Ben şişman bir insan olarak 2 saatten fazla oturamıyorum mesela otobüs koltuğunda. Her girdiği terminalde 5 dk da olsa inip birkaç adım atıyorum.

Ekspresin amacı İlk-Son durakların olması. İstanbul-Adana ekspres aracını düşünün mesela, aksaray ankara bolu düzce gibi yerleri atlayarak daha kısa bir yolculuk sürüyor.

Aynı şekilde pamukkale'nin 22:30 Esenler-Denizli ekspres seferi var. Mola veriyor. ama en kısa yoldan ve ara otogarları atlayarak gittiği için tasarruf sağlıyor.

İstanbul-İzmir aracında da böyle küçük bir mola verilmeli bence

Tacettin Şenel

3 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 14:26

Taşımacılıkta en önce olması en iyi olduğu anlamına gelmez Kamilkoçu bende beğenmiyorum şoförleri çok eğitimsiz çok kaba saba muavinlerde ilgisiz......

Ankaralı Halil
3 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 14:44

kamilkoç kalitesiz bir otobüs firmasıdır.

Abdurrahman 65
3 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 16:14

İstanbul izmir express sefer neoplan gösteriyor. Araç Tourliner long mu ?

Ahmet377
3 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 16:15

Yeni Tourliner olabilir.

Ankaralı Halil
3 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 18:11

kamilkoç demek kalitesizlik demektir kirli otobüs ve samimiyetsiz personel demektir.

mafakyanc

3 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 18:21

Ben son 3 yılda Kamil Koç ile zannederim 10 kez İstanbul-Bodrum-İstanbul ve İstanbul-Ayvalık-İstanbul seyahatleri yaptım. Bunların hiçbirinde pis/temizlenmemiş otobüs ya da saygısız personele rastlamadım. Bu hatlara düzgün, başka hatlara düzgün olmayan personel mi veriyorlar?

Tugrul0106
3 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 18:24

Alıntı:
Ben son 3 yılda Kamil Koç ile zannederim 10 kez İstanbul-Bodrum-İstanbul ve İstanbul-Ayvalık-İstanbul seyahatleri yaptım. Bunların hiçbirinde pis/temizlenmemiş otobüs ya da saygısız personele rastlamadım. Bu hatlara düzgün, başka hatlara düzgün olmayan personel mi veriyorlar?

Yok efendim yok. Bunlar bir kez karşılaştığı sorunu koca bir firmaya mâl eden veya hiç binmeden karalamaya çalışan insanlar. Umursamayınız lütfen.

Şikayetleri veya yapıcı eleştiri yapma amacı olsa tek tek açıklayıp bir kez yazar geçer.

Ahmet377
3 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 19:13

Alıntı:
Yok efendim yok. Bunlar bir kez karşılaştığı sorunu koca bir firmaya mâl eden veya hiç binmeden karalamaya çalışan insanlar. Umursamayınız lütfen.

Şikayetleri veya yapıcı eleştiri yapma amacı olsa tek tek açıklayıp bir kez yazar geçer.

Mesela söylediğiniz şeyi banada söylüyorsanız yanılıyorsunuz ben senelerdir hep Kamil Koç kullandım ama son 2 senedir iyice kötü bir firma olmaya başladı hele bu sene yaptığım yolculuk tam berbattı ayrıca Tacettin Bey ve Halil Bey dediklerinde haklı ama Halil Bey otobüsleri pis diyor otobüsleri pis değilki.

Tugrul0106
3 hafta önce - Prş 19 Eyl 2019, 19:20

Alıntı:
Ekspres sefer demek "Molasız" sefer demek değil aslında.

Kamilkoç’ta molasız sefer demek sayın buracom. Haklısınız ben de aslında hiç durmadan uzun süre koltukta oturmak istemem.

Alıntı:
Mesela söylediğiniz şeyi banada söylüyorsanız yanılıyorsunuz ben senelerdir hep Kamil Koç kullandım ama son 2 senedir iyice kötü bir firma olmaya başladı hele bu sene yaptığım yolculuk tam berbattı ayrıca Tacettin Bey ve Halil Bey dediklerinde haklı ama Halil Bey otobüsleri pis diyor otobüsleri pis değilki.

Ahmet Bey vermek istedğiniz mesajı tüm ulaşım başlığındaki üyeler anladı. Her lafta kamilkoç çok kötü yazmanıza gerek yok. Kamilkoç’u savunmuyorum (Ben bir çok seyahat yaptım, birçoğunda memnun kaldım) ama bu durumda haklı olsanızda haksız duruma düşersiniz.

sayfa 515
ANA SAYFA -> ULAŞIM