Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 268
brk1979

1 ay önce - Prş 19 Eyl 2019, 14:29

Alıntı:
Temi nasil kmo'ya Izmitten kanalize edecekler Izmit icinden baslayip dilovasi Gebze her yer sanayi bunlara arac gidecegine gore tem yasaklanamaz. Parasini verirseniz kanalize olur nakliyeciler. Su anda kurtkoyden hatta umraniyeden 3e giriyor hepsi. 

Ilk açıldığında kanalize etmek zor. Sevindikli kavşağindan Körfez ilçesindeki limanlara ve Tüpraş'a inecek bağlantı yolu ile henüz hiç baslamayan Derince Toylar kavşağı ve derince limanına inecek bağlantı yolunu yapmadan tüm tır ve kamyonları KMO'ya kanalize edemezler.

Mustafa ahmet2
1 ay önce - Prş 19 Eyl 2019, 19:19

Transit ağır araçlar için mecburi istikamet kmo kararı alınır, levhalara asılır.
Diyelim ki araç tem i kullandı yolda tespiti çok kolay eds kamerası, polis çevirmesi, ceza vb... yolla üstesinden gelinir.

Nedim1035

3 hafta önce - Pts 30 Eyl 2019, 10:42

Cuma günü Silivri bağlantısından geçtim. harıl harıl bir çalışma vardı. sanırım kısa zamanda açılacak o kısım artık , asfalt serilmiş yol çizgileri dahi çekilmişti. imkanım olmadı trafikte fotoğraf çekemedim kusura bakmayın

Mustafa ahmet2
3 hafta önce - Pts 30 Eyl 2019, 11:19

En zorlu yerlerden Çatalca tarafında çalışmaların bu sene tamamlanma olasılığı azalıyor, dolayısı ile bu sene açılış zor.
Keza İzmit tarafında da çok iş var.
İnşaallah bu yola ihtiyacımız olacak kadar bir acil durum yaşamayız.

(+)

Ebübekir
3 hafta önce - Pts 30 Eyl 2019, 17:30

Temmuz 2019, Çatalca'daki çalışmalar. Videoda denk geldim paylaşayım dedim.

(+)

(+)

(+)

celaltala
3 hafta önce - Pts 30 Eyl 2019, 22:40

silivri akören yolu üzerinden geçen gün geçme imkanım oldu,araçtan çekim oldu kusura bakmayın kalite düşük ancak bu yola bir dönel kavşak yapılmış ve alttaki fotoda göründüğü gibi sağa bir yol verilmiş ve buradan da çıkış bırakılmış.ben silivri çıkışının sadece silivri-fener,sinekli yolundan olacağını sanıyordum,yanılmışım.bu parkura da giriş-çıkış verilmiş.
çatalca yönü

(+)

kınalı yönü:

(+)

her iki istikamette asfalt çalışması yapılmış,muhtemelen son bir kat daha atılır.çatalca tünelleri işi biterse hava şartları da kötü olmaz ise bu kesim bu sene sonuna yetişir!

Cemoli D18
3 hafta önce - Sal 01 Ekm 2019, 12:54

‪Kuzey Marmara Otoyolu’nun İstanbul havalimanı’na ulaşımı kolaylaştırmak için yaptığı çalışmalar sonucunda havalimanı çevresinde oluşan toplamda *26 şeritli yolun* havadan görünümü...

(+)

Alıntı

Yiğitler
3 hafta önce - Sal 01 Ekm 2019, 15:10

28 şerit saydım

Nedim1035

3 hafta önce - Sal 01 Ekm 2019, 15:16

bende sanki fazla saydım da şüphe ettim şimdi gözlerin mi görmüyor derler diye 28 sanki

yusuf38
3 hafta önce - Sal 01 Ekm 2019, 15:42

en sağdaki 2 şerit d-20 havalimanı katılım şeridi saymamışlardır.
toplamda kmo 3+3 yanyol 4+4 ana yol
d-20 2+2 yanyol 3+3 anayol 26 şerit

d-20 yolunu kmo niye sahipleniyor? kendi yolu 14 şerit

sayfa 268
ANA SAYFA -> ULAŞIM