Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
onur345

9 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 00:05

Hala hatırlarım kar,buz servis gelemezdi bizim mahalleye. Yürürdük 2-3 öğrenci RAUF ORBAY İLKÖĞRETİM'e doğru. Shell benzinliğinin arkasından çıkıp caddeye geçerdik.

(+)

onurnazliaka
9 ay önce - Cmt 12 Oca 2019, 00:49

Alıntı:
Hala hatırlarım kar,buz servis gelemezdi bizim mahalleye. Yürürdük 2-3 öğrenci RAUF ORBAY İLKÖĞRETİM'e doğru. Shell benzinliğinin arkasından çıkıp caddeye geçerdik.

Adaşım Onur Bey'in bahsettiği yerde ortaokulu, şu anda oturduğu yerde ise liseyi okudum. O zamanlar bu mahallede oturmuyordum. Ömrüm okul yollarında, yürüyerek ya da belediye otobüsüyle geçti. Üniversiteme, lisemin yarı süresinde gidiyordum, düşünün ki durum o kadar vahimdi. Nasip bu ya, şimdilerde bundan neredeyse 20 sene önce yürüdüğüm yerdeki okulumun dibinde oturuyorum. O zamanlar yani çocukken evimin okula yakın olmasını isterdim, isteğim aradan çok uzun bir süre geçse ve artık pek bir işe yaramayacak olsa da gerçekleşti.

mursel kasap
1 ay önce - Prş 19 Eyl 2019, 10:07

Babam emekli astsubay.Babam Tunceli de görev yaparken biz 2000,2003 yılları arasi annem ile msb lojmanlarinda oturduk.Anasinifi ilkokul 1,2 sınıfı Rauf Orbayda okudum.Msb'nin içinde bir askeri kantin birde ismini hatırlamadığım migros veya oypa vardı.1 adet revir aşağı nizamiyenin orada balıkçı mevcuttu.Msb lojmanlarinin 3 nizamiyesi var.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ANKARA