Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 229
Musa Ardıç

4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 18:04

Biz imamoglu ile çalışamayız diyerek gösteri yapan işciler vardı ya..
Akıbetleri hakkında bilgisi olan varmı?
Belediyedeki işimizde çalışmak istiyoruz diye gösteri yapanların içinde imamoglu ile çalışamayız diyenlerden varmıdır?

FatihCEM
4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 19:56

Başkan birazdan Haber Global'de. Troller şimdi tv'ye çıktı hizmet durdu falan derler:)

Ugi Öz

4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:01

Alıntı:
Başkan birazdan Haber Global'de. Troller şimdi tv'ye çıktı hizmet durdu falan derler:)

Kimin troll oldugu ortada, cocugunu yada yegenini ücretsiz ilkokul servisine bindirip okula gönderirsin yada ücretsiz ekmek yersin bol bol

mehmetlu
4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:09

Alıntı:
Başkan birazdan Haber Global'de. şimdi tv'ye çıktı hizmet durdu falan derler:)

Sizden hizmet bekleyen yok. Teröre destek vermeyin yeter.

Ustura Faysal
4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:25

Alıntı:

Instagram'da, Twitter'da milyonlarca takipçisi olan Beton Ekrem'i izleyen kişi sayısı 4000 bile değil. Bunun her tarafı habere çıksa ne olacak, bari izleyeyim de neler saçmaladığını görelim de eleştirme hakkımız olsun 🤣

Musa Ardıç

4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:33

Çogu kimsenin haberi olmadıgından olabilir.!
Bende haberi bu sayfadan ögrendim.
En azından bir kaç kanal verse haberi olmayanlar, kazara denk gelebilir.

Harun Buz
4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:33

UEFA şampiyonlar lig maçları varken E. İmamoglu'da kim

mehmetlu
4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:48

Alıntı:

Kendi sosyal medya hesaplarından saatini ve kanalını paylaşmış. "Milyonlarca" takipçisinin haberi olmuş. Kimse İmamoğlu'nun ne diyeceğini, ne anlatacağını merak etmiyor; kendi seçmen kitlesi bile... O, iktidarı yenebilmek, alt edebilmek için bir aparattı, kullanıldı ve işi bitti. Gündemde kalıp "şizofren" diye hitap ettikleri kitlelerini diri tutmanın tek yolu var; o da iktidara çakmak ve teröre don lastikliği yapmak. Onun dışında gündemde kalamaz, taşıma suyla değirmen dönmez.

Ustura Faysal
4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:49

Alıntı:
Bende haberi bu sayfadan ögrendim.

Adam kendisinin ve İBB'nin Twitter ve Instagram hesabında duyursa bile yeterdi. Adam programa çıkıyor ama kendisi bile takmıyor programı 🤣

Hatta program başlayınca sosyal medya hesaplarından link verse bile en azından 500-600bin kişi izlerdi. Adam kendisi bile kendi reklamını yapmıyor sizin burada yaptığınız kadar. 😂

========

Edit.: Ben kendisini takip etmediğim için ezbere konuştum, meğerse paylaşmış. Ona rağmen izleyen yok ise bu durum daha da vahim. 😎

OkanY
4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:51

Çünkü kitlesi yok.

Mesele Ak Parti’ye karşı yarışmaktı.

sayfa 229
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET