Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Şehirlerarası Otobüs Firmaları Güncel Haberler-Sohbet
« önceki   123 ... 777879   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 78

Seyahatlerinizde Tercihiniz Nedir?
Lider Adana Turizm 27.4%  27.4%  [49]
Yeni Adana Turizm 15.1%  15.1%  [27]
Diğer (Bölgesel ve Ulusal Firmalar) 44.7%  44.7%  [80]
Lüks Adana 2.2%  2.2%  [4]
Özlem Adana Seyahat 4.5%  4.5%  [8]
As Adana Turizm 6.1%  6.1%  [11]
Toplam Oy : 179

merdo_01
6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 13:05

Efe Tur acaba Kadirli-Kozan-İmamoğlu hatlarınada girebilecek mi yoksa sadece Adana merkezle mi sınırlı kalacak zira buralara As Adana, Özlem Adana ve Kamil Koçtan başka firma girmiyor.

MÜCAHİT KÖSE
6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 13:49

kozan kadirli hattına gireceğini ben çok düşünmüyorum hattı belki osmaniye hatay ya da antep istikametine uzatabilirler

MÜCAHİT KÖSE
6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 13:50

metro bile kozan kadirli hattında cok fazla tutunamadı

buracom
6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 14:09

Alıntı:
Efe Tur acaba Kadirli-Kozan-İmamoğlu hatlarınada girebilecek mi yoksa sadece Adana merkezle mi sınırlı kalacak zira buralara As Adana, Özlem Adana ve Kamil Koçtan başka firma girmiyor.

girer mi ? bence efe tur buralara hiç bulaşmaz. buraların ekmeğini özlem adana ve as adana yer. bu firmaların zaten başlıca kazancı osmaniye-ceyhan-kadirli-kozan-imamoğlu. adana merkezde yaşayanlar bunların yanında diğer firmaları da tercih ediyor.

Kamil Koçun günde 3 seferi var galiba kadirli kozan tarafından.
özlem-as adana zaten mersin-tarsus osmaniye-ceyhan kadirli-kozan tarafından adana üzeri aktarma usulü çalışıyor. eski lider-yeni adana mantığıyla

has turizmin imamoğlu-kozan'a adanadan aktarmalı olarak seferi vardı. 6 yıl kadar önce binmiştim adana otogardan servis aracıyla kozana gitmiştik. şimdiki 14:00 bodrum hatay aracı (19:30 denizli kalkış) genelde denizli kalkışta en yoğun olan aracıdır. 2+2 travego çalışır genelde paket gider gelir. güzergah bilgisinde kadirli kozan imamoğlu yazıyor. (diğer denizliden giden seferler kozan kadirli yazmaz) aynı şekilde 16:30 izmir aracıda kadirli-kozan-imamoğlu servisi mevcut.

dediğiniz gibi metro bile beceremedi bu işi. düzgün bir sistem yapmaları lazım. tüm araçlar aynı saatlerde adana otogara inecek ordan biri yolcuları toplayıp tek araçla imamoğlu-kadirli-kozan yapacak. zor ama metro uğraşırsa yapar.

MÜCAHİT KÖSE
6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 14:30

bazen kozan yolunda metro cip aracı görüyorum ne alaka? bilginiz var mı?

MÜCAHİT KÖSE
6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 14:34

adanada rekabet kızışıyor adana firmalarının cok dikkatli olması gerekiyor. büyük firmalar adanada yolcu kapma yarışında. adana firmaları filo personel hizmet temizlik servis gibi konularda dikkatli olmalı

merdo_01
6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 14:50

Alıntı:
has turizmin imamoğlu-kozan'a adanadan aktarmalı olarak seferi vardı. 6 yıl kadar önce binmiştim adana otogardan servis aracıyla kozana gitmiştik.

Evet çok daha önceleri Has Turizm’in İstanbul -Kadirli son duraklı seferleride vardı diye hatırlıyorum.Sonraları bazı nedenlerden dolayı bu hatları kapattı denilmişti.1 sene öncesine kadar Esenler yazıhane tabelasında Kozan-Kadirli yazardı sonradan o levha değişti ve kaldırıldı yazılar.

Mücahit Köse; Metro’nun Kozan istikametinden gelen aracı Osmaniye-Kadirli İstanbul aracıdır.Araç Kadirli’den Kozan üzeri Adana’ya geliyor.

Anıl berk123
6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 21:31

MÜCAHİT KÖSE
6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 21:46

yeni geçti galiba firmaya ama daha hiç göremedim

ertugrul bey

6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 23:22

Evet Artık Yollarda Bugün Seferlere Başladı....

sayfa 78
« önceki   123 ... 777879   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM