Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Ahmet YükselS
8 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 19:59

Zirvede kayak merkezi gibi bir şey yapılıyor mu? teleferik ne amaçla kullanılacak?

mirzan

8 ay önce - Prş 10 Oca 2019, 13:14

Zirveye kayak tesisi ilk etapta yapılmayacak, sadece sosyal tesisler inşa ediliyor.

Mehmet Uğurlu
5 ay önce - Pts 15 Nis 2019, 22:27

(+)

Misafir 5da

5 ay önce - Çrş 17 Nis 2019, 18:21

Belediye başkanı değişti teleferik işi yaş gibi olur.
Düziçi li

gangster__
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 02:40

teleferiğin kabinleri gelmiş. 5 tır dolusu kabin. ocak ayına faaliyete geçecekmiş.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

gangster__
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 02:43

(+)

(+)

(+)

mirzan

5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 13:51

Projenin bu safhalara gelebileceğine hiç ihtimal vermiyordum, kabinleri görene kadar da yönetim değiştiği için belki durur diye bakıyordum. Fakat Düldül Dağı zirvesinde insanların buraya çıkmasına değecek bir iki tesis yapılmalı ve çevre tahribatı önlenmelidir. Önlem alınmazsa yakında derme çatma bir çok dükkan türeyecek kontrolsüz bir şekilde.

gangster__
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 14:01

Alıntı:
Projenin bu safhalara gelebileceğine hiç ihtimal vermiyordum, kabinleri görene kadar da yönetim değiştiği için belki durur diye bakıyordum. Fakat Düldül Dağı zirvesinde insanların buraya çıkmasına değecek bir iki tesis yapılmalı ve çevre tahribatı önlenmelidir. Önlem alınmazsa yakında derme çatma bir çok dükkan türeyecek kontrolsüz bir şekilde.

haklısınız Mirzan Hocam ben de ihtimal vermiyordum yapılacağına dair. çünkü eski belediye başkanı sövüp duruyordu kredi verirler de bitirirler diye.. onun emeğini inkar etmek hiç hoş olmaz ama söyledikleri de hoş şeyler değil. kesinlikle oralara belediye acilen dediğiniz yerleri yapmalı. turizmin baltalanmaması adına...
hızlı trenden sonra ilçenin cazibesi iyice artacaktır. yamaç paraşütü için festival düzenlense her yerde reklamı olur ilçenin. andırın tokmaklı ya bağlantı köprüsü de yapılırsa ilerde ilerleme kaydedilir diye düşünüyorum.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET