Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1687
tugberk5
6 gün önce - Çrş 11 Eyl 2019, 21:09

arminin max 2 senesi var sivassporda.2 sene sonra düzenli oynaması ve sakatlık vs. yaşamaması ddurumunda 10-20 M euro arasında bir bonservis bedeliyle avrupaya gideceğinden eminim.

fenerin yine 18 yaşında makedonya liginden 500bin euro piyasa değerindeyken aldığı elif elmas 2 senede 34 maça çıkıp 16M euro gibi bir bonservisle napoliye transfer oldu.

bana göre armin djerlek ise elif elmastan 2 gömlek üstün,daha yetenekli ve daha ofansif bir futbolcu.ayrıca sırp liginin en iyi klübünde oynamak(sırp ligi makedon liginden çok daha üst düzey),18 yaşına kadar 2 lig kupası kaldırmış olması da değerini artırıyor.

bir futbolcunun topu kontrolü,ayağına alışı ve sürüşü bile o futbolcunun kalitesini gösterir.erzurum maçında djerlek bunu gösterdi.dün de milli takımda neden emre değil de denizin 11 başladığını görmüş olduk.deniz hiç korkak oynamadı kendinden emin topunu oynadı.emre ise hala yeteneğinin tamamını yansıtamadı.siivasta her topu alıp oyun kurması ve sorumluluk alması lazım.artık genç futbolcu evresini geçti.geri pas yapmakla büyük klübe gidilmez.emrenin bu sene en azından topla daha çok vakit geçirmesini temenni ediyorum

Puderr58
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 01:26

Alıntı:
arminin max 2 senesi var sivassporda.2 sene sonra düzenli oynaması ve sakatlık vs. yaşamaması ddurumunda 10-20 M euro arasında bir bonservis bedeliyle avrupaya gideceğinden eminim.

Teknik, beceri kısmında sıkıntı yok ama fiziğini geliştirmezse 10m euro değil 3m euro bile vermezler. Yoksa Türkiye'de de yetişen sayısız teknik becerisi yüksek orta saha var. Ama o özelliklerin yanına fiziği de ekleyen diğerlerinden önde oluyor. Fizik dediğim de ikili mücadele de pes etmeyecek, sürekli yere düşüp sızlanmayacak oyuncuyu kastediyorum. Yani illa 1,80-1,85 boya ihtiyaç yok. Yıkılma, yetenekli ol, karakterin de sağlam olsun hoop 10m eurosun zaten.

Fatih Sivrikaya
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 09:46
...

Armin de emre kılınç ın süperligdeki ilk yılına benziyor. Fizik gücü çok yetersiz. Armin teknik olarak emreden daha iyi. Kendine dikkat eder güçlenirse çok iyi yerlere gelecektir.

tugberk5
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 11:35

çocuk 2000 doğumlu daha fiziği illa ki gelişir.ayrıca şuan ki fiziği kendisinden 6 yaş büyük olan emreden çok daha iyi.sırp ligi gibi kemik kırılan bi ligde yetişmiş adam.

emre belözoğlunun gençliğine bakın ya da elifin fiziğine bakın.bunların fiziği arminden daha mı iyiydi??

fatih dogan5800
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 13:10

Hazırlık maçında hepimizin gördüğünü İnşallah Rıza Hoca da görmüştür ve Armin i 11 de oynatmasa bile en azından 55-60 arası alır da resmi maçtaki performansını da görmüş oluruz.

fatih dogan5800
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 13:48

Mesajı yazdıktan sonra Rıza Hocanın açıklamalarını okudum. Arminin Adele yırtığı varmış en az 2 hafta yokmuş.

tugberk5
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 14:36

başak maçında barış,derlek ve ziya oynamayacak.benim muhtemelem 11im şu

--------------------------------samassa-------------------------------
goiano------------appindangoye--------------caner--------------uğur
-----------------------isac cofie---------hakan-------------------------
erdoğan-------------------mert hakan--------------------------emre
---------------------------arouna kone---------------------------------

kayi5858
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 17:57

En güvendiğim oyunculardan biri Armin umarım sakatlığını çabuk atlatır.

Kanfory Sylla
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 18:22

tugberk5,
Onbirinizde Cofie'nin yerine Rybalka'yı yerleştirirsek kadro düşüncem sizinle aynı.

recepsivas
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 18:28

Cofie bizim için biraz hayal kırıklığı oldu, ama Rıza hoca açıklamasında hiçbir oyuncuya bonservis ödemedik demiş. İlk transferi olduğunda bonservis dedikoduları dönüyordu.
Bence bu haftadan itibaren hoca Rybalkayı deneyecektir, Kötü olacağınıda düşünmüyorum Rybalka gayet kaliteli bir oyuncu.

sayfa 1687
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET