Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 220
seymen61
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:02

Alıntı:
Sizin dininiz inancınız bir logoya mı bağlı?

bizim dinimizi sorgulama hakkını sana verdiğimizi hatırlamıyoruz. senin dinin sana, benim dinim bana. sen dinime laf söyleyecek son adam bile olamazsın.
Alıntı:
Büyükşehir belediyesinin logosu olduğu yerde duruyor ayrıca. Değişen şey İBB TV'nin logosu. Çalıntı felan da değil, stok resim. Daha konuştuğunuz konu hakkında bir bilginiz yok gelmiş konuşuyorsunuz.

hepimiz neyin ne olduğunun farkındayız. konu hakkında herkesin çok da iyi bilgisi var. aslında ne yapmaya çalıştıklarını da görüp izliyoruz. sen tatlı kafanı bu işlere hiç yorma.

Yusufkoca
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:07

Ekrem y
Emekli olacakların peşinde olacağına kendi işini yap, devletin görevi sorumluluğu neyse onu yapsın. Emeklilikte bir şart var, ben de yaşı bekliyorum [/quote]

Sen hakkının gasp edilmesine razısın diye, herkes razı olsun öylemi.?

Mansurun yanlışlarını hükümetin yanlışını örtmek ile nasıl ilişkilendirdin.!?

İşte mansur da,bu sakat mantık ile cocuk koruma evlerini kapatmasını müdafa etmeye çalışıyor.

Brkhnbkr
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:11

Alıntı:
bizim dinimizi sorgulama hakkını sana verdiğimizi hatırlamıyoruz. senin dinin sana, benim dinim bana. sen dinime laf söyleyecek son adam bile olamazsın.

hepimiz neyin ne olduğunun farkındayız. konu hakkında herkesin çok da iyi bilgisi var. aslında ne yapmaya çalıştıklarını da görüp izliyoruz. sen tatlı kafanı bu işlere hiç yorma.

Yahu gidin Allahaşkınıza, sırf eleştirmek için boş laflar, yazının temeli çürük içinde birşey yok. Biri çıkar İslam'ın nuru sönüyor, camiler elden gidiyor der öteki çıkar lgbtlere benzemiş der bir diğeri çalıntı der. Koskoca İslam dininin geleceği bir medya kuruluşunun logosuna bağlıysa vah ki ne vah. Şekilci olmayın bu kadar.

Alıntı:
İşte mansur da,bu sakat mantık ile cocuk koruma evlerini kapatmasını müdafa etmeye çalışıyor.

Konu Ankara konusu değil ama yazmadan duramadım. O evlerin kapatılması hükumetin çıkardığı yasalardan dolayı. Açın okuyun, belediyelerden yetkileri alındı. Valilikle işbirliği içerisinde çocuklar yeni yerlerine yerleştirildi, harçlıkları da belediyeden karşılanacak. İlla ev açılsın diyorsanız kendi koyduğunuz yasağı kaldırın.

seymen61
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:21

Alıntı:
Yahu gidin Allahaşkınıza, sırf eleştirmek için boş laflar, yazının temeli çürük içinde birşey yok.

senin için boş gibi görünen sözler, aslında istanbulun şu anda içinde bulunduğu durumu özetliyor. anlamasını bilene.
Alıntı:
Koskoca İslam dininin geleceği bir medya kuruluşunun logosuna bağlıysa vah ki ne vah. Şekilci olmayın bu kadar.

şeytan ayrıntıda gizlidir. ortada döneni herkes görüyor. kimse aptal değil. tartışmaya konu olan şehir İstanbul. anlayamadın mı hala? bu kadar kör olma, biraz gözünü aç.

Hasan Pullu
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 19:01

Alıntı:
senin için boş gibi görünen sözler, aslında istanbulun şu anda içinde bulunduğu durumu özetliyor. anlamasını bilene.

adam diyarbakıra pkk nın yanına gidiyor birileri karşı tarafı istanbulun durumu perişan oldu diye saçma bir eleştiriyle ikna etmeye çalışıyor. bazı halkta siyasilerin dönderdiğini anlamayıp hala patates soğan tartışması yapıyor. yarın yine başınıza osmanlının başına gelenlere benzer şeyler gelecek yine hüsranları oynayacaksınız.siz cahil bir toplumsunuz

FatihCEM
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 00:01

Başkan, Sayın Cumhurbaşkanının izinden gidiyor.

(+)

Sezgin Cengiz

1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 00:13

Alıntı:
Densizin teki de milyonluk seçmene gerizekalı demiş. Önce aynaya bak derler adama. Hadsiz.

Evet genelledim ama hedef olarak chplilere demedim, onlar zaten aklını sorgusuz sualsiz teslim etmişler topluluğu. Onlara odunu koysan gözleri kapalı oy verir yalanoğluna oy vermişler işten mi sanki.
Sözüm, mağdurcuyum, hesap soranım, demokratım, akpliyim, mhpliyim ama, mama deyip de bunların böyle olacağını seçim öncesi defalarca uyarmamıza rağmen aklını kullanamamış herkeseydi. Yaran varsa gocun. Hadsiz

Ustura Faysal
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 00:21

Alıntı:
Başkan, Sayın Cumhurbaşkanının izinden gidiyor.

Haber paylaşıyorsun ama paylaştığın haberi okunuyordu bile. Muhtemelen yaşın o günleri bilecek seviyede de değil.

Suser dediği firma zamanında birilerine peşkeş çekmek için kurulmuş, sadece su saati okuyan (öncesinde İski kendisi oluyordu zaten) tabiri caizse 200 kişinin yapacağı işi 1500 kişiye yaptıran (onu da doğru dürüst yaptıramayan) bir şirketti.

Kapatıldı, kapatılırken de doğal olarak insanlar işten çıkarıldı. Yani işten çıkarılan insanlar yerine başkaları alınmadı.

Beton Ekrem ise 3 kişiyi çıkarıyor, 5 kişiyi alıyor, onun da kokusu yarın öbür gün çıkar 😎

aykutsan
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 00:38

Alıntı:

Şu logo muhabbetini yersiz büyüttünüz. Yıllarca yerli yersiz konularda muhalefet yapan Chp seçmeninin yaptığı hataya şimdi siz düşüyorsunuz. Değişen altı üstü bir belediyeye ait youtube kanalının logosu. Eskisi de amatörceydi, yenisi de öyle. Yok lgbti'ymiş, yok cami düşmanlığıymış. Saçmasapan argümanlar. 

Ayrıca kaldırıldığını söylediğiniz logonun rögar kapakları üzerinde de kullanıldığını hatırlatmak isterim. 

Adamların tek istediği camiyi ortadan kaldırmak.O yüzden logodan kaldırmaya başladılar
Müslüman dinini hiçe saymak.O zaman cemevlerini bizde yok sayalım.

FatihCEM
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 01:07
NE LOGOYMUŞ ARKADAŞ

İHE logosu değişirken nerdeydiniz? İşinizi gücünüz israf ve iftira.

sayfa 220
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET