Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 718
altay oguz
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 11:44

DenizHarp okulu 130a kadikoy hattindan ne istiyor İETT seferini azaltıyor neyaomayacalisiyor 130 ş şifa mahalles kadikoy hattına ilave ediyor 5dakikada bit sc var şifaya Tuzla 50 dk cikmis

efe utku
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:26

15KÇ hattımızın güzergahında hizmet veren Fazilet Camii - Karanlık Dere - Çangeldere - Fatih -Kavacık - Üsküdar depar seferlerimizin güzergahı Baklacı Muhtarlığı'ndan hareket edecek şekilde 11.09.2019 tarihi itibarıyla değiştirilmiştir. Araçlarımız; Gidiş yönünde Türker İnaoğlu İ.Ö.O durağından başlayarak Çamlık - Fatih Caddesi - Baklacı Camii - Baklacı Merkez - Bodur Sk - Y. Baklacı Girişi - Hürriyet Caddesi duraklarına uğrayarak Fazilet Camii durağından güzergaha devam edecektir. Dönüş yönünde Fazilet Camii durağından sonra Hürriyet Caddesi - Y. Baklacı Girişi - Bodur Sk - Baklacı Merkez - Baklacı Camii - Fatih Caddesi - Çamlık durağından geçerek Türker İnanoğlu İ.Ö.O durağında seferini tamamlayacaktır.

Pendikli Eray
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:33

İETT'den Geçen gün Tuzla Sahilyolu-Kadıköy arasında Hat Talep ettim.Sonuç Şifa Hatlarına arttırım yapıldı.İETT Şu yazıları okusaydı zaten ulaşımda çağ atlardı.

Tek Sevindiğim konu KM23'e ek araç gelmiş.

Ahmet377
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:35

Tuzla'dan Kadıköy'e sahilden giden hatta gerek yok 133T Kadıköy'e uzatılabilir.

Pendikli Eray
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:39

Zaten Bostancıya Gidiyordu bazı nedenlerden dolayı sonradan Maltepe Peronlara kaydırıldı.Ama İETT Bir Kıyak Geçip Kadıköye uzatsa güzel olur.

bahadırhann
1 hafta önce - Çrş 11 Eyl 2019, 23:45

Daha önce çalışyor muydu bilmiyorum 15SK hattında C1000 ÖHO grubu midibüsler ile çalışmaya başlamış. Kadıköy'de sanırım uzun süre sonra ilk defa midibüs çalışan hat görüyorum. Karsan Atak ve Otokar Doruk araçlar çalışıyor.

Nuri 9238
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 01:20

139T'de kış tarifesi dolayısıyla sefer eksiltmesi yapılınca arta kalan küçük araçlar hatta dahil oldu sanırım. En son bu küçük araçlar 1 numarada çalışmıştı çok uzun zaman önce

mertesat07
6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 16:51

Bir talep olmadığı halde 500T hattına artırım yapılmasına anlam veremiyorum. 500T hattı çok dolu giden bir hat değil. Günün her saati Şifa Mahallesinden bindiğinizde oturarak gidersiniz zaten. Akşamları da alternatif olmadığı için dolu dönmesi gayet normal. Ama 130Ş hattı öyle değil. Sabahları tek seferde binebilmek mucize Şifa ve Mimar Sinan Mahallelerinde oturanlar Şifa Mahallesi,İçmeler Köprüsü,Kaynarca durağına kadar durakları kullananlar anlayabilir durumun vahimliğini.. Ayrıca Kadıköy yönünde 130Ş hattında koltuğa oturmak istiyorsanız Çiftlik Caddesi durağından Kiptaş 2.Etap durağına kadar olan duraklardan birisinden binmeniz gerekiyor. Araç çoğunlukla Şifa Mahallesi durağına geldiğinde paket oluyor. Bu hatta diğer hatlarda çalışan C-5 bölgesi araçlarını da ekleseniz kalıcı çözüm olmayacaktır. Bu hattın sorununun çözüme kavuşması için 2 seçenek var

Seçenek 1: 130Ş hattına İETT'den Körüklü otobüs takviyesi
Seçenek 2: Üsküdar-Şifa Mahallesi arasında 20 dakikada 1 çalışan bir hat açılması (İETT hattı,130Ş ÖHO'larına dokunulmadan)

Pendikli Eray
6 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 19:32

130Ş Hattina Takviye Yapıldı Bence 500T Hattı Kalabalık bir hat fakat her saat değil boş olan saatlerindeki otobüsleri 130A Hattına ekleseler güzel olur.

130Ş Harem'e uzamasını engelleyen unsurlar var.Onlarıda siz biliyorsunuz o konu içine girmeyeceğim.

Benim Sadece Sahilyolu üzerinden İstediğim hat yerine belki İETT 133T Hattını Kadıköy'e Yada Bostancı'ya kadar uzatırsa isteğim gerçekleşmiş olur.

paşalı35
6 gün önce - Cum 13 Eyl 2019, 08:27

97B hattında çalışan 2 adet öho hattan öekilmiş olup 92T ve 93M hattında 1 er adet araç arttırımı olmuş ve araç dağılımı şu şekilde olmuştur

30A 4 araç
30M 3 araç
31K 3 araç
73 14 araç
82 10 araç
92T 11 araç
93M 15 araç

sayfa 718
ANA SAYFA -> ULAŞIM