Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
yusuf38
1 hafta önce - Pts 09 Eyl 2019, 13:44

(+)

Nakkaştepeden 3 köprü

çetin81
6 gün önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:32

Nasıl gidebilirim ?

İnternette yazdığına göre metrobüsle 15 temmuz şehitler köprüsünde indikten sonra millet bahçesine ulaşabilirsiniz yazmışlar ama Google dan baktığıma göre yürüme 20-25 dakika sürüyormuş.Doğru mu ?Yürüyerek uzak mı ? Doğruysa daha kısa bir yolu var mı ? Arabasız gidecem de onun için sordum

Mehmet BLC
6 gün önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:36

Alıntı:
Nasıl gidebilirim ?

İnternette yazdığına göre metrobüsle 15 temmuz şehitler köprüsünde indikten sonra millet bahçesine ulaşabilirsiniz yazmışlar ama Google dan baktığıma göre yürüme 20-25 dakika sürüyormuş.Doğru mu ?Yürüyerek uzak mı ? Doğruysa daha kısa bir yolu var mı ? Arabasız gidecem de onun için sordum

Boğaz köprüsünün anadolu tarafından ilk metrobüs durağında indikten sonra 15 Temmuz Şehitler Anıtına bir şekilde gelin. Şehitliğin içinden bahçeye geçiş; yürüyerek 3 dakika, en fazla 5 dakika sürer.

Ayrıca bu başlığın ilk mesajında, bahçeye gidişin harita ve ulaşım bilgileri bizzat benim tarafımdan verildi.

Daha da anlamazsanız sorun, yardımcı olalım.

İlave olarak fotoğraf da paylaşayım; şehitliğin içine girdiğinizde bu yolu muhakkak göreceksiniz. Karşıdaki yüksek yerde park halindeki aracın olduğu yer Millet bahçesi. Bu yolun sonundaki güvenlik kulübesinin 5 metre yanından merdivenle bahçeye geçiliyor.

(+)

Mehmet BLC
5 gün önce - Prş 12 Eyl 2019, 15:57

(+)

sayfa 4
ANA SAYFA -> İSTANBUL